Skoči na vsebino

[multi] Genshin Impact


kemik

Priporočeni prispevki

Glede na to da je patch podvojil velikost igre iz 10GB na preko 20GB sem pričakoval več contenta. V resnic je pa samo dokončan Liyue questline z vsega ducat kvesti, nov tedenski šef, reputation sistem v obeh mestih a kaj ko lahk nardiš sam 3 bounty in request misije tedensko. Ter zaenkrat 2 nova lika, še dodatna  2 prideta pa ko poteče trenutni banner. Imel sem ravno dovolj primogenov za deset želja, pa sem žal dobil duplicat une Geo čarovnice namesto nove healerke. Je pa fino da se da zdej resin "kristalizirat" za kasnejšo rabo kar bo prišlo prav če dobim PS5, saj bom potem sam še naredil 4 daily misije ter shranil resine za kasneje.

Povezava do prispevka

Ta novi banner mi je dost beden. Mislim da ga ne bom roll-al nič. Geo čarovnica mi ni preveč kul, pa tegale 5 star characterja iz bannerja tudi ziher ne bom uporabljal, če bi ga dobil. Edino kar mi je zanimivo je healerka ampak mam že v Noelle precej investirano (lvl 80) tko da dvomim da bi zamenjal.

 

Tele manjše izboljšave so mi vse na mestu, ki so prišle z verzijo ampak upam na konkretne stvari v 1.2. :P

uredilo bitje Merithyn
Povezava do prispevka

Aja če imaš Barbaro in zlevelano Noelle pol itak ne rabiš še ene healerke. Men nekak ni da bi levelal Noelle ker imam Razorja za maindps tak da zdej bom verjetno še malo nabildal Bennetha da spucam Abyss naprej od 6-2

 

Itak pa gemov za rolanje brez novega ozemlja dobiš tako malo da kar traja da imaš za 10 želja. Jaz sem spet plačal tisth 5€ da jih dobim 90 dnevno pa mrbit jim dam spet denar za BP, za kristale pa ne dam niti centa. 

uredilo bitje Gatsu
Povezava do prispevka

Nova healerka je drugače dost kul.


Sicer se zdaj po mislim da AR lvl 18 dobi barbaro, ampak za kasnejše abyss levele itak rabiš dva teama, tako da razmišljam da bi zarollal par wishov in upal na novo healerko.

 

Mogoče kdo ve kakšen bo nov wish event čez par tednov? Specifično, kateri 4 starji bojo noter.

Povezava do prispevka

***** Zhongli (Geo Polearm)

**** Razor (Electro Claymore)

**** Chongyun (Cryo Claymore)

**** Xinyan (Pyro Claymore) nov lik

 

 

Jaz imam vse 4 star like razen te nove Dione in pa Ventija od 5 star. Počas bi moral spet pridet do 90 želja za novega garantiranega, razen če je ta mercy roll vezan na posamičen banner pol sem pa itak fucked ker jim ne dam denarja za gemblanje.

uredilo bitje Gatsu
Povezava do prispevka

Šele včer sem zaznal da se PS4 Pro ne dere več ko zmešan med igranjem te igre. Očitno so mal zoptimiziral igro tud za PS4 Pro in ne sam za PS5. Pa nasploh se mi zdi da je performance veliko bolj stabiln kot pred patchem.

 

 

Aja pa dans štarta nov event. Se bom vsaj mal zamotu da me ne požre ta PS5 hype pofukan...

 

 

 

uredilo bitje Gatsu
Povezava do prispevka
Gatsu reče pred 2 urama:

Današnji event je pa dodal kar nekaj stuffa za počet in quest z Fischl ki je kr orenk primadona :D

 

Pa dobil sem drugi 5 star character - Qiqi!!!

Jaz pa sama smeti orožja pa eno Beidou. AR 43 pa niti enega še 5 star characterja samo 3x 5star orožja. F2P je težka. :cry:

 

Btw, tele metorite, ki jih pobiraš je pomoje zbugano nekaj? Pobereš jih 7 in potem se še kar pojavijo? :lol:

Povezava do prispevka
Merithyn reče pred 8 urami:

Jaz pa sama smeti orožja pa eno Beidou. AR 43 pa niti enega še 5 star characterja samo 3x 5star orožja. F2P je težka. :cry:

 

Btw, tele metorite, ki jih pobiraš je pomoje zbugano nekaj? Pobereš jih 7 in potem se še kar pojavijo? :lol:

 

Pač 7 jih moraš da narediš quest. Pol pa pobereš še vse ostalo za trejdat ane. Za 4kom dobiš 10.000 more kar ni švoh pa elemental kristale itd. Jaz nimam še nobenga 5 star orožja imam pa Ventija in Qiqi ter vse 4 star razen ta nove Dione. Upam da bom nabral še vsaj za en 10 pull do konca tega eventa... Čeprov zdej k imam Qiqi Dione pač ne bi uporabljal tud če jo dobim. Sam nisem popolnoma F2P ker sem jim dal do sedaj 2x po 5€ za un Blessing in enkrat 12 za BP. Za kristale pa ne dam niti ficka. Abyss sem naredil prvih 8 nadstropij z 3 zvezdicami. 9-2 se mi je pa ustavilo. Uni Fatui me porejpajo ko prasca....

 

Sam fak kolk gre more za zlevelat en char do 70 lol... cca 1,5mio je koštalo da sem Qiqi zlevelal do 70 z orožjem vred. Kje so še artifakti :D

Povezava do prispevka
Gatsu reče pred 11 urami:

 

Pač 7 jih moraš da narediš quest. Pol pa pobereš še vse ostalo za trejdat ane. Za 4kom dobiš 10.000 more kar ni švoh pa elemental kristale itd. Jaz nimam še nobenga 5 star orožja imam pa Ventija in Qiqi ter vse 4 star razen ta nove Dione. Upam da bom nabral še vsaj za en 10 pull do konca tega eventa... Čeprov zdej k imam Qiqi Dione pač ne bi uporabljal tud če jo dobim. Sam nisem popolnoma F2P ker sem jim dal do sedaj 2x po 5€ za un Blessing in enkrat 12 za BP. Za kristale pa ne dam niti ficka. Abyss sem naredil prvih 8 nadstropij z 3 zvezdicami. 9-2 se mi je pa ustavilo. Uni Fatui me porejpajo ko prasca....

 

Sam fak kolk gre more za zlevelat en char do 70 lol... cca 1,5mio je koštalo da sem Qiqi zlevelal do 70 z orožjem vred. Kje so še artifakti :D

Lol sm glih govoru kok da nimam nobenga 5 star characterja pol sm pa en wish odprl in takoj ta model iz flaga. Pa niti pity wish ni bil. Hmmm kaj pa vem ne dopade se mi glih... Tko kot si rekel pomoje max 1 še lahko dolevelaš poleg core partya pol je pa že muka. :rolleyes:

 

Povezava do prispevka

A kdo z glave ve taktiko kako hitro pospraviti stormterror. Zdaj ko sem na višjem AR mi je prav muka vsak teden tega bossa nalomit. Skoz leti okoli pa še ko pade na tla se kdaj pa kdaj moj character zatakne kam za kako nogo ali pade dol in je potem traja še dlje da ga pospraviš. :wacko:

--

Aquila Favonia (MC Wind)
Amos Bow na Fischl (sicer mi ni glih tok ustrezen ker sm bolj na elemental rectione usmerjen in krokarja)
Skyward Spine na Xiangling (energy recharge rate je kul da spemaš skoz pande xD)

Noelle (Whiteblind)

 

Btw, jaz sem potegnil 1x wish in takoj dobil Tartaglia in potem naslednjič potegnil še en wish in takoj Diono. I guess enkrat se mora sreča obrnit. :P

uredilo bitje Merithyn
Povezava do prispevka
Merithyn reče pred 16 urami:

A kdo z glave ve taktiko kako hitro pospraviti stormterror. Zdaj ko sem na višjem AR mi je prav muka vsak teden tega bossa nalomit. Skoz leti okoli pa še ko pade na tla se kdaj pa kdaj moj character zatakne kam za kako nogo ali pade dol in je potem traja še dlje da ga pospraviš. :wacko:

--

Aquila Favonia (MC Wind)
Amos Bow na Fischl (sicer mi ni glih tok ustrezen ker sm bolj na elemental rectione usmerjen in krokarja)
Skyward Spine na Xiangling (energy recharge rate je kul da spemaš skoz pande xD)

Noelle (Whiteblind)

 

Btw, jaz sem potegnil 1x wish in takoj dobil Tartaglia in potem naslednjič potegnil še en wish in takoj Diono. I guess enkrat se mora sreča obrnit. :P

 

Jaz ga več ali manj tepem samo z Razorjem ker vsi ostali dol padejo oz njihovi elemental skilli so dobesedno neuporabni. Ene 3x ga po prstih nalomim pa je konc fajta. 

 

Je pa tale event mana z neba za dobit knjige in denar. Mi gre pa na kurac da za artefakte levelat pa lahko samo artefakte uporabiš... lahk bi še nek craftable gem dodal, namesto da so ga dodal za orožja levelat s čimer nimam nobenih problemov.

Povezava do prispevka

Jaz sem v limbu tam pri AR 45. Sicer šel na novo težavnostno stopnjo ampak do AR 50 ne moreš levelat characterjev na lvl 90. Pa skoraj vsi moji characterji za talente rabijo zmajev krempelj lahko ga dobiš pa samo enkrat na teden ali še to ne... :cry:

uredilo bitje Merithyn
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...