Skoči na vsebino

[multi] Genshin Impact


kemik

Priporočeni prispevki

Menda cela 1.5 beta leaknila na net, MiHoYo banal polno folka iz Twitterja, ker so objavljali videe novih likov.

 

2FA ne bi implementirali, ker leakanje podatkov uporabnikov ni nek resen problem, ko pa njim kaj leakne oa konec sveta.

uredilo bitje BumbleBee
Povezava do prispevka

Ma nevem kaj komplicirajo tok. Meni po pravici vseeno ali izvem prej ali potem. Vse kar je razlika je da planiraš mogoče že prej če veš da boš za enega characterja vlekel lvl up materjale in da ne gridaš potem kot nor. :P

Eula zgleda kul. :wub:

 

Drugače pa 1.4 je spet filler verzija. Dolgcajt skratka. Tole ko so dal notri te dating stvari so bolj tko tko. Ni tok slabo ampak se mi ne da za vsakega characterja vse endinge grindat. V čem je pol point odločitev. :P

Povezava do prispevka

Kdo kaj grinda tele evente tanove? Spet to glide-anje pa še par novih pogruntavščin. Ni nevem kaj. :P

 

Btw, tanov free lok vs Stringless refinement lvl 1? Verjetno je dejansko boljši, ko ga refine-aš do maxa kot pa Stringless, kjer si srečen če dobiš enega lol, ker se baje attack bonus apply-a že takoj na isti skill, ki ga proži kolikor sem bral? :P

uredilo bitje Merithyn
Povezava do prispevka
Merithyn reče Dne, 24. 3. 2021 at 11:45:

Kdo kaj grinda tele evente tanove? Spet to glide-anje pa še par novih pogruntavščin. Ni nevem kaj. :P

 

Btw, tanov free lok vs Stringless refinement lvl 1? Verjetno je dejansko boljši, ko ga refine-aš do maxa kot pa Stringless, kjer si srečen če dobiš enega lol, ker se baje attack bonus apply-a že takoj na isti skill, ki ga proži kolikor sem bral? :P

Ma sej to je vse za pol urce igranja dnevno, druzga pa itak ni za igrat. Kvesti so pa tak dolgčas da sam skipam tisto nakladanje. Zmenki so tud kr neki ampak če skipaš prehitro spet izbereš isto opcijo... Je pa grupa Zhongli + Hu Tao + Bennet + Xingqiue res mal OP pa sploh nimam še zoptimiziranih artifaktov lol. Je pa kr bedno da še dolgo ne bo nobenega novega območja... Dragonspine je bil res super...

uredilo bitje Gatsu
Povezava do prispevka
  • 2 tedna kasneje...
Navedek

Players are arguing about representation and race in Genshin Impact.

 

Se mi bolj zdi, da se prereka bolj folk, ki je samo pogledal kaj je trenutno trending in Twitterju in zacel iskati dlako v jajcu zaradi katere bodo lahko zagnali cancel propagando. In zacuda se noben od teh cancel zagovornikov ne zgraza, da je vecina moskih Mondstadta, ki naj bi predstavljal Nemcijo in Evropo na splosno, prikazanih kot alkoholikov. :lol:

Povezava do prispevka

Ah po dolgem času spet mal zalaufal Genshin. Hehe tale neki event Contending Tides je pa res totalno easy. Kupček free kristalov v parih minutah. Ganyu max challange in je to to. In potem prvih 10 pool-ov dobil Rosario takoj. Zdaj pa ko bi v naslednjem bannerju bil še tak luck da za pity dobim Eulo... :rofl:

uredilo bitje Merithyn
Povezava do prispevka
  • 1 mesec kasneje...

Dobil za garantiran pity. Heh nisem si mogel pomagati da ne bi oz. čakati na kak boljši banner tako da mal mi zdaj šepa kompozicija teamov, ker imam zdaj preveč ice user-jev (z Ganyu + Diono na vrhu) ampak Eula je primarno fizični DMG dealer tako da spet ni tok slabo + deluje mi boljš kot Jean, ki je bla do zdej edini moj fizični dmg dealer. :P

 

Zdaj pa čas za grind. Zmanjkalo resursov tam pri lvl 60 tako da nisem mogel dokončno potestirati ampak igra se zlo v redu. Furam jo s Pale set in Snowtombed. :)

 

Btw, kako se vam zdi hide and seek event? Meni je bolj meh. Vsaj dobiš kar nekaj reward-ov na hitro... :lol:

Povezava do prispevka
Merithyn reče pred 15 minutami:

Dobil za garantiran pity. Heh nisem si mogel pomagati da ne bi oz. čakati na kak boljši banner tako da mal mi zdaj šepa kompozicija teamov, ker imam zdaj preveč ice user-jev (z Ganyu + Diono na vrhu) ampak Eula je primarno fizični DMG dealer tako da spet ni tok slabo + deluje mi boljš kot Jean, ki je bla do zdej edini moj fizični dmg dealer. :P

 

Zdaj pa čas za grind. Zmanjkalo resursov tam pri lvl 60 tako da nisem mogel dokončno potestirati ampak igra se zlo v redu. Furam jo s Pale set in Snowtombed. :)

 

Btw, kako se vam zdi hide and seek event? Meni je bolj meh. Vsaj dobiš kar nekaj reward-ov na hitro... :lol:

 

A nimaš Razorja? Ker pri men je on primarni physical dmg dealer in kot tak se obnese fantastično. Jaz sem včer skuru 30 wishev in je nisem dobil sem pa nekje na 65 wishev od Childa naprej tak da en zlatko bo padel verjetno še v času tega bannerja, sam pač ne bo garantirano Eula. 

 

Trenutno mi pa manjkajo Klee, Diluc, Xiao in Keqing. Sem pa zdej nehal plačevat battle pass in jim dam sam še za blessing pa še tega ne bodo več dobil če ne bo novega ozemlja v naslenjem patchu.

Povezava do prispevka
BumbleBee reče pred 11 minutami:

Meni je uspelo z zadnjih dneh prejsnega bannerja koncno dobiti Zhonglija. Samo je sele tretji v vrsti za lvl90, imam se prej Keqing in Xiao.

 

Jaz imam samo Razorja in Ventija na lvl 90 vsi ostali ki jih uporabljam so lvl 80 kar je čist zadost.

Povezava do prispevka
Gatsu reče pred 26 minutami:

 

A nimaš Razorja? Ker pri men je on primarni physical dmg dealer in kot tak se obnese fantastično.

Ni vse samo meta. :lol: 

 

Razorja imam in celo tam nekje c3 ampak nikoli nisem vlagal vanga čisto nič. Od male characterjev imam razvitega samo Traveler-ja, ki ga občasno uporabim.

 

Imam na primer ves constellation na Xingqiu že lep čas in ga ne uporabljam čeprav je bojda SSS za support. :P

uredilo bitje Merithyn
Povezava do prispevka
Merithyn reče pred 2 minutama:

Ni vse samo meta. :lol: 

 

Razorja imam in celo tam nekje c3 ampak nikoli nisem vlagal vanga čisto nič. Od male characterjev imam razvitega samo Traveler-ja, ki ga občasno uporabim.

 

Imam na primer ves constellation na Xingqiu že lep čas in ga ne uporabljam čeprav je bojda SSS za support. :P

Xingqiu + Hu Tao + Zhongli + Bennet = profit :)

Povezava do prispevka
  • 1 mesec kasneje...

Mja meni je čisto pošla volja po igranju Genshin Impacta. Daily grind mi je bil za umret dolgočasen pa teli event-i so mi bli tudi brezvezni. Mi je veliko bolj dogajal Honkai Impact 3rd. Trenutno imajo crossover z Genshin Impact-om in zabavne mini igre. :D

 

Mogoče me vseeno premami tale nov patch ampak verjetno bo prioriteta Punishing Gray Raven, ki izzide ta mesec. :wub:

Povezava do prispevka

Igram dnevno ampak v 90% samo daily zadeve toliko da battlepass dobim. Eventi pa kakor kdaj, Golden Archipelago je bil fin ker je spet bilo nekaj raziskovanja in beach volleyball tudi se kar ok. Preostali eventi, ki pa so bolj ali manj samo DPS check pa meh, poberem primogeme za ostale nagrade mi pa bolj dol visi.

 

Sem pa v razmaku parih pullov dobil dve Klee. :D

Povezava do prispevka
  • 2 tedna kasneje...
  • 4 tedne kasneje...

@Vučko3Genshin Impact je res kul igra, predvsem v early game, dokler je še fun napredovat in ni late/end game daily grindanja (ki je počasno za popizdit).

Environmental puzzle in raziskovanje sveta sta res top of the top. Zelo BOTW like. Pa liki so fun in bojevanje je zanimivo.

Toplo priporočam.

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka

Neverknowsbest je lepo naslovil te primerjave. Sem igral Genshina nekaj ur takrat ko smo vsi začeli. In podobnosti me ne motijo, če so dobro izpeljane. Edino kar me je motilo so gacha pizdarije, nikoli nisem bil pristaš tega.

Očitno se pa da uživat v igri, dokler te ne začne omejevati. O tem bi verjetno @Gatsu lahko kaj več povedal??

 

 

Povezava do prispevka

Uf nov patch pa ne bo švoh, nadaljevanje Archon questa ter novi otoki!

 

 

 

Pa od 1. septembra boš lahko dobil zastonj 5 star karakter Aloy če se boš prjavu v igro na PS4/5 Ki bo imela tud svoj poseben 4star lok ki bo dobil extra 66 atk če bo na njej. 

 

 

 

Zdej ne igram več redno ampak sem sam spucal večino Inazume in dal igro na hladno. Tale patch bo verjetno malo počakal pa ene 35 wishev imam na zalogi za Inazuma Archonko :D

 

 

 

Povezava do prispevka

 

Ah še en Cryo character. Kaj mi bo ko jih imam že toliko z Ganyu in Eulo na čelu. Manjka mi pa kakšen fire 5 star. A pa se splača tvegat drugače? Neki govorijo po youtubu da ima Sony zgodovino že z eno drugo igrico, ki je imela crossplay da so celotne accounte, ki si jih vezal na PS preprosto zalokali da si lahko igral samo še na PS ker bojda sovražijo crossplay... :rofl:

 

Drugače sem za Yoimiyo pokuril ene 40 wishev pa ni blo nč. Pomoje bom archon characterja spet izpustil (preveč mi je podobna Mei iz Honkai Impacta 3) in vlekel za Hydro characterja, ki pride potem ker se mi zdi bolj zanimiva. :P

 

Jaz sem še z zadnjim patchem drugače v zaostanku. Zelo sem malo contenta preigral. Pa skoz rinejo tisti tower defense minigame. Meni je tisto dolgočasno za popizdit. Pa tako se vleče vsak stage. Niti se mi ne da igrati za rewarde to. :sick:

Mi je pa tisti event ko premlatiš par nasprotnikov čist kul ker je tako hitro konec. Sicer precej no challenge z mojo izbrano četvorico. :D

 

uredilo bitje Merithyn
Povezava do prispevka
  • 5 tednov kasneje...

Kokomi je prišla ven. Kot kaže da je zelo švoh (ne dosti boljša od qiqi). Sicer, če imaš legendarne artefakte in premagaš negativen crit rate potem gre drugače pa v vsem precej povprečen character. Pa končno sem se že veselil še enega hydro 5*. Očitno ne bo nič. :(

 

Imeli pa bodo tudi ene event-e ob obletnici, ki so bojda kontroverzni s skopimi nagradami (recimo 100 kristalov, kar še za en pull ni za celih 1000 user-jev od miljonov, ki jih to igra lol) :rofl:

Povezava do prispevka
  • 2 mesca kasneje...

Mihoyo je spremenil (oziroma se preimenoval?) zaloznika za Genshin Impact v Cognosphere Ltd.

 

So pa tudi govorice, da se podjetje seli v Singapur zaradi potencialnih tezav s CCP. Zdaj ce je to res upam da to pomeni, da bodo imeli bolj proste roke pri zgodbi in ne bo vec ponovitev Archon questov kot je bil abortus v Inazumi; Drzavljanska vojna, upor proti Sogunu, ki vlada s trdo roko, aja ups, Xi ne odobrava, nvm, drzavljanske vojne konec, vsi so prijatelji. :lol:

 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...