Skoči na vsebino

[multi] Genshin Impact


kemik

Priporočeni prispevki

ja in ja :D

 

grindat sploh ne rabš, če ti je cilj sam zgodba je zadeva bp. Je pa špil tak da bo sedl unim k radi mal pogrindajo. Jst namerno mal odlašam s story misijami, da mal povlečem, k je res fajn špil za igrat, glup ampak fajn.

 

To vse kar pišeta dzaver pa Gatsu ni del storya.

uredilo bitje Ezoterik
Povezava do prispevka

Men pa zgleda, kot da je zabugalo main quest. Po tem, ko sem opravil fetch quest za Rex Lapis pogreb, se je sprožila animacija z neko waifu z rogovi, ki me je povabila v sky castle od Ningguang, sam pol po končanem questu, mi ni dalo na voljo novega questa. Zdaj sem brez kakršnihkoli questov.

 

A je to normalno in moram sam odkriti kako trigger lokacijo za nadaljevanje main zgodbe, al mam nek bug?

Povezava do prispevka

To je to zaenkrat do naslednjega content patcha. Samo Monstadt ima kompleten story quest zaenkrat.

 

Sam fak tile challengi za talent knjigce so fuknjeni. Lvl 71 zadeva kjer te konstantno freezajo ko prasca, žrejo stamino itd na konc pa dobiš 2 zelene in 2 modre knjigce... Fakoff resno no :(  World eliti vsaj dropnejo še kak artifakt zapovrh pa konkretno lažji so. Pa nasploh mam tako smolo z temi artifakti da se mi konstantno gor rolajo defense in hp atributi.

uredilo bitje Gatsu
Povezava do prispevka

Ravnokar odkril Genshin Impact. Ful super deluje zaenkrat. Izjemno mi je všeč, da je konstantno občutek da imaš nekaj novega za odkrit. Igra ostane taka do konca, al dosti pade iz tega vidika?

 

Na kaj naj bom pozoren ob prvem play-throughu? Lahko cross-platformam z nekom ki igra na PS4, jaz pa na PC? Kater currency naj najbolj lovim?

Hvala :)

Povezava do prispevka

Evo zdej sem res prišel do točke ko lahk sam še delam 4 daily kveste ter pokurim resine in logoff... Naredu vse kveste, pobral 865/406 skrinj, najdu vse geoculuse ter naredil kvest za 5star artifakt. Adventure rank 39 -> do konc tedna bom 40. Spiral Abyss sem prišu do 6-3 kjer imo brez dveh healerjev naprej ne bo šlo.

Povezava do prispevka

Eh ja takole misljo popravt Resin problem....

 

 

Q: I never have enough Original Resin, which makes it difficult to complete various daily tasks and the weekly Battle Pass Missions.
A: In Version 1.1, we have decreased the Original Resin requirement in Battle Pass Weekly Missions from 1,600 to 1,200.
Furthermore, Travelers will be able to store up to a maximum of 160 Original Resin (increased from the current limit of 120).

Povezava do prispevka

Men je škoda da je igra Gatcha ker je gameplay res dober in ravno 5 star liki so najbolj zanimivi. Na prvi videz je bojevanje videt preprosto ampak ko pa malo podrobneje pogledaš sposobnosti likov je pa cel kup možnih combotov itd. Res škoda da ni tole igra za polno ceno in bi imel skozi igranje šanso dobit vse like in jih nadgradit do konca. Animacije so tud tko smooth tukaj da mi je un Ubisoftov BOTW klon videt lesen v 3pm. Map traversal je pa tko dober in adictive da bi odslej najraje videl v vseh open world igrah plezanje in glidanje ter tako hud vertikalen level design ter svet poln nekih ugank ter skrivnosti. 

Povezava do prispevka

Men je tud kul ja, sicer mi je vseen, če je gacha, ker zame ma še preveč contenta, no way da bi se mi dal vse like levelat (špilam sam par urc na dan, pomoje sm na ene 30-40 urah) :D Ampak vidim kako bi folku dogajal ja. Dejansko mi je prvi ta nek nategnuski špil, ki mi je dejansko zabavn za igrat, recimo bolj mi je zabavn koz plačljiv Ghost of Tsushima, ki je smešno repetitven, kle maš pa cel čas filing, da delaš neki novega (dokler ne zmanka).

uredilo bitje Ezoterik
Povezava do prispevka

Kul še prej pa 1.1. patch pride zdaj čez teden dni nekje? Upam da vržejo not še kakšen nov quest vsaj. :D
Baje bodo nerfal Fischl (eno od redkih ki sem jo uspel potegnit poleg zagotovljenih characterjev) in je tut v mojem party-u. :unsure:

Noelle je pri meni main (Auqila Favonia 5stars,  Skyward Spine 5stars, Whiteblind 4stars pa en beden 3star lok za Fischl lvl 60) :P

Genshin1.jpg

 

Sem zdaj AR 34 in grindam za AR 35. Konkretno slow rata vse skup. Moraš farmat kot nor za tele talente pa materiale da prilezeš kam + zero Mora. Škoda mi je ker tudi, če mi v nadaljevanju uspe dobiti kakšnega 5 star characterja ga ne bom uporabljal ker ga nimam s čim lvl-at. xD

Ubistvu od začetka vlagam samo v 4 iste characterje pa še to bi jih pomoje moral samo v 3 da bi bilo lažje. Nisem pa nič re-roll delal čeprav sem imel katastrofalne potege. :closedeyes: 

uredilo bitje Merithyn
Povezava do prispevka
Ronin.si reče pred 17 urami:

Včer je bil dodan nov story Q za AR 38 (uno ko odkleneš s keyi)

Tisti dodatni questi na ključ so prav kul. Zadnjič sem nazadnje za Jean naredil. Res dober quest. Pa tudi Klee ni bil tok slab. Mal za nasmejat. :D

 

Na žalost sem za preostala 2 še prenizko. :wacko:

 

Btw:

ElYwjiiXUAAAU5e?format=jpg&name=900x900 

Žalost so teli wishi ja. :rofl:

uredilo bitje Merithyn
Povezava do prispevka

Jaz imam 2 lvl80 karakterja in sicer Razorja in Ventija. Oba imata tudi lvl 80 orožje. Razorju sem tud dal res hude artifakte (gladiator set), tako da ima kar 2270 atk 😎

 

Za Ventija že cel teden farmam Viridescent set ampak žal vztrajno dobivam mainstat defense al pa hp namesto atk al pa Anemo dmg... Ko mu dam še ta set gor in ga zlevelam pol bo pa treba počas še Noelle zlevelat za Abyss spucat. 

 

Imam pa vse 4 star karakterje. Plačal sem pa Battlepass in Blessing se prav 17€ al neki tazga. 

Povezava do prispevka

Hudo. Moja lvl.80 Fischl ma samo mal več kot 1800 ATK in to s 5* lvl.80 lokom.

Isto keša sem vložil tudi sam. Devi si enostavno zaslužijo imo.

 

Men se pa ne da farmat. Sicer mi je precej zabavno huntat achievemente iz adventurer handbooka, ampak razmišljam, da bi za zdaj samo max levelal oba kipa, pol bom pa čakal na novo ozemlje. Raziskovanje sveta in iskanje Anemo/Geoculosov mi je res nenormalno zakon, farmanje mi je pa ful ponavljajoče in duhamorno. :\

uredilo bitje KE RIT
Povezava do prispevka
  • 2 tedna kasneje...

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...