Skoči na vsebino

Ugani igro


DaCapo

Priporočeni prispevki

Poskusimo se igrati eno igrico. :) 

Pravila so enostavna: objavimo sliko, nato v komentarju napišete naslov (zgolj en naslov!). Zmaga tisti, ki prvi ugane (in s tem dobi JAGODO). Tisti, ki postavi vprašanje mora seveda poskrbeti, da pravočasno potrdi pravilni odgovor.  (napačnih ni potrebno komentirati).  Dokler ni pravilnega odgovora, je prepovedano postavljati nova vprašanja (torej objaviti novo sličico). Igro nadaljuje tisti, ki prvi ugane, razen če v komentarju napiše, da štafeto predaja komu drugemu.
V primeru, da bi do novega vprašanja trajalo preveč časa (preferiram, da se objavi novo v najkrajšem možnem času po pravilnem odgovoru oz. vsaj 1 igra na dan), ga bom postavil jaz. 


Finta je predvsem, da se sprašuje po bolj ali manj znanih naslovih, ki pa so "vizualno" filtrirani, ali pa je viden samo del ekrana in podobno, torej ne kar na random original slika iz gugla.
V potrditvi pravilnega odgovora pa mora biti prilepljena tudi original sličica. 


Ideja je sicer pobrana iz ene retro skupine na FB, ampak poskusimo lahko tudi na forumu. 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka

Ne vem, poskusimo lahko, če ne bo odziva pač nič :) Tam v oni skupini so takšni filtri, da normalen človek ne bi uganil niti najbolj znane igre, pa se vseeno presenetljivo hitro najde nekdo, ki ugane.

Saj, ni nujno da je nek filter. Lahko je tudi izrez določenega dela ekrana ali kaj pa vem, . Samo, da pač ni direkt iz gugla, pa da se vseeno da uganit. :) Ker, kot praviš reverse search.. in pač, da je bolj zanimivo.

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka

Evo, ker se Kastor ne javi in vem, da je Wizard of Wor pravilni odgovor, bom za intermezzo kar jaz dal novo uganko.

Mislim, da ne bo težko. ;) 
ugani_igro2.png.25ff11a60f7c9b64ff26df353bca5610.png

POtem pa lahko nadaljuje bodisi @darksaga, bodisi tisti, ki prvi ugane mojo ;) Pač, kdo bo prej, da ne bomo 24 ur čakali na nov post.

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka

Hvala, hvala @DaCapo:)

Pravzaprav mi je moja punca pomagala pri najdbi te fotke, ker po pravici povedano, ne bi imel pojma, katera igra je to kdajkoli bila. Očitno sem res še premlad, da bi mi kdo lahko očital, da sem igričarski starodobnik :D

Okej, gremo dalje!
Tole fotko sem se spomnil, lahko jo uganete tisti, ki ste že od nekdaj imeli radi konz(j)ole.


(Hvala moji punci za popačeno sliko!)

 

121355543_806625343421350_6703183880348248389_n.jpg

uredilo bitje XEcutIor
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...