Skoči na vsebino

Ugani igro


DaCapo

Priporočeni prispevki

DaCapo reče pred 8 urami:

Legendarna igra na Amigi, yes. 

 

Nova uganka (tokrat upam, da bo malo težja :) ) :

igracka_blur.png.3b3309b11389e926b1ba24daf6706ce3.png

 

Pa to je tisti stvor z rilcem na trobento, ki skače okrog stolpa po platformah, se izogiba kroglam in mora priti na vrh. Samo še imena se spomnim....

 

Edit: ne ne rilec od odojka je imel, zdaj sem se spomnil 😁 Ime je nekaj podobnega Nimbus, Nibus, nekaj takega...

uredilo bitje MorskaGlista
Povezava do prispevka

Meni je bilo fenomenalno (sploh za tisti čas, ko je igra izšla), kako lepo se je stolp vrtel v 3D. ;)

edit: @MorskaGlista: zelooo blizu si glede imena. Prosim samo ne guglat ;)  Bila sta pa dva dela (vsaj v izvirniku) in drugi del je bil dejansko še veliko boljši (plus veliko lepša grafika). 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka

Majkemi, da sem vedel za katero igro gre (zelo zelo dobra in meni ljuba zadeva), ampak imena se pa nikakor nisem mogel spomniti iz glave. Bravo Ćamir!
offtopic: na GoG je za 6 €. Bi - ne bi? :) 

@LakomLačen : hja, jaz sicer tvoje slike vedno vidim (tako edge kot chrome). Tako da ne vem... mogoče je Shrani.si problematičen v določenih primerih.  
Sicer pa jih jaz večinoma na hitro ruknem kar preko priponke (vem ja, prostor je omejen in dolgoročno to ni najbolj ok; bo treba tudi kaj brisat sčasoma..). Drugače pa (če se mi le da) itak uporabim Imgur.

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
  • 2 tedna kasneje...
  • 2 tedna kasneje...

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...