Skoči na vsebino

Ugani igro


DaCapo

Priporočeni prispevki

zx_igrica_stara.jpg.8392c06bf2aa2666d9b92faae0c8e9b9.jpg  igrica_stara.jpg.bcb049b0555471a451e6e4968c4c6b40.jpg

Ta starina mi je bila tudi zelo všeč, čeprav je nisem nikoli končal.
Sama grafika me je celo tako navdihnila, da sem narisal nek svoj strip (in se precej dobro naučil risati drevesa in drugo rastlinje :)  ). S tem, da je bil v mojem stripiču naslovni junak totalni luzer in pijanček, tako da je "herojsko" vlogo v bistvu prevzel njegov najboljši (veliki in močni) prijateljček, ki pa je bil sila počasne pameti in zelo neroden. Parodija pač. Lol, kje so ti časi... 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
ayrton79 reče pred 41 minutami:

Zgleda hudo, ampak ne poznam. Prvi trenutek sem sicer mislil, da je Sabrewulf.

 


Da, Sabre Wulf je bila precej podobna. Ampak je malenkost starejša od te, ki jo iščemo.

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
  • 4 tedne kasneje...

Pravijo, da čas zna deformirat spomine. Meni se v 30 letih spomin na spodnjo ledbečo modro roko očitno ni spremenil, saj sem se je 30 let spominjal prav take, vse od časa, ko sem kot mali mulac navdušeno strmel v zaslon avtomata, na katerem se je predvajal demo te igre. To je bil moj edini spomin na igro in več let je bila to edina igra, ki sem se jo spominjal iz rane mladosti, ampak nisem vedel, katera je. Do zdaj.

Ker ste tukaj bolj izkušeni mački, zaenkrat objavljam samo del zaslona s to roko. :)

image.png.ff05fb065b7b02c0010bcb68a1f64546.png

uredilo bitje Smokes
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...