Skoči na vsebino

Ugani igro


DaCapo

Priporočeni prispevki

DaCapo reče pred 7 urami:

A ni bila to voxel igra?  Zagotovo sem igral pred sto leti, ampak mi je delala težave v smislu počasnosti (takrat sem imel nek betežni PC). Ampak screenshot mi deluje kot nek 3D pospešen remake.
Imena ne bom navedel. Naj še kdo drug poskusi. :) 

Outcast je zagotovo voxel igra, prav spomnim se opisa ob izidu,  kako so občudovali to odločitev, ko so vse ostale igre že podpirale 3D grafične pospeševalnike.

Povezava do prispevka
DaCapo reče pred 21 urami:

A ni bila to voxel igra?  Zagotovo sem igral pred sto leti, ampak mi je delala težave v smislu počasnosti (takrat sem imel nek betežni PC). Ampak screenshot mi deluje kot nek 3D pospešen remake.
Imena ne bom navedel. Naj še kdo drug poskusi. :) 

 

Vsekakor je bil voxlast (vecina reci, razen stavb in char models). Screenshot je kar iz originala, precej precej dobro se drzi graficno tudi danes, sploh po patchu 1.1, ki je prisel relativno pred kratkim, ki omogoča texture filtering na 3D objektih.

Povezava do prispevka
Schmts reče pred 7 urami:

Allright! Me zanima, če se kdo spomne tega.

 

image.thumb.png.56fd7cd39a09b98208943f63d41da16d.png

 

Edit: @DaCapo *tips hat* Pejmo naprej!

Tole!

Joj, kaj smo jo prešpilal. Pa spomnim se, da ko sem jo dobil, sem relativno na začetku ostal (prve pol urce). In sem se kake pol leta zajebaval z oganko, nato obupal. Nato pa na eni joker natlačenki, videl predstavitveni video, kjer je bil ravno tisti del predstavljen in posledično rešitev :D (takrat še ni bilo youtuba). Nato sem jo lahko dokončal :)

Povezava do prispevka
MorskaGlista reče pred 47 minutami:

To je pa Heart of Darkness, nikdar nisem igral, sem si jo pa zapomnil zaradi specifičnega grafičnega sloga.

Jaz sem jo (pre)igral na PS1, zelo annoying zadeva, ampak z res ubitačno prezentacijo. Pač die & learn warianta, kjer si vsak screen umrl in se učil, kako ga naredit. V bistvu obstaja ena sodobna igra, ki je ta koncept izpopolnila do trenutne perfekcije, in sicer Rain World. Open world zadeva s prek 1500 screeni (seveda ne rabiš obiskat vseh za osnovni skozihod), norimi ugankami, dobrim AI-jem, da se ne moreš naučiti vseh vzorcev, hudim combatom, ni da ni. Seveda so tu še zadeve, kot so Limbo in Inside, ki so bolj neposredne naslednjice "žanra", ampak Rain World je zaradi open worlda res next level :D 

Povezava do prispevka

Da ne stagnira tema dajem nov entry, @MorskaGlista feel free d dodaš še en entry za double feature. :D

image.png.fe2e3e84342ea225991ed40e9cf7ae03.png

 

pocast reče Dne, 16. 2. 2023 at 7:01:

Tole!

Joj, kaj smo jo prešpilal. Pa spomnim se, da ko sem jo dobil, sem relativno na začetku ostal (prve pol urce). In sem se kake pol leta zajebaval z oganko, nato obupal. Nato pa na eni joker natlačenki, videl predstavitveni video, kjer je bil ravno tisti del predstavljen in posledično rešitev :D (takrat še ni bilo youtuba). Nato sem jo lahko dokončal :)

Jst se spomnim, da sem Bermudo do onemoglosti prešpilal iz demo diska, res je imel hud vibe + boobage v introtu. :D

Tistih par prvih puzelj je blo kar posrečenih in leta kasneje sem bil kar razočaran, ko sem igral celo verzijo, da gre bolj za "cinematic platformer" a la, speak fo the devil, Heart of Darkness, kot pa za puzletino, kot je nakazovalo prvih nekaj screenov.

Povezava do prispevka

Rad bi samo povdaru, da je Scar vedel cel naslov, se preden je prebral od Me3dota post :D

 

Evo, bom jest dalje. Verjetno lahka, ampak zadnjic sem nekje naletel na ta spil (ne bom povedal, kje, da ne bo se lazje) in je bil totalno deja vu blast iz pasta, sem tekom let pozabil na obstoj te igre.

 

 

Screenshot_20230227-121529_Chrome.jpg

Povezava do prispevka

Hint: spil sem ponovno odkril v Nintendo Switch Online: NES. Z avtom skaces gor in dol po rampah, ki jih barvas medtem ko te jagajo policaji.

 

Nimam nekih pametnih hintov, samo zadnjic sem na blef pognal in so prisli spomini nazaj. Sem predvideval, da je bolj znan oz. da bo kdo pogruntal.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...