Skoči na vsebino

Ugani igro


DaCapo

Priporočeni prispevki

@Schmts: ja, vsi liki so iz starejših avanturc in si jih dobro zadel.
Ampak da ne bom dolgovezil, ker je bila pač zgolj intermezzo uganka: slika je iz igre Irony Curtain: From Matryoshka with love (2019). 

Zdaj pa naj nekdo odgovori na Mitsujevo uganko ali pa naj kdo da novo. :) 
 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
  • 4 tedne kasneje...
  • 3 tedne kasneje...
ayrton79 reče pred 7 urami:

Abuse.

 

Vrhunsko, s tipkovnico si usmerjal lik, z miško pa meril orožje. In prav tak fin Alienski občutek je špil oddajal. Ga pa nikdar nisem obrnil, saj se mi je zdel zares neskončno dolg. Igral sem in igral, pa nisem prišel do konca.

 

Enako. Sicer pa po ogledu longplay-a nismo nič zamudil če nismo končal igre.

 

Nova uganka

 

ar.jpg.54f2b5bdb6dd903e2b5f5c4d0bbbf1aa.jpg

Povezava do prispevka
  • 2 tedna kasneje...
  • 1 mesec kasneje...
  • 2 tedna kasneje...
DaCapo reče Dne, 11. 9. 2023 at 15:45:

@sadhu sequencer: Metalhead. 

 

Drži. Snap, včeraj videl odgovor, si naredil plan za odgovor in mi je ob poplavi tabov in utrujenosti ušlo vse skupaj. 

 

Metal Head je bila ekskluziva za tole Segino pošast 32X, ki si ga moral dokupiti ter priklopiti na Mega Drive, če si želel imeti kaj od njega. Glavni zajeb Sege je pri 32X po mojem mnenju bil, da konji niso naredili remasterjev od Pirates Gold!, Shadowrun, Starflight, Immortal in podobnih vrhunskih naslovov, ki Mega Drive postavijo krepko nad SNES, tako kot so recimo naredili 32X remaster za Mortal Kombat 2 in s tem bi SNES enostavno pokopali. Čeprav jim večina retro skupnosti očita, da je 32X v osnovi sranje zaradi izkoriščanja potrošnika, ker mora doplačat za 32X. Kakor vzameš, danes ob emulatorjih te lahko bk. Metal Head je bila ena od redkih dobrih ekskluziv za 32X, igram jo na RetroArchu za Android. Lahko nadaljuješ.

 

32X_US.jpg

Sega-32X-Console.png

uredilo bitje sadhu sequencer
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...