Skoči na vsebino

Ugani igro


DaCapo

Priporočeni prispevki

Nism! Prisežem! Tiste prve številke Jokerja sem prebral podolgem in počes po 3x, prelistal pa sem jih še 1000x. V sekundi sem vedel kater špil je, sem pa dolgo rabil, da se mi je naslov izkristaliziral 😀.

 

Isti primer zadnjič z Jack in the Dark. V trenutku sem vedel, prav spomnim se opisa, čeprav sem najprej narobe mislil Jack in the Box, ampak asociacija je bila prava 😀

Povezava do prispevka

Uh, ste me nahajpali s tem Ringworldom. Nikoli do sedaj nisem igral, včeraj pa sem v eno preigral Revenge of the Patriarh. Dokaj všečna sci/fi avanturca, se vidi da je narejena po odlični literarni osnovi (by Larry Niven).  Na splošno me ta mogočno in skorajda preveč podrobno ustvarjena vesolja (v tem primeru Known Space) vedno navdušijo. Je pa zadeva prekleto kratka in po pustolovski plati ni ravno nek biser. Še največ časa sem zapravil z brskanjem po ladijskem računalniku, kjer sem z užitkom prebiral vse možne enciklopedično podane vnose. :) Danes obvezno nadaljujem z Return to Ringworld.  

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka

Sem upal da bo kdo drugi, da ne bom spet v crappy D&D sodelovanju... ampak ok:

Iron & Blood: Warriors of Ravenloft (definitivno slabse kot DTU :P)

 

Nadaljujem, meni hkrati najslabsi in najboljsi del slovite serije.

 

yupitsacastle.jpg.abbbff44bfb00b37a10447204c1988c0.jpg

 

Seveda, pravilen odgovor, zame je ta spil en tak guilty pleasure, skoraj vsako leto preigram :P

uredilo bitje macewindu
Povezava do prispevka

A ni bila to voxel igra?  Zagotovo sem igral pred sto leti, ampak mi je delala težave v smislu počasnosti (takrat sem imel nek betežni PC). Ampak screenshot mi deluje kot nek 3D pospešen remake.
Imena ne bom navedel. Naj še kdo drug poskusi. :) 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...