Skoči na vsebino

Ugani igro


DaCapo

Priporočeni prispevki

MartinPocrezze reče pred 1 uro:

Ali je to INCOMING,

ker sem ga dobil zastonj pa se GPOLICE ko sem kupil VOODOO 2 12 mb

 

Zarosilo se mi je oko skoraj, ko si omenil G-Police, ker ga ne morem usposobiti na Win10, že na WinXP so bile muke, da je bilo pa ni bilo. Mogoče bo kdaj komu ratalo.

 

Tole recimo je install iz virtualke, naslov zavaja da je na Win10:

 

 

uredilo bitje sadhu sequencer
Povezava do prispevka

Moto Racer

 

A nismo v tem tekmovali na Joker srečanju v Idriji nekje v 90ih? Nekaj arkadnega vem da je bilo.. jst sem šel zarad MTG.. in bilo je legendarno. :) 

 

Idemo dalje: Ena mojih prvih iger sploh na 486/66 

 

image.png.0fb1d0ef6dbf704091d54a56a3626283.png

 

(in ne, ni Arkanoid)

uredilo bitje Istvan
  • Račka +1 1
  • Na jagodo +1 1
Povezava do prispevka

Turoid
Nisem pa kaj dosti igral, ker mi je kultni Arkanoid 2 še danes najbolj omilljena "Through the Wall" igrača. 

Nova easy ugankica, ki se je spomnimo predvsem po odlični in sila popularni pesmici:
ugankica_amigica.png.19bed90d40ab9ea0c1a56cb840194a9f.png

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka

Hint: Hja, te balone si streljal in vsak se je razcepil na manjše balone .. V dvoje je bilo igranje veliko lažje. Sicer pa pomoje igra sploh ne bi bila popularna, če ne bi bilo naslovnega komada. :) 

Ok... noben ni uganil. Gremo dalje. :) 



@MorskaGlista: ti si bil še najbližje oz. si sploh edini poskušal, zato nadaljuj z novo ugankico. 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka

Jap, Pushover je. 
Btw, bilo je tudi nadaljevanje One step beyond, kjer si psa nadzoroval. 

edit: to klasiko, ki si jo dal pa mislim da res čisto vsi poznamo. :wub: Jaz se vzdržim odgovora in dam priliko naslednjemu.
Zabavno mi je bilo recimo že ko si na uvodnem zaslonu klikal na fotografovo rit in se je hihital. Ah so nori ti francozi. :)   

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka

North & south, super špil. Na Amigi je bil najboljši.

 

Tole je pa eden mojih najljubših špilov iz C64, super gameplay, grafika, muska.....skratka klasika.

 

histry.gif.6a49370c944607eb95dc528b7b5701cf.gif

 

 

 

uredilo bitje Mitsu
Povezava do prispevka

Meni to sliči na Myth, ampak jaz sem ga igral samo na Amigi. In sicer je to najbrž boj z Meduzo. Sej če ne bi bilo točno te scene in tistih treh ikonic zgoraj, ga najbrž ne bi prepoznal, ker Amigina verzija je res grafično precej drugačna.

uredilo bitje MorskaGlista
Povezava do prispevka
MorskaGlista reče pred 3 minutami:

 

Grafika glavnega junaka na C64 mi je čisto mimo, zgleda kot nek sodoben mestni človek :nicjasno:


The player controls a teenage boy from the 20th century, who one day falls through a tear in the space-time continuum and is transported to the "Time of Legends." 

  • Račka +1 1
  • Ne me jebat 1
Povezava do prispevka
DaCapo reče pred 29 minutami:


The player controls a teenage boy from the 20th century, who one day falls through a tear in the space-time continuum and is transported to the "Time of Legends." 

 

Na Amigi je glavni lik nek čupavec :nicjasno:

 

Screenshot_20230509-122634.png

uredilo bitje MorskaGlista
Povezava do prispevka
MorskaGlista reče pred 1 minuto:

 

Na Amigi je glavni lik nek čupavec :nicjasno:


Logično, teenager je bil v C64 verziji, dočim v Amigini pa:

The later version released on the Amiga has a broadly similar scenario, but changes the player character to Ankalagan, a mystical warrior based in the year 63AD, who uses the powers of Stonehenge to travel in time and combat evil throughout the ages.

:) 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...