Skoči na vsebino

Ugani igro


DaCapo

Priporočeni prispevki

Verjetno gre za kakšno indie igro, ki je nisem igral, čeprav mi deluje nekam znano. Prav v glavi imam nekaj, pa ne vem kam bi dal. Po moje sem zadevo zgolj videl v kakšnem od Ćenirjevih postov v Indie zakladnici, ker igral definitivno nisem.
Hmmm... hmmm.

edit: @Chenier_: lahko zaprosim za HINT? Ker sem res neučakan in ne bom mogel mirno spati, če tega ne rešimo DANES. ;) (jebat ga en minusek gor al pa dol)

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
DaCapo reče pred 1 minuto:

Omenil je hekanje, potrdil, da je indie in da jo je navedel v Indie zakladnici. Saj, lahko da se še vedno motim. Bomo videli...  

Saj OK. Samo čudno mi je, da bi ti naslov neke indie igrice ostal v glavi. Jaz se po slikicah celo tudi spomnim... naslova pa niti 1 črke ne :D

uredilo bitje tomazek
Povezava do prispevka

Pa če pravim, da nisem 100%. Zdaj si me že toliko zmedel, da bom z mojim odgovorom počakal do 22.00. Dajte pisat tudi drugi :) 

edit: čeprav, to okoli hekanja in te podobe se prav v živo spomnim. Čisto možno, da sem zadevo imel na seznamu za nakup ali pa sem jo celo preizkusil. 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
LakomLačen reče pred 5 minutami:

Nope, Ishar ima čisto drugačen vmesnik. V pomoč, igra ni uradno izšla v "času amige", je pa končana in jo lahko igraš v emulatorju.


Eh, potem pa ni druge kot Evil Doom. Menda so ga celo eni hrvati delali. Se spomnim, da sem nekaj malega celo igral, bogsigavedi kje sem dobil zadevo.  Ogromno public domain, shareware in freeware iger je šlo skozi takrat. :)

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka

Kul. Čeprav se zelo slabo spomnim in če ne bi omenil "nedokončane" oz. neuradne verzije Amiga RPG po moje ne bi uganil. Naklučje: ne dolgo časa nazaj sem točno o tej igri tudi bral v eni FB skupini in sem enostavno povezal vse skupaj :) 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...