Skoči na vsebino

Ugani igro


DaCapo

Priporočeni prispevki

amnesia reče pred 11 urami:

tista igra je tako neznana in stara, da ziv bog ne bo uganil (pa se reverse image search ga ne najde)

 

je pa C64, po moje tud dacapo ne pozna 

 

R _ _ _ _ _ _ E


Vedel sem 100% da je C64. Zdaj, verjetno ni bila za Spectrum, drugače bi mi ziher kaj bolj določenega padlo v glavo,, :) 

Povezava do prispevka

http://shrani.si/f/x/s7/RSELmr9/bubban-stix.png

 

glupi shrani.si

 

Ok glavni akter je odrezan ven , ker bi drugače kak dacapo takoj ugotovil kaj je na sliki.

 

@DaCapo kaj to jebe lepljenje slik ffs, včeraj sem jo še videl :D 

 

btw naslov slike je bila varka tako da kar ugibajte naprej :D

 

Pizda prvo me je včer emulator jebal, ko sem zajemal sliko, danes me jebe mn3, ker jaz ne vidim tle slike :D 2020 fml

uredilo bitje Kastor
Povezava do prispevka

Če dobro pogledam glavni lik, me izredno spominja na Fenimore Filmora. (modra srajca, bele rokavice...). Ampak iz glave ne bi vedel točnega naslova igre, čeprav sem 100% da sem igral. Če bi bila scena v 3D grafiki, bi kot naslov igre rekel kar Fenimore Filmore (to pač imam v glavi), ampak scena je 2D! ...  Guglal pa seveda iz principa ne bom, ker to potem ni fora.. :)  

edit: vem pa tudi 100%, da ni Freddy Pharkas ;) 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
MorskaGlista reče pred 1 uro:

Točno se spomnim te vmesne sekvence in tudi gameplaya, predvsem ognja, ki je padal iz teh gorečih bakel. Prav en flashback do kosti mi je povzročil ta screenshot. Ampak naslov mi pa nikakor ne pade na pamet 😮


Hint: ena izmed zelo "kultnih" iger na Amigi, čeprav mogoče malo zapostavljena. (možno tudi, da je bila portana na drugih sistemih, npr. PC... )
In ni Rick Dangerous! ;) 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...