Skoči na vsebino

[multi] Daljši filmčki o igrah


Priporočeni prispevki

  • 2 tedna kasneje...

@Galko žal morem ubit mood, samo tako ene par mesecev nazaj sem poslušal nek lenghty podcast na temo Black Mesa, pa se je tudi en od devov oglaševal in je confirmal, da ne mislijo portat ne na konzole ne na MAC/Linux OS-je. Mislim ni rekel definitivni NE, tako da lahko še naprej googlaš, sam zvenelo je, da to ni neki, kar bi firmo kakorkoli zanimalo 

Povezava do prispevka
Galko reče Dne, 2/1/2021 at 10:17:

@Slinch a si ti tud tak idiot da vsake toliko vpišeš v google "Black Mesa PS4 / PS5 retail release date" :D:D 

 

uno ko si že sam sebi patetičen sam si ne morš pomagat :D 

 

Iskreno, niti ne. Spljoh me ne zanima black mesa, delno tudi zaradi negativnega hypa rezidentnega OGfaga ćamirja.

 

Pa itak imam vse kar rabim, četudi je tale orange box eden najslabših portov ever. Kljub glitchem sem nepopisno užival, celoten set pa predstavlja ene najboljših trenutkov v gamingu ever. Kaj češ več.

 

 

IMG_20210202_131238.jpg

Povezava do prispevka

ko sem youtubal za raznimi PS4-era špili, ki jih še nisem preigral, sem naletel na tale carski kanal - NeverKnowsBest: https://www.youtube.com/channel/UC1fKT0wuhchtclPqpdWEnHw/videos

 

IMO najbolj kredibilen opisovalec RPG-jev in ARPG-jev na youtubu. Ful objektiven, ful argumentiran, zares obrne špil preden pametuje, zna videti prednosti in slabosti špilov, dejansko je tudi izjemno razgledan kar se špilov tiče. Pač čisto nasprotje modernih opisovalcev špilov.

 

Edini problem - tip se RES vzame cajt :D:D  tko ne vem če ima en video pod 45 minut, proper roba gre pa konkretno čez 2 uri :D:D 

 

Par kul videov, res priporočam, da si pogledate njegov kanal. 

 

 

 

 

 

Povezava do prispevka
Galko reče Dne, 18. 3. 2021 at 9:15:

ko sem youtubal za raznimi PS4-era špili, ki jih še nisem preigral, sem naletel na tale carski kanal - NeverKnowsBest: https://www.youtube.com/channel/UC1fKT0wuhchtclPqpdWEnHw/videos

 

IMO najbolj kredibilen opisovalec RPG-jev in ARPG-jev na youtubu. Ful objektiven, ful argumentiran, zares obrne špil preden pametuje, zna videti prednosti in slabosti špilov, dejansko je tudi izjemno razgledan kar se špilov tiče. Pač čisto nasprotje modernih opisovalcev špilov.

 

Edini problem - tip se RES vzame cajt :D:D  tko ne vem če ima en video pod 45 minut, proper roba gre pa konkretno čez 2 uri :D:D 

 

Par kul videov, res priporočam, da si pogledate njegov kanal.

 

Sm poslušu cel Elder Scrolls, čeprav so mi to res najslabši špili :D Kul mi je blo vidt drugo perspektivo. Se pa tko dokaj redko strinjam z njegovimi ugotovitvami, mava pač preprosto mal drugačen pogled na stvari, kar se njemu zdi 'ok drawback', se ponavadi men zdi totaln dealbreaker, in obratno. Ma pa model res top glas, pa kljub dolžini je zlo koherenten in koheziven.

uredilo bitje Ezoterik
Povezava do prispevka
  • 2 tedna kasneje...

 

Na tega tipa me je Galko navleku in sm zdej čaku tedne na zadnjo epizodo. Res noro. Pač ko model dissa Skyrim pa Fallout 4 dobim prou kocine, srhljivo je kok mi sede, pa drugač sploh nimava tok podobnega okusa za špile (men je bil Morrowind kvečemu povprečen). Sam k res secira in pol najdeš stvari not, ki si jih osebno sovražu, pač to je to... tko mora zgledat proper kritika, lahk ti ni všeč, lahk se ne strinjaš, sam moraš pa verjet, da je model naredu svoj research in da ve o čemu govori.

 

"You didn't deserve to start at episode 3, you haven't earned it."

uredilo bitje Ezoterik
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...