Skoči na vsebino

[multi] Daljši filmčki o igrah


Priporočeni prispevki

tl;dw

Model pade v velik rabbit hole o nekemu kvazi jakemu music composerju in sound inženirju, ki se očitno laže o velik stvareh o svoji karieri (Guiness rekordi, kje je vse delal v gamingu, a je mel bajto na MTV Cribs, kako je bil posnet "njegov" OOF iz Messiah (ki je sedaj znani OOF iz Robloxa),..). Med drugim zaradi povpraševanja o enem rekordu je Guiness celo zbrisal enega od teh "rekordov"

 

:avadodo: priporočam enkrat se usest pred TVjem in pogledat namest filma, video je fun in informativen

Povezava do prispevka
  • 2 tedna kasneje...
  • 2 tedna kasneje...

Nice, ta video bo mi ful sedlo pogledat, ker ful ne razumem DA hypa. Igral sem samo trojko, Inquisition, in si konkretno bruhal v usta (meanwhile igračka dobila GOTY nagrado, ampak ok :D). Me res zanima, kaj je bilo v prvencu, da je bil tak mega hype, razen da je izšel po dolgih letih brez klasičnih RPG-jev

Povezava do prispevka

https://www.metacritic.com/browse/games/score/metascore/year/all/filtered?year_selected=2014

 

res meh leto

 

en kup remasterjev

Diablo 3 dodatek

Dark Souls 2

Rayman Legends

Bayonetta 2

Fez 
Hearthstone

Shadow of Mordor

Titanfall

Rogue Legacy
Talos Principle
Far Cry 4

Divinity: Original Sin

Tales from the Borderlands

MGS Revengance

pomoje je DA:I pobiral nagrade samo zato, ker je bil poleg Diabla in Far Cry 4 edini res pravi big AAA naslov, ker jim je izpod časti dat GOTY nekemu AA ali indie naslovu


Hearthstone še dons igrajo

Povezava do prispevka

Ja, presentation je dober, zgodba v redu, mehanično in quest-wise je pa eden najbolj dolgočasnih RPGjev ever. Zato sem rekel, rabiš samo primerjat z Divinity: Original Sin (ki je izšel isto leto) pa ti je takoj jasno, da Bioware ni več to kar so bli.

 

Verjetno bi jaz tudi imel boljše mnenje o špilu, če ne bi bil trmast in ga dokončal. Prvih 5 ur mi je blo čist fun, potem je pa špil vse čedalje prazen. Zame nabiranje surovin in obligatory pobij te pošasti tam potem pa pridi nazaj po gold niso questi, ampak zamudna opravila, ki spadajo v MMO, ne pa v srži Singleplayer špil. 

In ja, vsi špili imajo neke variacije tega, Gothic 2 ima pobiranje repe pri kmetu, Witcher 3 ima nabiranje cvetic, da si nardiš bombo/napoj - ampak pri teh špilih imaš to na začetku, da te špil nauči različne mehanike. Dragon Age: Inquisition ima take queste v vsakem biomu in brez "učenja". Groza.

Povezava do prispevka
Chenier reče pred 15 minutami:

Ma meni je bil problem Inquisitiona, kolikor sem ga igral, da sem ga igral praktično na avtopilotu, praktično kot da bi igral press X to win, vključno z zgodbo, ki sem jo rushal kot prasec. Kar res RES ni dobro za story-heavy RPG. 

 

hm, zanimivo, jaz sem pa ful užival v fightu. Je pa res, da sem igral v top-down ultra micromanagement aktivno poteznem načinu na hard, način, v katerem je bojevanje optimizirano se mi zdi. Res proper role-playing igranje. Ampak le v tem primeru, torej miš + tipkovnica in aktivno potezno. Sem probal akcijski način in z gamepadom, pa bi špil unistaliral, če bi imel samo tak način igranja, ker je res, drek. :) 

Skratka, meni je bil špil iber kul, tudi story line questi, skrivnosti, zbadanja med kompanijoni, tiste war table misije ... 

uredilo bitje Flegma
Povezava do prispevka
  • 4 tedne kasneje...

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...