Skoči na vsebino

[multi] Daljši filmčki o igrah


Priporočeni prispevki

  • 2 tedna kasneje...
  • 2 tedna kasneje...
  • 3 tedne kasneje...
  • 2 tedna kasneje...
  • 2 tedna kasneje...
  • 2 tedna kasneje...

 

 

Ne vem če je ta video že bil. Ful je carska reklama za Doom Eternal in dodatke. Pa edini youtuber (k sm js vidu) k je pokazal, da se da stunlockat Marauderja in ga ubit v petih sekundah :avadodo: I guess je Doom Eternal meni to kar je dost folku tu [vstavi tu poljubni FromSoft špil], neka brutalnost, ki postane best game ever, ko ga dojameš in uporabljaš vse kar ti špil ponuja

 

Vem, da ne bom nikoli bil jak vitez k melje vse pred sabo, ampak biti Doom Slayer je pa gladko my jam

uredilo bitje Weraziel
Povezava do prispevka

Kanal, nad katerim jaz in @Ezoterik totalno fanboyava zadnje tedne. Model je nekoč reviewal neke slabe MMO-je, zdaj pa dela "potopise" PS1 in PC igric. V glavnem gre skozi celo igrico, predstavi zgodovino, vsak level posebej, mehanike, skrivnosti, na koncu pa nekako odgovori na vprašanje, če je igrica dejansko dobra ali je samo medel nostalgičen spomin. Ful ima dober flow in meni ena ura videa mine zelo hitro. Mega priporočam, res smooth kanal. 

 

 

 

 

Povezava do prispevka
Sovica reče pred 7 minutami:

Ja. 

 

Naslov ti da misli da je ciljna publika nek zoomer ki ni igral in ne/ali more/zna formulirat svojga mnenja. 

 

Sam zato k hvals pa k je za boomerje bl nostalgia trip bom kliknu, pa ce spluva MOH bom blockal kanal. 

 

Lp

 

 

To je drugač un original PSX MOH :D 

 

treba drugač gledat še Rayman, nism vedu da je to original Cuphead haha

 

 

uredilo bitje Ezoterik
Povezava do prispevka
  • 3 tedne kasneje...

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...