Skoči na vsebino

[GOTG] GOTG


Gost Chenier_

Game of the Generation  

96 glasov

  1. 1. GOTG

    • Bloodborne (2015)
    • Civilization VI (2016)
    • Death Stranding (2019)
    • God of War (2018)
    • Horizon Zero Dawn (2017)
      0
    • The Last Guardian (2016)
    • The Legend of Zelda: Breath of the Wild (2017)
    • Monster Hunter World (2017)
    • Red Dead Redemption 2 (2018)
    • Nier: Automata (2017)
    • Sekiro: Shadows Die Twice (2019)
    • The Last of Us Part II (2020)
    • Uncharted 4: A Thief's End (2016)
    • The Witcher 3: Wild Hunt (2015)


Priporočeni prispevki

10/14

 

Realno bolj 9, Nier sem bolj probal kot pa igral, ne spomnim se točno kaj me je zmotilo. Od proper AAA petard, za katere se spodobi, da jih vsak spodoben mnenjalničar obrne, nisem igral edino Death Stranding. Zamudu hype, ni bil pravi moment, tako da pade na petki, upam da bo še kakšen proper next gen patch. 

 

Po uživanciji in overall dobrem občutku se je God of War zelo približal Witcherju, ampak na koncu se lahko za Witcherja odločim brez slabe vesti. RPG s takimi kvesti in tok dobrim svetom, to je pač posebna izkušnja ki ti pusti res ogromno lepega. In vsakič, ko izide kakšen Ghost of Tshushima mi srce mal zajoče od svete preproščine, ko pa pomislim kok bolj zabavno bi blo jahat v svetu, ki bi bil bolj podoben Witcherju. 

 

Na tretje mesto bi dal Bloodborne, špilu ne moreš vzet ničesar, zame najboljši From špil in tudi eden od najboljših špilov, kar sem jih igral. Vseeno pa mi taka igra nikol ne more bit GOTG, ker pri Fromovih igrah zraven poleg uživancije še mal trpim :D Sploh pa v BB okolju, kjer si hkrati cel čas užival na polno, zraven pa imel mal tesnobni občutek, pač bomba, vem da je to namen igre, ampak zarad same vsebine mi ne more bit nikol na prvem mestu. 

 

Častna omemba seveda RDR2, ki je mel vse pogoje da postane GOTG, določene zadeve je tudi izpeljal najboljše v tej generaciji, ampak na žalost preveč razvlečenega mindless streljanja npcjev, pa valda TLOU2, ki ni GOTG zaradi tega, ker ni dober, ampak zato ker je konkurenca tok brutalna, pa Cities skylines, ki je najboljši city builder ne samo generacije ampak ampak še malo dlje. 

uredilo bitje kemik
Povezava do prispevka
Chenier_ reče pred 24 minutami:

Prvo mesto bo zgleda poknil Witcher, za drugo in tretje bo pa zanimiv fight med RDR 2 in Bloodborne 

Tle imamo očiten primer "konzolca, kjer lurkajo PCjaši". Če teh ne bi bilo, bi zihr zmagal BB.

Omenjeni lurkerji so tudi pripeljali skupno število glasovnic na tako visoko številko (ne pa AEji lol).

 

Pa ne mislim, da je to slabo al karkoli, da ne bo pomote.

uredilo bitje KE RIT
Povezava do prispevka

Hja, moral bi met ločeno po platformah, sploh ker so ekskluzive not. Zdaj če nimaš konzol, in emulatorjev še ni veni pol je težko igrat.

 

Glede na to da sem igral in konča samo 3 od teh iger nebom niti glasoval, ker nima smisla. Jih bom enkrat v prihodnosti ... ampak glasovanje brez da vidiš vse dela krivico drugim.

Povezava do prispevka

Igral: 7/14

Nisem igral: 7/14 :nicjasno::D

Končal: 6/7

Moj glas: Sekiro. Edini špil v zadnjih nekaj letih, ki sem ga igral vec kot 3 ure skupaj (7ur) :mafija:

Največja napaka:  Nisem igral očitno igre desetletja Vitčer 3

Popravilo napake: Vitčer 3 goty edition naročen iz Base  za dobrih 15€

 

Povezava do prispevka

Igral 13/14 - last guardian nisem, cudno mi je, da je na seznamu.. mislim.. lahko bi bila komot katera druga

 

Obrnil 10/14 - Zeldo in Witcher 3 mi je zal, da nisem vec vstrajal.. 

 

Tako da dejansko v celi generaciji bi se moral mal vec potrudit za W3 in Zeldo, ostalo je check.. se posebej za Zeldo, ker mi je bila res ql igrica, sam pol se mi n idalo neki na emulatorju na pcju in pol ko so zrihtali, se mi pac ni dalo od zacetka igrat.. dejansko mi je rahlo zal za W3 in precej zal za Zeldo

uredilo bitje bigboss82
Povezava do prispevka

Igral in preigral 13/14 (vse razen Civ6)

 

Bloodborne >>> vse ostalo zame na tem seznamu ker igra zame enostavno nima nobene pomanljivosti kar se SP komponente tiče. Witcher 3 ima meh combat, RDR2 ima ostudno skriptirane misije ter pretiravanje z 15 minutnim jahanjem na začetku vsake misije, Sekiro je odlična igra ampak ker imaš na voljo samo eno orožje nimaš baš neke motivacije da igro preigraš več ko enkrat... 

Povezava do prispevka

  

Janša reče pred 3 minutami:

hzd 0 glasov :cry:

 

ja kaj pa nisi glasoval pizdoliz rdeči??? 

 

Ker ja, meni tudi ni GOTG, ampak en glas bi pa lahko dobila FFS, že zaradi settinga in lora

 

 

 

Chenier_ reče pred 28 minutami:

Ajmo Bloodborne, pomoje še lahko strese Witcherja :D 

 

+1111

AJMO ZAJ BLOODBORNE!!!!

Povezava do prispevka
[]D [] []V[] []D reče pred 2 minutama:

Realno gledano HZD nima kaj iskat na GOTG seznamu, sej je hud setting pa zgodba pa gameplay/bojavanje je tut nadpovprecen za open world igrico, sam ni pa nekih meja v gamingu premikal.

 

Saj je ene par takih iger, ki so super, niso pa nikakor GOTG material. Pač 8 nominacij je bilo preveč in so ljudje dejansko na prva 3 mesta napisali nekaj kar si zasluži ta naziv, potem pa nanizali še par iger, ki so jim bile všeč, ampak se itak sami zavedajo, da niso GOTG material.

uredilo bitje tomazek
Povezava do prispevka

"Farewell, good Hunter. May you find your worth in the waking world."

 

Igral 13/14
Obrnil 13/13

Platine 8

 

Huda generacija, huda.

 

- hudi propsi za vse izpeljane ankete, čist preveč ljudi joka tukaj glede kaj in kako in smetije dobre teme.

uredilo bitje Hattori
Povezava do prispevka
Chenier_ reče pred 1 uro:

Ajmo Bloodborne, pomoje še lahko strese Witcherja :D 

ne more, večina HC fanov je že oddala glas :D pač folk ma raj casual zadeve z velik vsebine k pa jebanje v glavo ludih kinezov

 

ampak mene lahk jebejo anyday, ker uživam v izzivu

 

bi pa Zeldo dal takoj na drugo mesto ker mi je kljub nekem ponavljanju, bolj kot ne enim in istim mobom in lomljivim orožjem, ena najboljših izkušenj v lajfu

uredilo bitje vlaho
Povezava do prispevka

Igral 10/14

Obrnil 8/14

Par jih platiniral.

 

Glasoval za Witcher 3. Enostavno je vse dvignil na nek nov nivo še ne videnega.

Vidim, da je Bloodborne na drugem mestu. Zanimivo ampak ne presenetljivo. Vsaj kolikor poznam tu gor ljudje radi igrajo from software špile. Toda slednji imajo zame eno ogromno slabo zadevo in to je kilavo podajanje zgodbe.

uredilo bitje fric
Povezava do prispevka
Galko reče pred 3 urami:

+1111

AJMO ZAJ BLOODBORNE!!!!

Ma BB nima šans, because multiplatform. :D

 

Drugače pa po vsem kar sem slišal, se mi zdi, da si BB bolj zasluži lovoriko od Witcherja. Sam jebi ga, Witcher je bolj mainstream kar se igralnosti tiče in bolj dosegljiv večjemu številu ljudi (multiplatform). No contest.

uredilo bitje KE RIT
Povezava do prispevka

Objektivno je Bloodborne superiorna igra v prav vseh pogledih. Art, zvok, zgodba in seveda glavni del IGRALNOST sta nivo višje od Witcherja - kar pa ne pomeni, da W3 ni ena boljših izkušenj to generacijo. Je pa seveda, težko 1:1 primerjati tako različni igri. Je pa tudi multidostopnost velik del tega glasovanja, ker drugače bi morala biti Zelda na drugem mestu.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...