Skoči na vsebino

Nova glasba v letu 2020


dzaver

Priporočeni prispevki

 

Finci Oranssi Pazuzu so mesec dni nazaj izdali eno izmed najbolj pričakovanih plat v "ekstremni" glasbi. Album je odličen, ponovno so zadeli ta psihadeličen zvok, pomešan z black metalom (le tega je veliko manj kot na začetku), včeraj pa so imeli odličen livestream albuma, samo ne gre embeddat linka:

 

https://www.youtube.com/watch?v=PfANRKPnC8M

 

Pri meni osebno je tole zaenkrat ena najboljših plat letošnjega leta oziroma dvomim, da bo kdorkoli izdal karkoli podobnega. 

 

Poslušal sem tudi The Weeknd After Hours, ker ste ga tukaj malce nahajpali (ja, priporočila delujejo, ako je bil kdo v dvomih :) ), vendar mi je album preveč ... Lep? Preveč nežen, spoliran ... Popolnoma ničesar ni narobe z njim, ampak meni trenutno paše kaj bolj gritty

uredilo bitje Avion
Povezava do prispevka
Sadako reče pred 10 minutami:

Men sede, ker je noro izpoveden. Model izlije duso s pomocjo albuma in prov cuti se njegov bol. Na nek nacin mi deluje kot konceptualna plata + cover je v navezavi s komadi noro hud. 

Mu bom vsekakor dal še kakšno šanso, zdaj se mi zdi, da samo nisem v pravem razpoloženju zanj. Itak mi je pa ogromno albumov, ko sem jih prvič slišal v določenem obdobju v življenju, bilo čisto sfaljenih, kasneje pa so mi te isti albumi postali odlični. :) 

Povezava do prispevka

 

"Nov" komad so dali ven tudi poljski Behemoth. Tokrat gre za priredbo komada Forest skupine The Cure, na istoimenskem EPju pa bosta tudi dva nova komada, ki sta nadaljevanje zadnjega albuma. 

 

P.s. če ste Niklasa videli po Ljubljani, je to zato, ker je nekaj časa živel tukaj :) Definitivno zanimiv možakar. 

Povezava do prispevka

 

@sadako poslušaj chilombo od jhene, tak laid back, chill album, 8/10 z lahkoto

 

edini problem te plošče je da so si komadi preveč podobni med sabo, vsaj na začetku, ampak ji odpustim ker ima res lep glas 

uredilo bitje Nodi
Povezava do prispevka

drgač dost poslušam ta sodobni rnb, pa mi ne uspe prit čez ta album od weekenda ki ga tok hajpate. vedno ga po par komadih ne morem več poslušat

 

je pa res ogromno kvalitetnih izvajalcev te zvrsti trenutno, uporabnik @Nodi je kr na nivoju glede predlogov

 

no recimo tole je aktualno in (še) nima na milijone ogledov

 

 

 

Povezava do prispevka

God damn kdaj je Jhene prešaltala iz good girl v pussy fairy?? :O

 

Sicer pa After hours, jaz še vedno pogrešam starega zadrogiranega in tragičnega Weeknda, enostavno mi nič ne pride blizu Trilogy, sploh pa ne blizu Echoes of Silence, album brez slabega oz povprečnega komada!

Povezava do prispevka
dzaver reče pred 3 urami:

Jst sm tut probal preposlušat the weeknd nov album in mi ne uspe. Njegovi prejšnji albumi so velik velik boljši

 

Nimas kej. Mene se noro dotakne, ker sovpada z moji zivljensko izkusnjo. Poleg tega ne morem verjet, da na nek nacin je ze vse 100* slisano pa vseeno deluje sveze. Plus veliko se je naucil od robotkotov o produkciji. Prejsnja plata k mi je bla tolk huda je bla ravno RAM.

Povezava do prispevka
Vučko3 reče pred 7 urami:

God damn kdaj je Jhene prešaltala iz good girl v pussy fairy?? :O

 

Sicer pa After hours, jaz še vedno pogrešam starega zadrogiranega in tragičnega Weeknda, enostavno mi nič ne pride blizu Trilogy, sploh pa ne blizu Echoes of Silence, album brez slabega oz povprečnega komada!

 

 

tko že od nekdaj je mela slutty komade

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...