Skoči na vsebino

Nova glasba v letu 2020


dzaver

Priporočeni prispevki

Vsak petek komaj čakam, da na Apple Music/Tidal in ostale streaming platforme pride playlista z novo glasbo, ki je izšla zadnji teden. Pol si pa najboljše komade dajem na playlisto 2020 - od popa, rocka, elektronike, rapa itd. Kar me pač tisti trenutek najbolj prepriča. Soforumaše tako izzivam, da naj objavijo novo glasbo - edini pogoj je, da je prišla leta 2020.

  • Račka +1 1
  • Na jagodo +1 1
Povezava do prispevka
saosin reče pred 4 minutami:

 

a pa si zadovoljen s tem kar ti predlagajo njihovi algoritmi? ti je večina stvari kul? kadarkol grem poslušat te playliste preskipam večino komadov 


z večino sem bil do pred kratkim, ko sem na enem žuru pustil, da preko mojga telefona dajejo muzko gor in pol je padla balkanjada, tako da mi zdej večinoma predlaga ines erbus in seko aleksić :D

 

tako da se držim tiste splošne playliste novitet, ki so po izboru glasbenih urednikov.


Poleg tega pa spremljam še kakšne glasbene bloge, kjer odkriješ kak biser, ki ti polepša dan.

Povezava do prispevka
saosin reče pred 47 minutami:

 

a pa si zadovoljen s tem kar ti predlagajo njihovi algoritmi? ti je večina stvari kul? kadarkol grem poslušat te playliste preskipam večino komadov 

Jaz uporabljam Google Music / Youtube Music. 

 

Prvi je bolj miss kot hit, pizda, imam cele diskografije nekega izvajalca v knjižnici, a ne dobim nobenega obvestila, ko pride nova izdaja ven. Mi vedno meče neke totalno xy zadeve, niti malo podobno glede na zgodovino poslušanja. Youtube Music je malenkost boljši. 

 

V bistvu sem opazil, da je od vseh zadev, ki jih uporabljam (Netflix, Youtube, Google Music ...) še najbolj točen Goodreads s svojimi knjižnimi predlogi. 

Povezava do prispevka

mja isto apple music serje napolno, v zadnjih 3 letih od kar ga mam nisem enkrat poslušal trapa na njem, potem pa dva tedna nazaj poshazamam en trap komad na radiu študent (shazam mam povezan z apple musicom) in v naslednjem new music playlistu več kot pol komadov nek podpovprečen trap

Povezava do prispevka
Sadako reče Dne, 12. 5. 2020 at 23:19:

Meni je daleč najboljši album leta After Hours.

 

Men je bil dokler nisem slišel novega albuma od Laure Marling, brez besed 10/10, že tako ali tako je ona kriminalno underratana

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...