Skoči na vsebino

Dexter


kemik

Priporočeni prispevki

Meni je bil ta zaključek boljši od prejšnjega, je vsaj zaključek, ki je bil itak neizbežen od začeta serije. Sezona pa dokaj smeti, razen predzadnje epizode, tiste vitrine so res srhljive, skoraj bol kot Trinity.

 

Bojda ni planov za nadaljevanje in glede na odzive, jih tudi ne bo.

Povezava do prispevka
SpaWn reče pred 1 uro:

Meni je bil ta zaključek boljši od prejšnjega, je vsaj zaključek, ki je bil itak neizbežen od začeta serije. Sezona pa dokaj smeti, razen predzadnje epizode, tiste vitrine so res srhljive, skoraj bol kot Trinity.

 

Bojda ni planov za nadaljevanje in glede na odzive, jih tudi ne bo.

 

Although Morgan’s story has come to an end, Phillips, who was an executive producer and showrunner on “Nurse Jackie,” Showtime’s drama about a troubled emergency room nurse, said he is open to the possibility of developing a spinoff centering on Harrison, who was grappling with demons even before killing his father.

“If Showtime wanted to pursue that — I have a lot of stuff going on, but I would drop everything in a minute to do it,” Phillips said. “He’s so damaged. I write a lot of damaged people and I would love the opportunity to explore his psyche and put him in another world and to take this show and bring more people to it.”

Povezava do prispevka

Vse skupaj Meh. 

 

Kurt mi je bil fenomenalen villain, sploh glede na to kolk mal backstoryja so mu dali. Tista klet je res fucked up and creepy. 

 

Tisti milijonar model je brezveze kradu screen time. Mam občutek da so nekako hoteli naplesti da Kurt in on in še kdo ubijajo dečve (cel kult) in so si potem premislili.

 

Debra ni nič pridodala, Harry je bil boljši inner voice (bolj konsistenten).

 

Fun za pogledat zaradi nostalgija, ampak v bistvu ne štejem to kot cannon. Fanfic.

 

Baje je producent v nizkem štartu za drugo sezono, odvisno od ShowTimea.

Povezava do prispevka

Dexter bi loh bil inner voice Harrisonu, sam to bi blo mal neumno, glede na to da se sploh nista zares poznala. V glavnem to bi blo se slabs kot debra v tej sezoni.

 

Un oil tycoon sm najprej mislu da bo glavni negativec, mogoce so ga pripravljal za drugo sezono.

 

Prevec na hitro in neprepricljivo so zaklucl Dexterja imo. Situacija v kjeri se je znajdu ni bla tok neizhodna, tut kot je sam reku se je prej znajdu ze v dost hujsih tezavah. Konec koncev ni indijanka mela nobenih res konkretnih dokazov, ne da je kogarkol kle ubil, ne da je Bay harbour butcher. Nasploh se mi zdi da Dexterju to sezono niso namenil tiste prebrisanosti, ki jo je imel, ko je nekako vedno potegnil enega asa iz rokava in s svojim genijem nadigral svoje nasprotnike. Tut da je v svoji hisi sparal vijake s serijskimi stevilkami vezanimi na njegovo zrtev je mal za lase privleceno oz. out of character. Pod crto mal prevec ceneno so nardil vse skupaj.

Povezava do prispevka
keba reče pred 9 urami:

Danes bo baje ena najava, nekako se pričakuje nadaljevanje ja. Ampak če ne bo Dexterja..hmm.

 

Executive Producer and writer Scott Reynolds just announced that Dexter: New Blood is coming out on DVD, Blu-ray & Blu-ray SteelBook on Tuesday March 22, 2022. All 10 episodes plus an exclusive 30-minute bonus featurette will be included. 

 

safe

 

boljs da ne delajo nc več, da ne zajebejo še boljš :D

Povezava do prispevka
colonel Tavington reče pred 4 minutami:

 

Executive Producer and writer Scott Reynolds just announced that Dexter: New Blood is coming out on DVD, Blu-ray & Blu-ray SteelBook on Tuesday March 22, 2022. All 10 episodes plus an exclusive 30-minute bonus featurette will be included. 

 

safe

 

boljs da ne delajo nc več, da ne zajebejo še boljš :D

 

sem pričakoval najavo druge sezone, spinoffa ali pa neko bonus epizodo Masukine poroke.. ne pa to sranje...

Povezava do prispevka

Meni je sezona načeloma ok, dosti manj grandiozno kot pa prej. Bolj intimno, fotr in sin navezava, manjše mesto. Vse kul, do zadnje epizode. Dexter je bil v dokaj zajebani situaciji, ampak izzid bi lahko bil drugačen. 

Me precej spomni na konec Game of Thrones, vloge se obrnejo, liki se obnašajo v nasprotju z vsem kar se je dogajalo, pač character development v 15 minutah brez razlage, samo, da pridemo do konca.

 

Pa celotna povezava z Miami Metro, ki je ostala totalno neizkoriščena. 

 

Kakorkoli, prehiter konec, slab pay off za gledalce. They did it again.

Povezava do prispevka

po devetih letih praktično iz ničesar rebootaš eno najbolj inovativnih serij zadnjih trideset let in potem narediš tak zaključek?!

 

nimam besed, s katerimi bi opisal razočaranje in jezo. ne samo, da so mi z zadnjimi kadri uničli preostalih devet delov te sezone, uničli so mi vseh osem preteklih sezon. kdo bo šel to še enkrat gledat čez 20 let, ko se bo spomnil tako bednega in antiklimatičnega zaključka Dexterjevega življenja?

 

res ne razumem teh novodobnih showrunnerjev/kreatorjev, da jim ni nerodno s takimi bedarijami uničevat ves pozitiven legacy, ki so ga ustvarjali od prvega dela naprej. :no:

 

 

 

Povezava do prispevka

...z vidika lepše zaokrožitve celotne zgodbe je bolj poetičen zaključek ta, da Dexterja uniči lastna kri (ker mu le ta lahko pride do živega).

 

in ja, se strinjam. ne problematiziram Dexterjevega konca (čeprav, serijo obudiš po desetletju in takšnemu liku nameniš zgolj eno novo sezono?! resno?!), ampak fuck me sideways, ne na tak totalno antiklimatičen način. z jebeno puško. sredi goza. podnevi. ker si ob vseh umorih 'ruknil' nek random lik z vsega skupaj 500 vrsticami teksta.

 

ko bi vsaj razvili nek globlji kontekst Dexterjevega odnosa s sinom in ga zapeljali do prelomne točke. ne pa da gre lok;

 

1. del; hej, jaz sem tvoj sin. ne pa nisi.

2. - 5. del; ne bom mu povedal, kdo sem in kaj sem

6. - 7. del; hm, kaj pa če bi mu povedal

8. del; OK, mu bom povedal.

9. del; meet my dark passanger.

10. del; sin je čez noč dobil vest. the end.

 

:rolleyes:

uredilo bitje hawa meyta
Povezava do prispevka
keba reče Dne, 9. 1. 2022 at 18:14:

 

Although Morgan’s story has come to an end, Phillips, who was an executive producer and showrunner on “Nurse Jackie,” Showtime’s drama about a troubled emergency room nurse, said he is open to the possibility of developing a spinoff centering on Harrison, who was grappling with demons even before killing his father.

“If Showtime wanted to pursue that — I have a lot of stuff going on, but I would drop everything in a minute to do it,” Phillips said. “He’s so damaged. I write a lot of damaged people and I would love the opportunity to explore his psyche and put him in another world and to take this show and bring more people to it.”

  

Prosil bi te da naslednjič ko diskusiraš mnenje/info o seriji/filmu in le-to vsebuje direktne informacije o razpletu zgodbe, to zaviješ v spoiler. @keba

 

uredilo bitje Galaksija
Povezava do prispevka
  • 1 leto kasneje...
Navedek

Paramount is looking at expanding ‘Dexter’ in a big way, as they officially ordered a prequel series, ‘Dexter: Origins‘, whilst also considering a number of other spin-off series based around everyone’s favourite serial killer.

But firstly, the prequel series. This will be set at the outset of Dexter’s transition into the avenging serial killer he would become. It’ll be set in Miami, and begins as Dexter graduates college to join Miami Metro, where he meets younger versions of many of the characters we came to know in the original show. The show will also focus on Dexter’s family, including a very-much-alive Harry and a very formidable, teenage Deb.

 

https://www.geektown.co.uk/2023/02/06/paramount-orders-dexter-origins-series-whilst-also-eyeing-other-spin-offs/

 

MCH je postavil orenk standard, bo kr težko dobit nekoga, ke bi lohk stopu v njegove čevlje  in da ga feni ne pohejtajo. Pa nova prilika, da spet zajebejo finale.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...