Skoči na vsebino

[multi] Assassin's Creed Valhalla


Gatsu

Priporočeni prispevki

dzaver reče pred 23 urami:

Včeraj začel... hm. Men se zdi po prvih treh urah ful slabša kot origins in odyssey. Upam da se kaj razvije. Ne razumem navdušenja zaenkrat. 

 

Men je blo isto, pol pa te zagrabi. Recimo v drugi coni Anglije, v prvi ti itak ni še nič jasno.

 

Dojadi ti pa po eni 10. coni :D 

 

Štorja je kul, bugi so več ali manj fiksani, če počakaš en mesec boš ujel ravno prvo razširitev se mi zdi.

Povezava do prispevka
bitsurugi reče pred 11 urami:

 

Men je blo isto, pol pa te zagrabi. Recimo v drugi coni Anglije, v prvi ti itak ni še nič jasno.

 

Dojadi ti pa po eni 10. coni :D 

 

Štorja je kul, bugi so več ali manj fiksani, če počakaš en mesec boš ujel ravno prvo razširitev se mi zdi.

 

Pa kdo bi hotu igrat še razširitve te čist prevelke igre? Prvih par con je bla še neka raznolikost, zdej gre pa dobesedno že vse po istem kopitu tako ko pri dosedanjih ACjih. Abilitiji so tbh slabši ko v predhodnikih. Stamina v tej igri je verjetno najbolj bedna implementacija kar sem jih srečal v zadnjih 10 letih. Še mal pa bom dal na najlažjo stopnjo pa bom sam še cruzal proti koncu...

Povezava do prispevka
  • 2 tedna kasneje...

Evo nekaj sem rešil... to pa je zadnji problem, če ve kdo kaj moram narediti al je kaki bug? Pizda sem živčen, ker se cel dan že jebem, da končam to igro in grem na Hitman 3 :D Ko sem mu želel dati vse Codex Pages se je zahvalil in sem omenil, da jih ne razumem nič... omeni neki black market... sem mislil, da bo fertik. Sedaj pa mi piše naj mu dam vse pages še enkrat in ko grem v pogovor z njim mi ne ponudi nobene opcije vezane na quest.

 

Posnetek_zaslona_(41).thumb.png.64cdfb2de81943cdb6ebf170bce378ca.png

 

 

Povezava do prispevka

Ne vem zdaj več točno, ker na koncu nisem pogledal. Je blo cca. 130ur. Ni pa vse končano na 100%, saj je par zadevic ostalo (nisem vseh "papirčkov" polovil, nisem čist vseh zakladov odprl...), ampak ja, velika večina vsega je narejena, questi pa vsi.

 

Jaz sem počakal zdaj teh par dni s Hitman 3, ker kot sem že omenil, najprej vedno končam eno tako veliko zadevo, da začnem drugo. Ker po preteklih izkušnjah sodeč, se več ne vrnem nazaj, če mam daljšo pavzo. Zdaj zagrizem v Hitmana v miru :D

uredilo bitje tomazek
Povezava do prispevka

Hehe jebi ga, če ti ni ti ni. Saj ima vsako področje, ki ga greš iskat za zavezništvo svojo zgodbo. A recimo Genshin impact nima še 5x bolj ponavljajočega grindanja pa ti potegne (dosti že s tega foruma jih je nehalo zaradi enega in istega ponavljanja)? Jaz ga recimo niti uro nisem zdržal igrat, ker mi ne potegne. tako tebi pa pač to ne potegne :) Kolko ur maš v tej igri? Ponavljanje pa je v vseh takih dolgih open world igrah... tudi v Witcherju. Na srečo je dovolj iger, da vsak nekaj najde kar mu sede tudi ponavljat. Zdaj bom najverjetneje enako število ur pustil v Hitmanu in se neverjetno veselim tega :D Verjetno moj Goty že zdaj povem haha.

uredilo bitje tomazek
Povezava do prispevka
tomazek reče pred 1 uro:

Hehe jebi ga, če ti ni ti ni. Saj ima vsako področje, ki ga greš iskat za zavezništvo svojo zgodbo. A recimo Genshin impact nima še 5x bolj ponavljajočega grindanja pa ti potegne (dosti že s tega foruma jih je nehalo zaradi enega in istega ponavljanja)? Jaz ga recimo niti uro nisem zdržal igrat, ker mi ne potegne. tako tebi pa pač to ne potegne :) Kolko ur maš v tej igri? Ponavljanje pa je v vseh takih dolgih open world igrah... tudi v Witcherju. Na srečo je dovolj iger, da vsak nekaj najde kar mu sede tudi ponavljat. Zdaj bom najverjetneje enako število ur pustil v Hitmanu in se neverjetno veselim tega :D Verjetno moj Goty že zdaj povem haha.

 

Genshina nima smisla primerjat ker gre za čist drugačno igro. Witcher 3 ima v primerjavi z AC: Valhallo krepko boljšo glavno zgodbo, zares dobre stanske zgodbe, krepko boljše like, absolutno boljši combat, pa čeprov je podpovprečen in za platino ne rabiš cca 80 ur z dodatkoma pa 130.  AC: Odyssey sem platiniral v istem času ko Valhalli nisem niti na polovic. Ma grem skor raje Persono 5 Royal igrat, pa čeprav sem že igral basic verzijo in se bom 1000% bolj zabaval štekaš? :) Tak ko je Skillup reku. Ubisoft enostavno ne ceni našega časa.  Pričakujem da bo naslednji AC še večji...

Povezava do prispevka
Gatsu reče pred 1 minuto:

Ma grem skor raje Persono 5 Royal igrat, pa čeprav sem že igral basic verzijo in se bom 1000% bolj zabaval štekaš? :) Tak ko je Skillup reku. Ubisoft enostavno ne ceni našega časa.  Pričakujem da bo naslednji AC še večji...

 

Seveda vse to štekam že cel čas :) Ko pravim vsakemu svoje... jaz niti Persone, niti Genshin Impacta sploh ne morem igrat :D Ubisoft igre pa preigram vse. Priznam pa, da se zadeve ponavljajo, kot se mi v vseh open world igrah na sploh. Ne verjamem sploh, da se bom kdaj včakal open world igre, ki bo trajala 100+ ur in ne bo imela vsebin, ki bi se ponavljale.

 

Moram pa rečt, da imam zgleda slab spomin, saj sem seveda preigral vse AC-je in sedaj nimam nekega filinga, da bi bla Valhalla daljša od Odyssey in Origins recimo. Meni so vse tam tam :D

Povezava do prispevka

Itak vsaka igra se ponavlja. Važno je pa da ti sede osnovni gameplay loop ki ga ima igra. In men je bila AC: Valhalla super prvih 50 ur. Pol sem pa pač dobil odpor in zdej raje igram MHW :) Genshin je pa itak GaaS igra za 30 minut dnevno.

 

 

tomazek reče pred 4 minutami:

Moram pa rečt, da imam zgleda slab spomin, saj sem seveda preigral vse AC-je in sedaj nimam nekega filinga, da bi bla Valhalla daljša od Odyssey in Origins recimo. Meni so vse tam tam :D

 

Majstr za Platino v AC: Odyssey rabš 60 ur. Za preigrat AC: Valhallo rabš skor enkrat tolko. A to je teb enako dolg špil? :rofl:

Povezava do prispevka
Gatsu reče pred 20 urami:

Itak vsaka igra se ponavlja. Važno je pa da ti sede osnovni gameplay loop ki ga ima igra. In men je bila AC: Valhalla super prvih 50 ur. Pol sem pa pač dobil odpor in zdej raje igram MHW :) Genshin je pa itak GaaS igra za 30 minut dnevno.

 

 

 

Majstr za Platino v AC: Odyssey rabš 60 ur. Za preigrat AC: Valhallo rabš skor enkrat tolko. A to je teb enako dolg špil? :rofl:

Cudno men se tudi zdi kot da je bila odyssey daljša. Mogoče ker je bil pacing katastrofalen in story na nivoju Nickelodeon serije.

Povezava do prispevka
dzaver reče pred 12 urami:

Men se je tudi odiseja zdela ful daljša... tam sem rabil vsaj 100 ur za platino.

 

Pri valhali mi manjkata še štiri področja za jih raziskat 100% v angliji in asgard in jotun. Pa sem zdej na 66 ur 

 

Nemogoče razen če si igral na easy. Ni faking šans tolk naredit v 66 urah no.

Povezava do prispevka
  • 3 tedne kasneje...

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...