Skoči na vsebino

[multi] Assassin's Creed Valhalla


Gatsu

Priporočeni prispevki

Ma ne vem napram Odyssey mine ta story 3x hitreje čeprav je baje daljši. No idea ker sem mogu nehat igrati Odyssey s tem brutalno slabim voice actingom in zgodbo na nivoju Nickelodeon ali Disney serije za najstnike. Valhalla ima dejansko kar solidno zgodbo maš pač par teh arcs ki delujejo mal filler.

Povezava do prispevka
  • 2 mesca kasneje...
  • 3 tedne kasneje...
  • 2 mesca kasneje...
  • 3 tedne kasneje...

Sem po skoraj enem letu spet zaštartal Valhallo, ostal sem zgleda na 60 % štorije (po številki v PS5 meniju sodeč). Tej igrici na polno sede dooooolg odmor od igranja, spet dobiš veselje nazaj. Verjetno to velja za vse te razvlečene trashy open worlde ala Ghost of Tsushima ipd., če nimaš completionista v krvi :D 

Povezava do prispevka

Jaz sem Valhallo sicer obrnil v 40ih urah :) vsaj 10 ur preveč, ampak če ne delaš sidequestov in res greš samo čez main misije, se kar da.

 

Po drugi strani pa vem da sem RDR 2 igral eno leto, s kakšno pol-letno pavzo pa takoj padel notri. Pa mi je top 5 igric prejšnje generacije:D

Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 1 uro:

- Ubisoft

- Free DLC

 

You can pick only one. :D

Rabiš season pass, ali pa kupiš posamezne DLC kampanije znotraj igre.

Edini big free DLC je bil za Assassin's Creed Unity, ker so naredili tako gnil release, da so morali nekaj zastonj ponudit folku v opravičilo :D 

Povezava do prispevka
Hernier reče pred 4 minutami:

Maš tudi v trgovini. Irska pa Francija je v DLC-ju

 

Na Epic mi ni našlo, ko sem v Store vpisal Valhalla, ampak samo igro in pa 2 bundla z dvema igrama... Sem pa pol našel za 39,99€ znotraj igre ja za Season Pass... razmišljam še, če bi al ne... :)

 

A ve kdo, če sta obširna dodatka al kratke zadeve?

uredilo bitje tomazek
Povezava do prispevka
tomazek reče pred 32 minutami:

 

Na Epic mi ni našlo, ko sem v Store vpisal Valhalla, ampak samo igro in pa 2 bundla z dvema igrama... Sem pa pol našel za 39,99€ znotraj igre ja za Season Pass... razmišljam še, če bi al ne... :)

 

A ve kdo, če sta obširna dodatka al kratke zadeve?

vsak ene 10 ur, oz še mal več če pretakneš vsak kamen

Povezava do prispevka

Kr forgettable, pač kot London v Britaniji? Srednjeveški shithole, ta del srednjeveške bede kar ok zajamejo. Mal več šans maš spet skakat po strehah, posebej kul pa je obsežna kanalizacija, ko kateri se morš tud veliko gibat, kjer te sproti napadajo podgane, ki jih ne morš ubit, sam odženeš za dovolj časa, da prideš mimo :D V glavnem proti Damasku, Atenam, Aleksandriji .... meh 

Povezava do prispevka
  • 3 mesece kasneje...
bitsurugi reče pred 1 uro:

Če še komu ni dovolj base game ter 2 DLCja, pride sedaj paket za year 2 DLC :D 

 

Bo treba preveriti in se odločiti... jaz sem igro obrnil 2x že. Prvič brez DLC, drugič pa komplet pa oba DLC-ja. Sedaj ne bi šel cele, ampak naprej mogoče. Do februarja itak nimam praktično nič za igrat. Kak indie, če najdem :D

Povezava do prispevka
Vučko3 reče pred 12 urami:

Ko da je combat najvecji problem :D

 

Men dejansko je ker štorija se mi je zdela dejansko kul ampak tud na najlažji težavnosti nisem uspel igrat dlje ko par ur po tistem ko sem imel poln kufr zanič combata. Pa to rečem jaz ki mi je melee combat najboljša stvar v igrcah...

 

tomazek reče pred 12 urami:

 

Bo treba preveriti in se odločiti... jaz sem igro obrnil 2x že. Prvič brez DLC, drugič pa komplet pa oba DLC-ja. Sedaj ne bi šel cele, ampak naprej mogoče. Do februarja itak nimam praktično nič za igrat. Kak indie, če najdem :D

 

Holy fucking shit kako lahko to igro obrneš 2x ne zmoreš pa preigrat nobene soulsborne igre? Evo to men res nikol ne bo jasno.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...