Skoči na vsebino

[multi] Assassin's Creed Valhalla


Gatsu

Priporočeni prispevki

Galko reče pred 2 minutama:

Kr cool ocene in tudi sami reviewi se lepo berejo. Hm. Verjetno ubodem za BF skupaj z Ghost of Tsushima pa da vidim to čudo, rad bi dal končno enega AC-ja na polico :D 

Mislim, da bo Assassin's Creed: Ghost of Tsushima še vedno boljši AC za polico kokr Valhalla :D 

Povezava do prispevka

Tole zgleda katastrofalno na X1 in PS4 pa bugov in glitchev je za popizdit preveč. 

 

ACG pravi da je tud combat slab.

 

Sem gledal tud Eurogamer opis ko baba skos samo hvali igro na zaslonu pa konstantni screen tearing, glitchi itd. Ona pa niti faking besedice o tem. 

Povezava do prispevka

Ne vem zakaj bi kdorkoli od AC serije pričakoval presežek v combatu. Za moje standarde je combat v Ghostu of Tsushima slab oz. izjemno duhamoren in poenostavljen, ampak pač imam visoke standarde za combat sistem. Sicer pa me pri tej zvrsti ne moti preveč, saj to no Souls igra ali kak God of War, kjer pričakujem kaj več v tej smeri. 

 

ACG pa ni rekel, da je combat slab, ampak če ga prav povzamem, je rekel, da ima ene kolege, ki combat v AC obužujejo, druge, ki ga sovražijo, njemu je pa nekaj vmes, skratka, ne tič, ne miš. 

 

Jaz mislim, da bo to AC kot približno vsak AC, zato ne pričakovat Soulsov, kar se combata tiče ali Cyberpunka,  kar se open worlda tiče. Če nimaš takih pričakovanj ne boš razočaran po moje.

 

Kar se bugov tiče me bolj skrbi, vendar baje so vsi take narave, da fast travellaš nazaj in je ok, poleg tega tudi uradno igra ni izšla in bodo klasični day1/week1 patchi, ki bodo odpravili marsikatero težavo.

Povezava do prispevka

Jebeš ACG in ostale. Jutri če bo sreča sprobam, pa s prve roke poročam kaka je na Ps4pro, s poudarkom na primerjavi s starimi ACji, ki sem vse splatiniral in preigral po dolgem in počez, brez rushanja kot delajo opisovalci. Treba je vzet v obzir, da je čisto drug feel ali igraš počasi in delaš vse živo, ali rushah proti koncu, ker rabiš napisat opis, valda ti marsikaj dojadi tako.

 

Pol naj si vsak pri sebi razčisti kje je s to franšizo, eni so obsedeni na ACje, drugi pa četudi bi bila GOTY jim ne bi bla všeč.

Povezava do prispevka
bitsurugi reče pred 7 minutami:

Jebeš ACG in ostale. Jutri če bo sreča sprobam, pa s prve roke poročam kaka je na Ps4pro, s poudarkom na primerjavi s starimi ACji, ki sem vse splatiniral in preigral po dolgem in počez, brez rushanja kot delajo opisovalci. Treba je vzet v obzir, da je čisto drug feel ali igraš počasi in delaš vse živo, ali rushah proti koncu, ker rabiš napisat opis, valda ti marsikaj dojadi tako.

 

Pol naj si vsak pri sebi razčisti kje je s to franšizo, eni so obsedeni na ACje, drugi pa četudi bi bila GOTY jim ne bi bla všeč.

 

Ma sej meni je glavno, da je dobra zgodba. Pa sidequesti, da vleceji. Sej ta ASC je reku, da ko je obrnil, je se igral in to se mu ne zgodi dosti krat.. takk da pomoje je ql. Pa combat mi tudi ni pomegno, ce ni lih hud.. slabsi kot W3 ne more bit haha

 

Mah glej, meni pri AC je glavno, da mi je storija ql, da pac z veseljem grem iz misije v misijo, da vidim kaj bo.. pol se ce so questi ql, mega.. a combat itak se ve kaksen je, takswn kot je bil haha.. pac good enought, sploh ce igras na hard

 

Drugace ko reces influencerji mi je sekar smeh =)))))))))

uredilo bitje bigboss82
Povezava do prispevka
bitsurugi reče pred 6 urami:

 

Glej komentar št. 1 pod video za več dodatnih info, v bistvu pozitiven revju.

 

Gledam review model me dejansko mal nahajpa za gejm, dokler na koncu ne rece: "this is my favorite game of the year so far". Dobosedno zgubil je vso kredibilnost. Letos smo mel par takih cvetk da res tezko vrjamem da bi bil novi AC od kogarkol GOTY. Razen ce je to edin game k si ga letos igral. Poj itak nimas izbire. 

Povezava do prispevka
Niblonian reče pred 1 uro:

 

Gledam review model me dejansko mal nahajpa za gejm, dokler na koncu ne rece: "this is my favorite game of the year so far". Dobosedno zgubil je vso kredibilnost. Letos smo mel par takih cvetk da res tezko vrjamem da bi bil novi AC od kogarkol GOTY. Razen ce je to edin game k si ga letos igral. Poj itak nimas izbire. 

To leto je za ene tako dolgo, da pozabijo, da smo še vedno v letu, ko je izšel TLOU2.:D

Povezava do prispevka

Holy shit pa je res 120+ ur... Idealno za folk k bo kupu Xbox če smo mal zlobni ;)  Origins nisem platiniral ker sem komi zdržal končat glavno zgodbo, Odyssey pa sem. Btw upam da bo kak konkreten day1 patch glede na tole kar je napisal Powerpyx na koncu guida.

 

Navedek

The game is extremely buggy (the buggiest I have ever played in 12 years of guide making). It’s very common being unable to advance Mysteries because the quest givers can’t be talked to, or they glitch through the map and disappear. There are also several game-breaking progression bugs in the story where main quest NPCs don’t spawn and cutscenes don’t trigger. If just a single Collectible / Mystery of the 780 total is bugged for you, it would cause you to miss the 100% completion trophy “Completionist All the Way!”. For this reason, it is highly recommended to keep a Manual Save from the start of each region (after you pledge to a region at England’s Alliance Map). Also manual save between Quests and between Mysteries so that you can quickly go back if a bug occurs. The good news is most bugs are quickly fixed by fast travel to another map, changing gender, or loading a manual save before starting the quest.

 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...