Skoči na vsebino

[GOTG] RAZGLASITEV REZULTATOV


Gost Chenier_

Priporočeni prispevki

10.

Horizon Zero Dawn (0 %)

 

9.

Monster Hunter World (1,08 %)
Uncharted 4: A Thief's End (1,08 %)

 

8.

The Last Guardian (2,15 %)
Death Stranding (2,15 %)

 

7.

Nier: Automata (3,23 %)
Civilization VI (3,23 %)

 

6.

Sekiro: Shadows Die Twice (4,3 %)
The Last of Us Part II (4,3 %)

 

5.

God of War (5,38 %)

 

4.

The Legend of Zelda: Breath of the Wild (8,6 %)

 

3. BRONASTA GOTG NAGRADA

Red Dead Redemption 2 (13,98 %)

 

Red Dead Redemption II.jpg

 

2. SREBRNA GOTG NAGRADA

Bloodborne (18,28 %)

 

Bloodborne Cover Wallpaper.jpg

 

1. ZLATA GOTG NAGRADA 

The Witcher 3: Wild Hunt (32,26 %)

 

Game cover art, with the game's protagonist Geralt shown pulling out a sword

 

Katalog tem:

Nominacije po kategorijah

Glasovanje 1

Glasovanje 2

Razglasitev rezultatov tekmovanja po kategorijah

Glavno glasovanje

Razglasitev GOTG 

 

HALL OF FAME GOTG

THE WITCHER 3: WILD HUNT (GOTG | story | soundtrack) 

A PLAGUE TALE: INNOCENCE (indie)

RED DEAD REDEMPTION 2 (art)

RESIDENT EVIL 2 (remake)

CALL OF DUTY: MODERN WARFARE (multiplayer) 

 

***

 

Seznama vseh sodelujočih iger mi še ni uspelo spacat :). Kmalu

 

Zahvaljujem se vsem za sodelovanje in pisanje mnenj, dajte napisat še kakšno sklepno

 

Seveda pa posebna zahvala Slinchu, ki je prevzel prvi del GOTG glasovanja in mi s tem marsikaj olajšal. Ko napiše kak post, ga pospamajte s pluski

 

***

 

Za konec pa lahko rečem še samo to: izjemna generacija, izjemne igre. Res sem vesel, da je gaming moj hobi, da je lahko moj hobi, da se je v zadnjih letih tako razvil, da praktično vsak najde kaj zase.

NA ŠE ENO IZJEMNO GENERACIJO!

uredilo bitje Chenier_
Povezava do prispevka

Še seznam Konjzolaških HALL OF FAME of all times v tej generaciji (še vključena glasovanja od 2016 dalje)

 

The Witcher 3: Wild Hunt (GOTG | GOTG story | GOTG soundtrack)
A Plague Tale: Innocence (GOTG indie)
Red Dead Redemption 2 (GOTG art | GOTY)
Resident Evil 2 (GOTG remake)
Call of Duty: Modern Warfare (GOTG MP)


Death Stranding (GOTY)
Uncharted 4 (GOTY)
Horizon: Zero Dawn (GOTY)


The Witness (GOTY indie)
Cuphead (GOTY indie)
Dead Cells (GOTY indie) 


Overwatch (GOTY MP)
PUBG (GOTY MP)
Monster Hunter World (GOTY MP)


Izba Konzolec (GOTY community)
Revija Joker (GOTY community)


Mn3njalničar Chenier (GOTY community)
Mn3njalničar Galko (GOTY community)
Mn3njalničar Mefisto (GOTY community)


SONY (GOTY platforma) 

 

* V 2019 je bila še nagrada za največje razočaranje in najbolj pričakovano igro, vendar se zmagovalcev ne spomnim

uredilo bitje Chenier_
Povezava do prispevka

Ma ti si smešen :D

 

Witcher 3 ima v vsakem primeru top tri najjačih soundtrackov in pa predvsem res izstopajoč slog, ki do zdej ni bil viden v špilih - orkester, združen z etno slovanskimi folk songi. Pizda če pa to ni dovolj pa ne vem kaj je.

 

Kar se pa tiče sami zvočnih efektov je pa hands down najbolj nor zvok v TLOU 2, tisto je pa tako brutalno da se še zvok iz Doom Eternal samo skrije v temen kot in čaka, da gre jezna lezbača končno domov :D

uredilo bitje Galko
Povezava do prispevka

Mongoti, igram se z divjo idejo, da bi se GOTG tekmovanje razširilo v GOAT :D 

 

To pomeni, da bi se naredilo še podobne teme za 

 

— ena tema za vse generacije do prihoda "3d grafike/konzol" (časovno razmejitev bi še razmislil)

— ena tema za pavšalno rečeno PS1 / PS2 generacijo in vse njune sodobnike + sodobnike na PC-ju

— ena tema za PS3 generacijo

 

In te teme z najstarejšimi konzolami bi se lahko odprle npr. v starinarnici, tako da bi bil crossover s tisto izbo 

 

In pol MEGA TEMA z recimo TOP 3 naslovi iz vsake skupine + skupine aktualne GOTG

 

Argumenti ZA nadaljevanje tekmovanja:

- zdaj smo naredili že GOTG za to generacijo, tako da je del že opravljen in IMO če se sedaj ne naredit GOAT se ne bo nikoli

- fun and games na forumu se nadaljuje do konca leta, pač vmes obujamo nostalgijo in se božamo po kolenih ob spominih na kul igrice

- malo se popestri sicer tužne KORONA 19 čase

 

Argumenti PROTI nadaljevanju tekmovanja:

- zmagal bo Witcher 3 

- ne nam ne da več gledat teh tem :D 

 

FORUMAŠI IZRAZITE MNENJE. Najraje z besedo, lahko pa tudi fast glasovanje, in sicer:

 

Piv piv piv = SEM ZA GOAT TEKMOVANJE, GREMO DO KONCA

 

Ne me jebat = NEA SE MI DA VEČ GLEJAT TOTIH TEM ČUJEŠ, SEM PROTI

Povezava do prispevka
[]D [] []V[] []D reče Pravkar:

podpiram

 

tem za posamezne systeme pa nebi odpiral vzporedno, po eni strani da se v nekem obdobju ohrani fokus na eni generaciji in po drugi starni da se malce raztegne zadevo

mislim, če bo zmagal nek peasant exclusive je treba met tudi pc  zmagovalca in obratno; če zmaga PS exclusive je treba met tudi zmagovalce za ninendo pa xbox imo

 

 

Povezava do prispevka

Težka bo. Game of all time je zelo zelo subjektivno in tu bi bilo res cel kup različnih nominacij. Ampak ajde, če vsak nominira največ 3 (tri) naslove se nekaj že da izvleči..
Dočim, na splošno gledano pa je to lahko kak Tetris.. ali pač nekaj podobnega, kar je preživelo ohoho generacij in izšlo praktično na vseh sistemih ever.. :)

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
DaCapo reče pred 5 minutami:

Težka bo. Game of all time je zelo zelo subjektivno in tu bi bilo res cel kup različnih nominacij. Ampak ajde, če vsak nominira največ 3 (tri) naslove se nekaj že da izvleči..
Dočim, na splošno gledano pa je to lahko kak Tetris.. ali pač nekaj podobnega, kar je preživelo ohoho generacij in izšlo praktično na vseh sistemih ever.. :)

Preberi zgornji post. Ne bo potekalo tako, da bi kar v eni temi zajeli vse, pač pa bodo 3-4 časovna obdobja in znotraj njih nominacije. Sem v zgornjem postu orisal koncept

Povezava do prispevka

To sicer zanima tudi mene, ampak predpostavljam, da bo iz vseh časovnih obdobij v dokončno odločilni glavni veliki mega finale pač prišel izbor tistih iger z največ nominacijami iz vsega skupaj. 
Bo že Ćamir to uredil tako, da bo vse OK. Sicer pa: vsaka mu čast, ker bo kar zajebano, oz. bo vzelo precej časa/dela/truda.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...