kemik Objavljeno 9. avgust 2024 Share Objavljeno 9. avgust 2024 Meni je en migrant prišel ropat bajto in sem ga prvih 45 minut samo opazoval, da ne bo jezen. 2 Navedek Povezava do prispevka
Slick Objavljeno 9. avgust 2024 Share Objavljeno 9. avgust 2024 Galko reče pred 11 urami: Ukrajinci ga zdej že 3 dni harajo okrog Kurska pa še vedno nikome ništa lol. Še vedno mi ni pol kurca jasno kaj to sploh je, razen da je zelo kvaliteten PR za Ukrajino in zelo slab za Rusijo. Kaj da fak tam sploh mislijo delat? Razjebat plinovod? Se spravit na faking nuklearno elektrarno in pokasirat negativen sentiment celega sveta? Resno, kaj sploh je tam za Ukrajince na tistih njivah in močvirjih? Bodo Kursk priključili Ukrajini? Še manj mi je pa jasno, kaj da fak dela ruska vojska in zračne sile. Ljudje božji, 2. najboljši satelitski sistem imate in ko fuka enih strateških bombnikov, lovcev, mutirole letal, helikopterjev in raket, pa verjetno tudi še kako vojaško rezervo v bližini. A so res vsi pijani na jobih, da se jim neki oklepni bataljoni že 3 dni furajo naokrog po ravnini in snemajo selfije? Zna biti, da se počasi obetajo mirovna pogajanja pa so Ukrajinci šli po kos zemlje za menjavo Navedek Povezava do prispevka
Death Objavljeno 9. avgust 2024 Share Objavljeno 9. avgust 2024 Galko reče pred 2 urama: Kako neumen odgovor ej. Najboljša rešitev je, da se ti invazivna vojska "znori" po ozemlju? A si ti fuknjen? V bistvu ni neumen. Rusi so to naredili že nekajkrat v preteklosti - recimo Napoleon pri Moskvi. Je pa seveda PR samomor in moraš biti siguren, da se bo logistični zlom res zgodil, v kar pa nisem ravno prepričan. Poleg tega je vojska med napadom bolj ranljiva, ker ni v utrjenih položajih. Kljub vsemu so Ruse ujeli nepripravljene, vprašanje pa je ali bodo Ukrajinci kaj pozitivnega potegnili iz Kurska, ker se jim drugje fronta sesuva, oni pa pošiljajo kup ljudi in opreme v Rusijo. Navedek Povezava do prispevka
bainit Objavljeno 9. avgust 2024 Share Objavljeno 9. avgust 2024 temu se reče strategic depth imajo pa rusi bolj slabe satelitske zmožnosti, še celo ene iranske morajo uporabljati ukrajina pa tacajt vsakodnevne komercialne cele države itd. https://www.twz.com/news-features/peoples-satellite-helped-ukraine-hit-over-1000-targets-spy-agency-says Navedek Povezava do prispevka
bainit Objavljeno 9. avgust 2024 Share Objavljeno 9. avgust 2024 maksi reče pred 3 urami: ker jih hočeš uničiti s čim manj škode na svojem ozemlju, ne morajo kar radirati kot v Ukrajini, a ne Izraelci so pri napadu 7/10 kar radirali tudi lastno civilno prebivalstvo, da so ga zaustavili najboljša rešitev je imo pustiti da se znorijo, jim hitro zmanjka goriva (nimajo logistične podpore) in potem jih sesuti ob umiku z iskanderjem (alpa tornado) kasetno glavo so jih fsekali, je še video na netu Navedek Povezava do prispevka
maksi Objavljeno 9. avgust 2024 Share Objavljeno 9. avgust 2024 Galko reče pred 4 urami: Kako neumen odgovor ej. Najboljša rešitev je, da se ti invazivna vojska "znori" po ozemlju? A si ti fuknjen? kaj pa je alternativa, da narediš dosti več škode kot bi naredil sovražnik, kar bi bil res slab PR saj kaj sploh lahko naredijo brez logistične podpore, neizbežno bo po par dnevih zadeva izgubila zagon, vseskupaj je PR stunt Navedek Povezava do prispevka
Dog Objavljeno 9. avgust 2024 Share Objavljeno 9. avgust 2024 sadhu sequencer reče pred 19 urami: Zakaj misliš da bi Typhoon ali Rafale lahko zmagal BVR spopad z Felonom? Ne vem če bi. Pravim da Rusi ne bodo imeli - oziroma nimajo - dovolj keša da štancajo Su57ke. Bi me presenetili če bi prišli do številke 100 v naslednjih 10ih letih, sploh z vojno v Ukrajini. Poleg tega bo v Evropi kar mrgolelo F35 (Belgija, Danska, Finska, Nemčija, Grčija, Italija, Nizozemska, Norveška, Poljska, Britanija, pa še potencialni kupci Portugalska, Romunina in Češka), ki bi relativno zlahka opravili z Felonom v BVR spopadih. Rusi pač zaostajajo glede letalskih sil. Sam imam teorijo, da so Rusi "skrekali" stealth in da zato ne vlagajo toliko v ta sektor, ampak to je čista špekulacija z moje strani. Res pa sem nedavno prebral članek na to temo, in sicer da je slednje uspelo Kitajcem ter da stealth sploh ne bo igral neke večje vloge v prihodnosti, ampak vira ne pomnim več. Navedek Povezava do prispevka
svit Objavljeno 9. avgust 2024 Share Objavljeno 9. avgust 2024 bainit reče pred 2 urama: z iskanderjem (alpa tornado) kasetno glavo so jih fsekali, je še video na netu Imaš kakšen posnetek? Trenutno so na voljo samo posnetki zgorelega ruskega vojaškega konvoja okrepitev (cca 200 mrtvih)... Navedek Povezava do prispevka
Dog Objavljeno 9. avgust 2024 Share Objavljeno 9. avgust 2024 Galko reče pred 13 urami: Ukrajinci ga zdej že 3 dni harajo okrog Kurska pa še vedno nikome ništa lol. Še vedno mi ni pol kurca jasno kaj to sploh je, razen da je zelo kvaliteten PR za Ukrajino in zelo slab za Rusijo. Kaj da fak tam sploh mislijo delat? Razjebat plinovod? Se spravit na faking nuklearno elektrarno in pokasirat negativen sentiment celega sveta? Resno, kaj sploh je tam za Ukrajince na tistih njivah in močvirjih? Bodo Kursk priključili Ukrajini? Še manj mi je pa jasno, kaj da fak dela ruska vojska in zračne sile. Ljudje božji, 2. najboljši satelitski sistem imate in ko fuka enih strateških bombnikov, lovcev, mutirole letal, helikopterjev in raket, pa verjetno tudi še kako vojaško rezervo v bližini. A so res vsi pijani na jobih, da se jim neki oklepni bataljoni že 3 dni furajo naokrog po ravnini in snemajo selfije? Mogoče gre pa za false flag, z namenom razglasitve "opšteg rata" in splošne mobilizacije . S strani Rusije seveda. Ali pa provokacija s strani čezlužnikov, da se vojna eskalira in pa posledično konča na način da obe strani ohranijo klin fejs, kvazi Dayton variante. Ker dvomim, da Ukrajinci počno bilokaj na lastno roko brez Strica Sama. Ali pa se je komu v ukrajinski komandi že malce odpulilo. Izpade pa Rusija res nesposobno. Navedek Povezava do prispevka
bainit Objavljeno 9. avgust 2024 Share Objavljeno 9. avgust 2024 svit reče pred 19 minutami: Imaš kakšen posnetek? Trenutno so na voljo samo posnetki zgorelega ruskega vojaškega konvoja okrepitev (cca 200 mrtvih)... tole so baje ležajne kroglice, obe sta pa cluster/ frag Navedek Povezava do prispevka
foker Objavljeno 9. avgust 2024 Share Objavljeno 9. avgust 2024 https://t.me/ukraine_watch/27145 Navedek Povezava do prispevka
sadhu sequencer Objavljeno 9. avgust 2024 Share Objavljeno 9. avgust 2024 Holy shit wtf Za primerjavo: Putin se 3 mesece muči s prodorom do 6 km v Harkiv oblast, Ukrajina je v 4 dneh prodrla 35 km v Kursk oblast. Navedek Povezava do prispevka
Dog Objavljeno 9. avgust 2024 Share Objavljeno 9. avgust 2024 sadhu sequencer reče pred 3 minutami: Putin se 3 mesece muči s prodorom do 6 km v Harkiv oblast, Ukrajina je v 4 dneh prodrla 35 km v Kursk oblast. Dej no, ne sprenevedaj se, mešaš hruške in jabolka. Eno je utrjena frontna linija, drugo so nezastražena prazna polja. Je pa celotna epizoda velika bruka za Rusijo, prav wtf variante. Švabski tanki znova pri Kursku, ker fail. Navedek Povezava do prispevka
sadhu sequencer Objavljeno 9. avgust 2024 Share Objavljeno 9. avgust 2024 Sicer pa zanimiv modus operandi pri Putinu. Navedek Povezava do prispevka
sadhu sequencer Objavljeno 9. avgust 2024 Share Objavljeno 9. avgust 2024 Dog reče Pravkar: Dej no, ne sprenevedaj se, mešaš hruške in jabolka. Eno je utrjena frontna linija, drugo so nezastražena prazna polja. Kurac je bila utrjena, če so ukrajinski komandanti v preiskavi iz strani vojaškega sodišča zaradi teh 6 km. Navedek Povezava do prispevka
sadhu sequencer Objavljeno 9. avgust 2024 Share Objavljeno 9. avgust 2024 1 Navedek Povezava do prispevka
sadhu sequencer Objavljeno 9. avgust 2024 Share Objavljeno 9. avgust 2024 @Dog Da ne boš rekel da sanjam pičke Navedek Povezava do prispevka
sadhu sequencer Objavljeno 10. avgust 2024 Share Objavljeno 10. avgust 2024 Navedek Povezava do prispevka
quessoy Objavljeno 10. avgust 2024 Share Objavljeno 10. avgust 2024 Rusi so v okolici Kurska vrgli termobarično bombo. bojda nove pošiljke sledijo v kratkem. Navedek Povezava do prispevka
BuDi Objavljeno 10. avgust 2024 Share Objavljeno 10. avgust 2024 a ta zemljevid ni ok? https://liveuamap.com/ Navedek Povezava do prispevka
sadhu sequencer Objavljeno 11. avgust 2024 Share Objavljeno 11. avgust 2024 Ukrajinsko napredovanje v Kursk je bilo včeraj ustavljeno, Rusiji v Kursk oblast ni uspelo osvoboditi niti ene vasi do sedaj. 2 Navedek Povezava do prispevka
sadhu sequencer Objavljeno 11. avgust 2024 Share Objavljeno 11. avgust 2024 (urejano) BuDi reče pred 13 urami: a ta zemljevid ni ok? https://liveuamap.com/ Ni ok glede Kursk oblast. V bistvu noben trenutno ni ok glede slednjega, ampak tale ima kar nekaj pomanjkljivosti, ker ne kaže določenih vdorov AFU v Kursk oblast. 11. avgust 2024 uredilo bitje sadhu sequencer Navedek Povezava do prispevka
Death Objavljeno 11. avgust 2024 Share Objavljeno 11. avgust 2024 BuDi reče pred 16 urami: a ta zemljevid ni ok? https://liveuamap.com/ Ta zemljevid je slabši od večine. Ne kaže nič od ukrajinskih akcij dogodkov, pa zelo zamuja s premiki v Ukrajinsko smer. Navedek Povezava do prispevka
╭∩╮ smarnca Objavljeno 11. avgust 2024 Share Objavljeno 11. avgust 2024 Galko reče Dne, 9. 8. 2024 at 0:12: Ukrajinci ga zdej že 3 dni harajo okrog Kurska pa še vedno nikome ništa lol. Še vedno mi ni pol kurca jasno kaj to sploh je, razen da je zelo kvaliteten PR za Ukrajino in zelo slab za Rusijo. Kaj da fak tam sploh mislijo delat? Razjebat plinovod? Se spravit na faking nuklearno elektrarno in pokasirat negativen sentiment celega sveta? Resno, kaj sploh je tam za Ukrajince na tistih njivah in močvirjih? Bodo Kursk priključili Ukrajini? Še manj mi je pa jasno, kaj da fak dela ruska vojska in zračne sile. Ljudje božji, 2. najboljši satelitski sistem imate in ko fuka enih strateških bombnikov, lovcev, mutirole letal, helikopterjev in raket, pa verjetno tudi še kako vojaško rezervo v bližini. A so res vsi pijani na jobih, da se jim neki oklepni bataljoni že 3 dni furajo naokrog po ravnini in snemajo selfije? Ja zdej je čas ko Rusi pokažejo svojo pravo vojsko in potegnejo ven najače enote, ki so že ves čas v zaledju. Aja ne branijo se z T-64 in Čečeni lol 2 Navedek Povezava do prispevka
Death Objavljeno 11. avgust 2024 Share Objavljeno 11. avgust 2024 smarnca reče pred 1 uro: Ja zdej je čas ko Rusi pokažejo svojo pravo vojsko in potegnejo ven najače enote, ki so že ves čas v zaledju. Aja ne branijo se z T-64 in Čečeni lol Ni mi čisto jasno kaj s tem misliš? A ukrajinci pa ne uporabljajo Leopard 1 pa M55 S pa T 62? Čečeni? A legija pa gruzijci so pa kaj? Obe strani porabita pač vse kar imajo na voljo. Navedek Povezava do prispevka
maksi Objavljeno 11. avgust 2024 Share Objavljeno 11. avgust 2024 Pa ne da naredi kakšne bistvene razlike na bojišču, ker ni tank vs tank bitk, voziš kakšen dober tank gor in si kot oglasna tabla za dron, zato so se ukrajinski vojaki pritoževali, da so tarča na bojišču z abramsi. Navedek Povezava do prispevka
╭∩╮ smarnca Objavljeno 11. avgust 2024 Share Objavljeno 11. avgust 2024 Point je v tem da so zagovorniki teh lolekov tretjega sveta ves čas govorili kako se Rusija drži nazaj z najboljšo opremo. Sedaj pa vidimo pri čem so. Vse kar so imeli na voljo od Sovjetske zveze spržili v teh dveh letih. 2 Navedek Povezava do prispevka
Death Objavljeno 11. avgust 2024 Share Objavljeno 11. avgust 2024 (urejano) smarnca reče pred 16 minutami: Point je v tem da so zagovorniki teh lolekov tretjega sveta ves čas govorili kako se Rusija drži nazaj z najboljšo opremo. Sedaj pa vidimo pri čem so. Vse kar so imeli na voljo od Sovjetske zveze spržili v teh dveh letih. Ni čisto tako glede na vse slike in poročila, ker še vedno vidimo premike tankov in oklepnikov. Je pa res, da bi brez starih zalog imeli precej več problemov. Hkrati pa je tudi NATO precej počistil stare zaloge. 11. avgust 2024 uredilo bitje Death Navedek Povezava do prispevka
Buzzkill Objavljeno 12. avgust 2024 Share Objavljeno 12. avgust 2024 (urejano) Kje je to mitsko rusko letalstvo? Ajd razumem da ne moreš teleportat tankovskih divizij in pehote na mejo z državo s kero si v vojni, al pa prisilit Čečenov da ne bežijo, ampak kak letalski sortie bi pa človek pričakoval. Ukrajinc leti unchallenged s predpotopnimi Suhoji nad Kurskom. 12. avgust 2024 uredilo bitje Buzzkill 4 Navedek Povezava do prispevka
Priporočeni prispevki
Pridruži se debati
Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.