Bocimir Objavljeno 16. november 2025 Share Objavljeno 16. november 2025 Splošna uporabniška izkušnja, če sledi posebnostim originalnega OS-a s prejše strani? Kateri kamera app uporabljajo? Imajo neke za stock android al imajo original podprto od Gugla? Navedek Povezava do prispevka
Vodokotlič Objavljeno 19. november 2025 Share Objavljeno 19. november 2025 Ena zadeva me full moti na OnePlus13. Nima možnosti, da recimo slike pomanjšam in bolj stisnem za objavit nekje na web. Kaj bi bila najboljša rešiteve. Dodaten app eš nisem našel, da ne bi imel reklam. Ajde tudi kupim če bo treba, če kaj več ponuja. Navedek Povezava do prispevka
MorskaGlista Objavljeno 19. november 2025 Share Objavljeno 19. november 2025 rajc reče Dne, 3. 11. 2025 at 19:19: A nisi šel ti iz 6a na nekega xiaomija? Jaz do sedaj nisem imel nobenih opisanih težav Evo ti recimo še eno...kar sredi slikanja začne težit, naj enablam google drive za backup. In ko stisnem "ne hvala" se pojavi ta abominacija. Niti ven iz tega menuja nisem znal in sem moral zaklenit in spet odklenit telefon. Wtf no, uporabniška izkušnja res na psu Navedek Povezava do prispevka
rajc Objavljeno 21. november 2025 Share Objavljeno 21. november 2025 Kaj naj ti rečem? Odnehaj Navedek Povezava do prispevka
erted45 Objavljeno 21. november 2025 Share Objavljeno 21. november 2025 Vodokotlič reče Dne, 19. 11. 2025 at 15:02: Ena zadeva me full moti na OnePlus13. Nima možnosti, da recimo slike pomanjšam in bolj stisnem za objavit nekje na web. Kaj bi bila najboljša rešiteve. Dodaten app eš nisem našel, da ne bi imel reklam. Ajde tudi kupim če bo treba, če kaj več ponuja. Probaj če ti paše Image Toolbox. Je zastonj in open source. 1 Navedek Povezava do prispevka
vilinka Objavljeno 21. november 2025 Share Objavljeno 21. november 2025 Je že kdo raziskoval vivo x300 pro? Ali pa xiaomi 15t pro/ultra? Navedek Povezava do prispevka
╭∩╮ Adriano Objavljeno 21. november 2025 Share Objavljeno 21. november 2025 vilinka reče pred 3 urami: Je že kdo raziskoval vivo x300 pro? Ali pa xiaomi 15t pro/ultra? Ne, nisem. Telefon je samo en in to je… 1 Navedek Povezava do prispevka
vilinka Objavljeno 21. november 2025 Share Objavljeno 21. november 2025 Adriano reče pred 13 minutami: Ne, nisem. Telefon je samo en in to je… To je…? Navedek Povezava do prispevka
Kosinus Objavljeno 21. november 2025 Share Objavljeno 21. november 2025 Najbrž je mislil jabuk. 1 Navedek Povezava do prispevka
MorskaGlista Objavljeno 22. november 2025 Share Objavljeno 22. november 2025 vilinka reče pred 5 urami: Je že kdo raziskoval vivo x300 pro? Ali pa xiaomi 15t pro/ultra? 15 Ultra imam jaz, če te kej zanima z veseljem odgovorim Navedek Povezava do prispevka
TrippinBalls Objavljeno 22. november 2025 Share Objavljeno 22. november 2025 Vodokotlič reče Dne, 19. 11. 2025 at 15:02: Ena zadeva me full moti na OnePlus13. Nima možnosti, da recimo slike pomanjšam in bolj stisnem za objavit nekje na web. Kaj bi bila najboljša rešiteve. Dodaten app eš nisem našel, da ne bi imel reklam. Ajde tudi kupim če bo treba, če kaj več ponuja. probaj tole. https://f-droid.org/packages/de.kaffeemitkoffein.imagepipe/ 1 Navedek Povezava do prispevka
vilinka Objavljeno 24. november 2025 Share Objavljeno 24. november 2025 MorskaGlista reče Dne, 22. 11. 2025 at 1:31: 15 Ultra imam jaz, če te kej zanima z veseljem odgovorim zdaj sem pa že nabavla 😂 Navedek Povezava do prispevka
tiesto Objavljeno 9. december 2025 Share Objavljeno 9. december 2025 Reborn refubrished zadeve je ze nabavil kdo? Promovirajo skor nove naprave za -50% nove cene. Navedek Povezava do prispevka
urby20 Objavljeno 9. december 2025 Share Objavljeno 9. december 2025 tiesto reče pred 1 uro: Reborn refubrished zadeve je ze nabavil kdo? Promovirajo skor nove naprave za -50% nove cene. Preskoci… Navedek Povezava do prispevka
Jake the Mess Objavljeno 9. december 2025 Share Objavljeno 9. december 2025 Se je komu že zgodilo, da kar naenkrat ne dobiš več mmsov? Bizarno je to, da jih lahko pošiljam (sicer mi napiše not sent, ampak pošlje pa vseeno), ne morem jih pa dobit. Navedek Povezava do prispevka
Me3do Objavljeno 9. december 2025 Share Objavljeno 9. december 2025 ker telefon, ker operater? Navedek Povezava do prispevka
MorskaGlista Objavljeno 9. december 2025 Share Objavljeno 9. december 2025 Jake the Mess reče pred 2 urama: Se je komu že zgodilo, da kar naenkrat ne dobiš več mmsov? Bizarno je to, da jih lahko pošiljam (sicer mi napiše not sent, ampak pošlje pa vseeno), ne morem jih pa dobit. Meni se je na Androidu zgodilo s SMSi in MMSi, sem na koncu ugotovil, da se je nekaj zjebalo v network settingih. Sem resetiral vse network settinge in je potem delalo. Navedek Povezava do prispevka
Jake the Mess Objavljeno 9. december 2025 Share Objavljeno 9. december 2025 Sem zrihtal, hvala obema vseeno. Zbrisal nastavitve za apn za mmse, zbrisal cache pri messagih, pa naložil carrier services, ker ga očitno Poco ni imel tovarniško naloženega. Ne vem kaj od tega je pomagalo, ampak zdaj dela Navedek Povezava do prispevka
kmetek Objavljeno 17. december 2025 Share Objavljeno 17. december 2025 dejmo tole malo updejtam....best buy phone is? 400€ rang Navedek Povezava do prispevka
cashman Objavljeno 17. december 2025 Share Objavljeno 17. december 2025 Tudi jaz gledam v tem rangu, zaenkrat se najbolj nagibam k Poco F7 (non pro, razlike med osnovno verzijo in pro se mi ne zdijo vredne cenovne razlike) Navedek Povezava do prispevka
Kosinus Objavljeno 17. december 2025 Share Objavljeno 17. december 2025 Jaz sem si omislil Nothing 3a 12/256 za 260 EUR. Že prvi dan sem dobil posodobitev na NothingOS 4.0 (Android 16). Dwba je. 1 Navedek Povezava do prispevka
kmetek Objavljeno 21. december 2025 Share Objavljeno 21. december 2025 Zdaj imam XIAOMI NOTE 10 PRO, vzel ga je zob časa.....6.67'' to mi je preveliko....ni šans, da vzamem še kaj večjega... GOOGLE PIXEL 9A? Navedek Povezava do prispevka
Kočevc Objavljeno 21. december 2025 Share Objavljeno 21. december 2025 MorskaGlista reče Dne, 22. 11. 2025 at 1:31: 15 Ultra imam jaz, če te kej zanima z veseljem odgovorim vilinka reče Dne, 21. 11. 2025 at 20:01: Je že kdo raziskoval vivo x300 pro? Ali pa xiaomi 15t pro/ultra? kaka sta kej ta telefona v praksi? Navedek Povezava do prispevka
kmetek Objavljeno 21. december 2025 Share Objavljeno 21. december 2025 (urejano) Kosinus reče Dne, 17. 12. 2025 at 22:04: Jaz sem si omislil Nothing 3a 12/256 za 260 EUR. Že prvi dan sem dobil posodobitev na NothingOS 4.0 (Android 16). Dwba je. daj kaj poslikaj in povej več F8 PRO zgleda zelo zanimiv. OnePlus 13s OnePlus 13R OnePlus Nord 5 21. december 2025 uredilo bitje kmetek Navedek Povezava do prispevka
MorskaGlista Objavljeno 21. december 2025 Share Objavljeno 21. december 2025 (urejano) Kočevc reče pred 1 uro: kaka sta kej ta telefona v praksi? 15 Ultra je za enkrat super zadeva, sicer s svojimi problemi, ki so lahko za koga moteči, za koga drugega pa ne. Telefon je res smooth, vsi appi delujejo in se odpirajo super hitro, HyperOS 3 je postal dodelan, jaz sem ga sicer debloatal z ADBjem (predvsem to daemon in MSA telemetrijo, ki itak samo pobira statistiko), pa neuporabne google appe (google meet in podobno) in par kitajskih scen (Mi Pay). Baterija je solidna, zdrži z normalno uporabo brez problema cel dan, zadnji update HyperOS je sicer povzročil nekaj battery draina čez noč, okoli 8% (wifi in mobilno omrežje izključen, battery saver vključen), je pa res, da sem na nekem beta buildu , ker sem v beta testing programu. V prejšnjem relase buildu tega ni bilo. Uodati so zelo redni, Android 16 je prišel celo prej kot pri Samsungu. Tukaj se je Xiaomi, vsaj pri flagshipih, zelo popravil. Moti me, da je telefon precej težek in glomazen, je pa camera bump tudi plus, ker lahko nasloniš kazalec med držanjem telefona in imaš dober grip. Kamera je itak top shit, slike dajo tak DSLR feel. HDR je pri Xiaomi pregovorno za nič, slike so v default načinu malenkost overexposane (ampak lahko exposure znižaš in ti nastavitev ohrani za naprej). Na splošno pa to ni point and shoot kamera, v te namene je sigurno boljsi kaksen iphone. Če pa veš, kaj delaš, ni primerjave in je kvaliteta slik res odlična. Pa telephoto je zakon, do 20x povečave praktično ne izgubiš nič na kvaliteti slike, nekje do 40x je tudi še vse zelo uporabno. Wireless charging je zaradi camera bumpa praktično neuporaben, razen s kakšnim namenskim polnilcem, ki je dovolj majhen, da se nasloni direkt na hrbet telefona. Imam tudi photography kit, ki je zakon, predvsem za slikanje z rokavicami (motor, smučanje), ker so shutter, zoom pa exposure na fizičnih gunbih, torej samo potegneš zadevo iz žepa in slikaš. Pa dodatno baterijo ima v gripu (enih 2500mAhal neki takega). Pa 67mm filtre lahko montiraš gor, kar je super. S Toyoto se brez kabla noče konektovat v Android auto, glede ostalih proizvajalcev avtov ne vem. Tako, da ga imam v avtu na kablu, ampak itak, kot omenjeno, QI zaradi camera bumpa ne dela. Problem je tudi na vse strani rahlo zaobljen screen, ker ne dobiš glass protectorjev ampak samo plastične. Jaz imam sicer še zmeraj gor original, ki sploh ni slab. Gre pa v bistvu za večji Xiaomi 15 z dosti boljšo kamero, boljšim GPSom, boljšim Bluetoothom in hitrejšim storageom. Ostalo je bolj ali manj enako. Cena je pa 2x Xiaomi 15, tako, da vprašanje, če je smiselno in koliko ti dobra kamera pomeni na račun manjše praktičnosti zaradi velikosti naprave. 21. december 2025 uredilo bitje MorskaGlista 1 1 Navedek Povezava do prispevka
kmetek Objavljeno 21. december 2025 Share Objavljeno 21. december 2025 zgubil si me pri ceni, jurja plus ne hvala Navedek Povezava do prispevka
MorskaGlista Objavljeno 21. december 2025 Share Objavljeno 21. december 2025 (urejano) kmetek reče pred 23 minutami: zgubil si me pri ceni, jurja plus ne hvala Jaz sem ga dobil za darilo, jurja plus tudi jaz ne bi dal. Pa ne, ker bi telefon bil slab ampak za noben telefon ne bi dal toliko. Se pa trenutno že dobi za okoli 900€. 21. december 2025 uredilo bitje MorskaGlista Navedek Povezava do prispevka
MorskaGlista Objavljeno 22. december 2025 Share Objavljeno 22. december 2025 Je pa drugače ta overexposure težava 1" senzorja, ker pač zaradi velikosti kolekta preveč svetlobe, ne pa slabega SWja, kot večina govori. Nov Xiaomi 17 Ultra naj bi to rešil z neko HW rešitvijo (LOFIC) ma še nisem utegnil podrobneje prebrat glede tega. Navedek Povezava do prispevka
kmetek Objavljeno 23. december 2025 Share Objavljeno 23. december 2025 Oneplus 15 CN (Global ROM OxygenOS OTA) 12/256GB telefon (s polnilcem) s kodo: gshopper100 iz 666€ na 566€ Navedek Povezava do prispevka
MorskaGlista Objavljeno 23. december 2025 Share Objavljeno 23. december 2025 Oneplus 15 so najvecje smeti trenutne generacije telefonov, sploh ne vem, kako si upa Oneplus kaj takega dati na trg. Navedek Povezava do prispevka
Priporočeni prispevki
Pridruži se debati
Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.