MorskaGlista Objavljeno 6. januar 2026 Share Objavljeno 6. januar 2026 Kakšen Pixel 8a je poceni, vzdrzljiv pa dobro kamero ima. 1 Navedek Povezava do prispevka
DaMachk Objavljeno 8. januar 2026 Share Objavljeno 8. januar 2026 kmetek reče Dne, 31. 12. 2025 at 18:29: zagrel sem se za XIAOMI 15. ne bi kr pocakal na 17-ko? Cez kak mesec, dva bi nej bil Global release, afaik. (jz sm se na 13-ki, ) Navedek Povezava do prispevka
kmetek Objavljeno 8. januar 2026 Share Objavljeno 8. januar 2026 vem no, za znoret je Navedek Povezava do prispevka
MorskaGlista Objavljeno 8. januar 2026 Share Objavljeno 8. januar 2026 Ja ma polna cena 17ke bo na začetku okoli jurja, pod 800 in kej sigurno ne bo launch offer. Bo pa po izidu padla cena 15ki. Navedek Povezava do prispevka
Bocimir Objavljeno 9. januar 2026 Share Objavljeno 9. januar 2026 Clicks Communicator: the ultimate communication companion Zanimiv telefon v prihodu, za vse fane kompaktnežev Navedek Povezava do prispevka
Berbasecks Objavljeno 9. januar 2026 Share Objavljeno 9. januar 2026 a je res, da zdej za odklenitev bootloaderja pr Xiaomiju (in Poco), ne rabiš več zaprosit prek njihovega appa (kjer vedno dobiš sporočilo, da je že preveč prijav)? Mam Poco F7 in bi sam zarad manjka "absolute bluetooth volume" rad vsaj odklenil setting, če ne kr zamenjal rom Navedek Povezava do prispevka
MorskaGlista Objavljeno 9. januar 2026 Share Objavljeno 9. januar 2026 (urejano) @Berbasecks Jaz nic ne vem o tem, da bi se kaj spremenilo. Procedura bi še zmeraj morala bit enaka (applyaš za odklep, čakaš, itd...). Sej v EU ni panike, odklenejo, Kitajcem so pa zdaj čisto onemogočili odklep. Bluetooth volume se lahko reši tudi drugače. Ena varianta je izbrat region, kjer imajo ljudje gensko bolj močne bobniče (ne, sej ne, ampak tam nobenega ne briga, če folk ogluši), recimo Indonezijo. Druga pa preko diagnostičnega menuja, tam lahko nastavljaš volume v dB za vsako stopnjo glasnosti posebej (torej vsak pritisk tipke za glasnost). Se pa res ne spomnem, kje točno se to dela, sebi sem na 13T pro to spreminjal kaksno leto nazaj (HyperOS je drastično znižal max volume v EU), tako, da pogooglaj malo. 9. januar 2026 uredilo bitje MorskaGlista Navedek Povezava do prispevka
Berbasecks Objavljeno 9. januar 2026 Share Objavljeno 9. januar 2026 (urejano) ni problem skupna min/max jakost, sam to da ne morem posebej na telefonu in povezani bluetooth napravi .Tole če se spomniš kje se nastavi, vseen povej. Sem se sicer dolg jebal s chatGPT, pa nič kar bi dejansko delovalo. Tudi zdaj pravi, da se brez roota tega NE DA nastavit. Oziroma čisto točno. 1 slušalke so na max glasnost pretihe, na bluetooth zvočniku, ki ga mam v spalnici pa je najnižja stopnja pretiha, drugo najnižja pa preglasna, da bi normalno zaspal z glasbo Also kako v EU ni panike? Vsak dan probam zaprosit za odklep in vedno dobim "Application quota limit reached, please try again after [naslednji dan]" 9. januar 2026 uredilo bitje Berbasecks Navedek Povezava do prispevka
MorskaGlista Objavljeno 9. januar 2026 Share Objavljeno 9. januar 2026 (urejano) Zanimivo tega tudi nisem še nikdar videl. Možno potem, da so tudi v EU začeli komplicirat Lahko probaš to https://github.com/TheAirBlow/HyperSploit/ 9. januar 2026 uredilo bitje MorskaGlista Navedek Povezava do prispevka
MorskaGlista Objavljeno 12. januar 2026 Share Objavljeno 12. januar 2026 (urejano) Berbasecks reče Dne, 9. 1. 2026 at 9:12: Tole če se spomniš kje se nastavi, vseen povej Našel. Tako sem nastavil na 13T Pro. Na 15 Ultra mi ta koda sicer ne dela Enable developer Options first. Then type this into your dialer: Phone Dialer: * # * # 3 6 4 6 6 3 3 # * # * Then go to hardware testing - audio - volume - audio playback. Switch to music on the second selector Then set index 15 to 255 on each of the following selections: BT A2DP BT A2DP HP BT A2DP SPK 12. januar 2026 uredilo bitje MorskaGlista Navedek Povezava do prispevka
Berbasecks Objavljeno 12. januar 2026 Share Objavljeno 12. januar 2026 Ja, ker to so neke stare zadeve, Xiaomi pa vedno bolj zaklepa, že zdavnaj sprobano. Sem našu en okish bypass. Menjal music player, ta mi dopušča (in upošteva) nastavljanje glasnosti po procentih . Zanimivo da Precision Volume 2.0 Pro je pa HyperOS ubil tko lahk zadanem sweet spot med dvema najnižjima stopnjama. Ne popravi pa to kaj za max volume pri enih slušalkah (na dvojih drugih je ok) Ni to, kar hočem, je pa bistveno boljš 1 Navedek Povezava do prispevka
cashman Objavljeno 17. januar 2026 Share Objavljeno 17. januar 2026 kmetek reče Dne, 1. 1. 2026 at 12:29: javi ko dobiš itd sem dobil včeraj, danes pa priklopil. Itak sem neroden z nanašanjem zaščitnega stekla, tako, da imam eno črno pikico na enem robu, na spodnjem desnem pa zračni mehurček, ki se nikakor ne spravi ven....ali pa je neenakomerno razporejeno lepilo, ne vem... Navedek Povezava do prispevka
MorskaGlista Objavljeno 17. januar 2026 Share Objavljeno 17. januar 2026 cashman reče pred 12 minutami: sem dobil včeraj, danes pa priklopil. Itak sem neroden z nanašanjem zaščitnega stekla, tako, da imam eno črno pikico na enem robu, na spodnjem desnem pa zračni mehurček, ki se nikakor ne spravi ven....ali pa je neenakomerno razporejeno lepilo, ne vem... To se je verjetno kakšna smet/prahec ujel. Malo dvigneš steklo in ga probaš s kakšno nalepko ven dobit. 1 Navedek Povezava do prispevka
kmetek Objavljeno 17. januar 2026 Share Objavljeno 17. januar 2026 cashman reče pred 1 uro: sem dobil včeraj, danes pa priklopil. Itak sem neroden z nanašanjem zaščitnega stekla, tako, da imam eno črno pikico na enem robu, na spodnjem desnem pa zračni mehurček, ki se nikakor ne spravi ven....ali pa je neenakomerno razporejeno lepilo, ne vem... PICS Navedek Povezava do prispevka
cashman Objavljeno 17. januar 2026 Share Objavljeno 17. januar 2026 Na belem zaslonu se dobro vidi črna pikica na levi strani ekrana pri "Šešku". In zračni mehur desno spodaj...mi je sedaj zmeraj bolj moteče, sem mislil, da bo manj...bom zagotovo šel čistit, v skrajnem primeru tudi zamenjat steklo, če ima to kaj smisla. 1 Navedek Povezava do prispevka
CPC_agent_za_SrednjoEvropo Objavljeno 18. januar 2026 Share Objavljeno 18. januar 2026 DaMachk reče Dne, 8. 1. 2026 at 9:49: ne bi kr pocakal na 17-ko? Cez kak mesec, dva bi nej bil Global release, afaik. (jz sm se na 13-ki, ) Ne, ko pride ven nov model, vzameš "ta starega" 1 Navedek Povezava do prispevka
kmetek Objavljeno 14. februar 2026 Share Objavljeno 14. februar 2026 (urejano) Nabavim Phone 15 PRO....vem, da sem imel APPLE račun v preteklosti.....nikakor, ga ne zažene...can't send verification code. Ok naredim nov račun, isto.....mislim wtf....kaj je to eno APPLE sranje? ok nekako uredil itd blabla......6,1'' nekako deluje majhno hudiča hehe......6,4-6,5 bi bilo top.....ali pogojno 6,67 kakor imam zdaj z boljšim body ratiom. 15. februar 2026 uredilo bitje kmetek 1 Navedek Povezava do prispevka
quessoy Objavljeno 18. februar 2026 Share Objavljeno 18. februar 2026 za nezahtevno uporabnico potrebujem androida, budget tam do 300,00€. Kitajcev nočem. kaj od Samsunga naj vzamem za ta denar? Navedek Povezava do prispevka
MorskaGlista Objavljeno 18. februar 2026 Share Objavljeno 18. februar 2026 A56 na Amazonu za malo čez 300€ 1 Navedek Povezava do prispevka
urby20 Objavljeno 18. februar 2026 Share Objavljeno 18. februar 2026 Ali pa unieuro, kjer je enterprise verzija 299€ https://www.unieuro.it/online/Smartphone/Galaxy-A56-5G-Smartphone-con-Funzioni-intelligenti-Display-Super-AMOLED-6-7-8GB-RAM-128GB-Camera-50MP-Batteria-5-000-mAh-IP67-Awesome-Graphite-pidOMNA565G128EE 1 Navedek Povezava do prispevka
quessoy Objavljeno 19. februar 2026 Share Objavljeno 19. februar 2026 to sem rabil. hvala vama! Navedek Povezava do prispevka
Beholder Objavljeno 20. februar 2026 Share Objavljeno 20. februar 2026 (urejano) Hoj, nabavljam telefon in bi bil hvalezen mnenj, nasvetov. Zadnji 3 telefoni, oneplus x (trenutno gor degooglan cyogen, ce slucajno rabim burner phone), nokia 7 plus (ki ga furam trenutno, dela vse sam je pocasn) pixel 8, ki sem ga vrnil zaradi crte na ekranu in dobil refund. Pomembno mi je, da telefon ni previsok, debelina me ne moti. Nokia 7 plus z 158.4 mm je bla ze mejna, pixel mi je bil dost bolj fajn size 150.5 mm. Tako da ta omejitev mi zlo zmanjsa izbiro, ostane sam pixel, iphone pa samsung. Izlocmo samsung k ne maram OS in njihovih neodstanljivih apov, pomoje je tud psiholosko k ma familja pa kadarkol primem sm tech support. Kaj sploh ostane, al vzet pixel al iphone. Skos sem imel androida. Tako da fajn bi blo probat, sam ziher ne bom imel ure al pa slusalk, tako da za ekosistem mi je vseeno. Telefon mislim met najmanj 5 let ce ne bo nc fizicno narobe. Mal kake so kj cene. Pixel 9a €368 amazon Pixel 9 €446 amazon Pixel 10 €594 telekom Pixel 10a €473 telekom slo (amazon mas 100 rabata za dodatke sam ne rabim nc, je telekom bolj ugoden) iPhone 16 714 telekom iPhone 15 614 amazon iPhone 16e 552 telekom Matr kak monolog glede enga bednega telefona. TLDR: 1. Za vse k mate pixel 9/10 a so kake hardware-ske tezave? Dobivam obcutek, k berem na netu. da google tle se ni na nivoju prot ostalim. Zna bit tud bias, ceprav mam sample of one. 2. Tisti k prehajate med ios pa android in vice versa, kak komentar, kaj vam je kul, kaj je bedno? 20. februar 2026 uredilo bitje Beholder Navedek Povezava do prispevka
G-Man Objavljeno 4. marec 2026 Share Objavljeno 4. marec 2026 samsung s26 al iphone 17? iphone 17 vs 17 pro (a je vredno dat teh 300e več za pro?) Navedek Povezava do prispevka
kmetek Objavljeno 4. marec 2026 Share Objavljeno 4. marec 2026 16pro pa mir....nikoli ne kupuj novih modelov. Navedek Povezava do prispevka
urby20 Objavljeno 4. marec 2026 Share Objavljeno 4. marec 2026 G-Man reče pred 2 urama: samsung s26 al iphone 17? iphone 17 vs 17 pro (a je vredno dat teh 300e več za pro?) Jaz imam trenutno se 14 pro maxa. Ce bi sedaj kupoval bi vzel navadnega 17, ker ima skoraj vse kot pro, razen kamera je malenkost slabsa. Sicer pa ima 120hz zaslon, kar je meni deal braker in sem dejansko samo zaradi tega na pro verziji. Vzamem pa kadar kupujem vedno aktualno serijo iphona, zaradi daljsih posodobitev. Trenutni 14 pro max je star sedaj dobra 3 leta in ga ne mislim menjati dokler bo delal, edino baterijo bom dal enkrat vmes zamenjati, ker je zacela malo pesati. Navedek Povezava do prispevka
G-Man Objavljeno 4. marec 2026 Share Objavljeno 4. marec 2026 kmetek reče pred 1 uro: 16pro pa mir....nikoli ne kupuj novih modelov. 10% je razlike v ceni med 16pro in 17pro, tko da imo not worth it. Fora je v tem, da mi firma da 500e žepnine namenjene za telefon. Kar je več pa doplačam. Z žepnino in obitem ddvjem, bi za 17pro dal cca 400e iz žepa. Al pa 150e za 17 oz. za samsung s26. Kaj pa zdej? A je lažje al težje zbrat? btw, moja prva izbira bi bil itak xiaomi, ampak zaradi politike firme to ni opcija. Lahko pa vzamem tudi iphone 15 brez doplačila. Navedek Povezava do prispevka
urby20 Objavljeno 4. marec 2026 Share Objavljeno 4. marec 2026 Brez pomisleka bi vzel v tvojem primeru iphona 17 . 15ke navadne ne bi, ze zaradi tega, ker nima 120hz ekrana. Sicer, ce ti android bolj lezi je tudi s26 super izbira. Navedek Povezava do prispevka
Arey Objavljeno 4. marec 2026 Share Objavljeno 4. marec 2026 Jz mam 15ko, zelo zadovoljen. 120hz ekran mi je res kr neki, feature k je sicer carska fora ampak ne opazim da nimam. Na macbooku ga imam in se moram prav potrudit da opazim razliko z zunanjim monitorjem pri browsanju. Vseeno pa bi na tvojem mestu vzel vsaj 16, verjetno pa kar 17 non pro. Imata vec rama kot 15ka, kar se bo cez ene 3 leta poznalo. Navedek Povezava do prispevka
G-Man Objavljeno 4. marec 2026 Share Objavljeno 4. marec 2026 Tbh se najbolj nagibam na i17. Samsung mi gre na kurac, ker ma še vedno 25w charging speed. 4leta star xiaomi 12 mi zdej polni s 65w. Pa kamera je tbh dost šrot. Mislem ... Ni, ampak ni neki bistveno boljša, kot bi pričakoval da je v tem cajtu napredovala. Tko da najbolj racionalen upgrade je japka. Čeprav ga ne maram najbl. Samo fuck it. It is what it is. Navedek Povezava do prispevka
Arey Objavljeno 5. marec 2026 Share Objavljeno 5. marec 2026 ce ti je charging speed pomemben pol ne vem zakaj razmisljas o iphonu Navedek Povezava do prispevka
Priporočeni prispevki
Pridruži se debati
Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.