wicked Objavljeno 5. marec 2026 Share Objavljeno 5. marec 2026 Charging speed je na ifon 17 čisto ok. Prklopš za 20 min pa je 50% nafilan. Navedek Povezava do prispevka
quessoy Objavljeno 5. marec 2026 Share Objavljeno 5. marec 2026 (urejano) G-Man reče pred 18 urami: Tbh se najbolj nagibam na i17. sicer ne vem, kaj točno želiš od telefona, ampak Apple bo izdal plebejsko verzijo 17e. edit: pozabi, šele sedaj sem videl, da pride šele novembra. 5. marec 2026 uredilo bitje quessoy Navedek Povezava do prispevka
CPC_agent_za_SrednjoEvropo Objavljeno 5. marec 2026 Share Objavljeno 5. marec 2026 wicked reče pred 10 urami: Charging speed je na ifon 17 čisto ok. Prklopš za 20 min pa je 50% nafilan. Navedek Povezava do prispevka
wicked Objavljeno 6. marec 2026 Share Objavljeno 6. marec 2026 Je pa res če si odvisnik od telefona rabiš hiter fix. Navedek Povezava do prispevka
Arey Objavljeno 6. marec 2026 Share Objavljeno 6. marec 2026 Jz ga dam filat ponoc do 80% omejeno in zvecer mi ostane 30+%, redko pod 20. Samo to ne pomeni da ima iphone hutro polmjenje v primerjavi s hitrim polnjenjem na androidu. Navedek Povezava do prispevka
wicked Objavljeno 6. marec 2026 Share Objavljeno 6. marec 2026 Zadost hitro je za navadnega uporabnika. 1 Navedek Povezava do prispevka
Arey Objavljeno 6. marec 2026 Share Objavljeno 6. marec 2026 Dej se ne delaj glupega no, model pise da hoce mega superduper hiter polnilec in tega iphone nima. Ce je tebi pa meni dovolj je to totalno nepomebno za ta pogovor. Navedek Povezava do prispevka
G-Man Objavljeno 7. marec 2026 Share Objavljeno 7. marec 2026 pač, pravim da je 25w nesprejemljivo in samsung to ponuja pri S26. ponavadi prej kot kam grem iz bajte, dam telefon polnit - seveda se mi mudi, lol, in mi je kul če se v cajtu ko si perem zobe, tud telefon napolni teh 30 postu. pol pa s cajtom ko baterija rata bl crap, je pa to itak samo še bonus. Navedek Povezava do prispevka
CPC_agent_za_SrednjoEvropo Objavljeno 8. marec 2026 Share Objavljeno 8. marec 2026 quessoy reče Dne, 18. 2. 2026 at 19:25: kaj od Samsunga naj vzamem za ta denar? OMG. Vzemi pol shitlle al neki, če ti ni do Kitajcev. Ne pa trashsung 1 Navedek Povezava do prispevka
Arey Objavljeno 8. marec 2026 Share Objavljeno 8. marec 2026 Ce bi jz kupoval android telefon drugega kot samsung al pa pogojno pixel sploh ne bi gledal. Najbolj mainstream in najbolj ziher da bojo delali posodobitve se nekaj casa. 1 1 Navedek Povezava do prispevka
MorskaGlista Objavljeno 8. marec 2026 Share Objavljeno 8. marec 2026 A dej dej koliko časa že ni vec težav s posodobitvami no, večinoma vsi imajo že vsaj 5 let updatov. Na Xiaomiju dobim v večini primerov posodobitve prej kot Samsung, občasno celo prej, kot na sližbenem Pixlu, ki je še smeraj ista smet od telefona kot vsi Pixli od 6 dalje (kvaliteta izdelave in zanesljivost kot, da bi pobrali sestavne dele iz smetišča in ancientna tehnologija za flagship ceno). Navedek Povezava do prispevka
Rakun-sama Objavljeno 9. marec 2026 Share Objavljeno 9. marec 2026 pred leti sem migriral na iphone in sem bil; kakšen čuden OS, sem se navadil in pozabil zakaj že mi je android kul. pred kratkim mi je na iphonu začelo zmanjkovati prostora 64gb - ožemal sem ga do zadnjega, niti slik nisem več imel gor, pa sem moral 3/4 appov brisat za posodobitev. tako da sem po sili razmer pristal na galaxy s24 fe in ja to je to, give me more of that android. filanje pa itak carsko, 90% imam nastavljen prag in ga na random filam; med kosilom, pod tušem, ko se grem obrit, pač top. Navedek Povezava do prispevka
kmetek Objavljeno 9. marec 2026 Share Objavljeno 9. marec 2026 fak, da sem da skakat iz IOS na ANDROID in drkat vse aplikacije, smse, telefonske, banka itd....mene mine Navedek Povezava do prispevka
Benx Objavljeno 9. marec 2026 Share Objavljeno 9. marec 2026 Pa sej to je zdej hitro. Tud če grem android android moram rihtat banko ker je nova naprava itd. Navedek Povezava do prispevka
DaCapo Objavljeno 10. marec 2026 Share Objavljeno 10. marec 2026 (urejano) iOS ima najboljšo in res brezšivno implementacijo fona in shrambe v iCloud. So dražji telefoni, ampak mislim, da je vredno. Plus uporabniška izkušnja je res simple (ne menjam za Androida, tud če mi ga kdo šenka), dobesedno lahko imaš en "account for ever". Ok, razen, če telefon menjaš na vsaki dve leti, potem pa je pa itak skoraj vseeno kaj nabaviš. 10. marec 2026 uredilo bitje DaCapo Navedek Povezava do prispevka
MorskaGlista Objavljeno 10. marec 2026 Share Objavljeno 10. marec 2026 (urejano) Kaj pa je pri applu tako drugačnega in boljšega? Vprašam, ker za službo uporabljamo Onedrive in ima včasih take probleme, da bi najraje vse vrgel skozi okno. Google Drive je pa itak smeti. 10. marec 2026 uredilo bitje MorskaGlista Navedek Povezava do prispevka
Beholder Objavljeno 10. marec 2026 Share Objavljeno 10. marec 2026 (urejano) quessoy reče Dne, 5. 3. 2026 at 18:12: sicer ne vem, kaj točno želiš od telefona, ampak Apple bo izdal plebejsko verzijo 17e. edit: pozabi, šele sedaj sem videl, da pride šele novembra. To je sam ameriski nacin datuma, marca pride aka jutr. Lahko ze prednarocis. Jz sem nakonc vzel pixla 10, bil je 573 na amazon.de Men je pixel android vsec, edin upam da se temu ne sfuka ekran 10. marec 2026 uredilo bitje Beholder Navedek Povezava do prispevka
Arey Objavljeno 11. marec 2026 Share Objavljeno 11. marec 2026 MorskaGlista reče pred 20 urami: Kaj pa je pri applu tako drugačnega in boljšega? Vprašam, ker za službo uporabljamo Onedrive in ima včasih take probleme, da bi najraje vse vrgel skozi okno. Google Drive je pa itak smeti. Men sta oba osa enako dobra in enako zanic, ce gre za vsaj midrange telefon. Kjer men ios blesti je v integraciji z ostalimi napravami. Prehajanje z airpods med telefonom/ipadom/macom je instantno in dela (prakticno vedno, ni perfect) pa nic ni treba povezovat na novo. Ce utisas telefon se utisajo tut druge naprave. Smse mas na macu. Copy/paste avtentikatorja na telefonu dela na keri kol drugi napravi. Take malenkosti. Sicer pa mama oba osa tezave, sam vsak druge. V resnici je dost vseeno kerga mas ce te ekosistem ne zanima. Navedek Povezava do prispevka
Fuksija Objavljeno 12. marec 2026 Share Objavljeno 12. marec 2026 MorskaGlista reče Dne, 10. 3. 2026 at 16:06: Kaj pa je pri applu tako drugačnega in boljšega? Vprašam, ker za službo uporabljamo Onedrive in ima včasih take probleme, da bi najraje vse vrgel skozi okno. Google Drive je pa itak smeti. kaj je pa problem z Drive? uporabljam ga kot primarno oblačno shrambo zdej ziher 10 let in se ne spomnim kšnga problema s funkcionalnostjo, povezan je skos, stvari se avtomatsko nalagajo gor kot je nastavljeno, deljenje dela, urejanje z Docs dela Navedek Povezava do prispevka
G-Man Objavljeno 27. marec 2026 Share Objavljeno 27. marec 2026 evo, sm dns dobu japko. niti ni blo tko hudo vse skup migrirat. apple ma nek software da ti vse prenese iz androida na iphone. pa aleluja za usb-c. Navedek Povezava do prispevka
kmetek Objavljeno 28. marec 2026 Share Objavljeno 28. marec 2026 si to pred zagonom ali potem, ko si že zagnal japko? Navedek Povezava do prispevka
Benx Objavljeno 3. april 2026 Share Objavljeno 3. april 2026 kupujem S25, kje se mi splača še pogledat poleg amazon.de ? Navedek Povezava do prispevka
rajc Objavljeno 3. april 2026 Share Objavljeno 3. april 2026 amazon (.it., .fr, .es) 1 Navedek Povezava do prispevka
erted45 Objavljeno 3. april 2026 Share Objavljeno 3. april 2026 Benx reče pred 51 minutami: kupujem S25, kje se mi splača še pogledat poleg amazon.de ? Jaz sem ga vzel tu: https://www.kasigra.it/10-smartphone?q=Modello-Galaxy+S25+ 1 Navedek Povezava do prispevka
G-Man Objavljeno 3. april 2026 Share Objavljeno 3. april 2026 kmetek reče Dne, 28. 3. 2026 at 12:49: si to pred zagonom ali potem, ko si že zagnal japko? ob prvem zagonu med setup-om. edit: no, sej prvič se je app zaciklal, in sm pol naredu wipe pa še enkrat ponovu. pol v drugo je pa teh 150giga preneslo v kaki uri in pou. Telefona sta bla povezana čez zrak, ne s kablom. 1 Navedek Povezava do prispevka
Vodokotlič Objavljeno 5. april 2026 Share Objavljeno 5. april 2026 (urejano) Meni je zgleda best buy OnePlus13. No zdja je tusi že 15ka. Telefon za okoli 600eur, kupljen na gshooperju z dodatnimi popusti. Še original 100W napajalc sem dobil. Edit: Ok tukaj forum stisne sliko. 5. april 2026 uredilo bitje Vodokotlič 1 Navedek Povezava do prispevka
Vodokotlič Objavljeno 5. april 2026 Share Objavljeno 5. april 2026 Master mode brez post procesinga oz. Minimalno. Mogoče se je sonce malo premaknilo. Pa ni kuščarja. Navedek Povezava do prispevka
Benx Objavljeno 10. april 2026 Share Objavljeno 10. april 2026 erted45 reče Dne, 3. 4. 2026 at 10:05: Jaz sem ga vzel tu: https://www.kasigra.it/10-smartphone?q=Modello-Galaxy+S25+ Hvala, sem naročil, dobil naslednji dan. 1 Navedek Povezava do prispevka
erted45 Objavljeno 10. april 2026 Share Objavljeno 10. april 2026 Ni za kaj, upam da ti bo dobro služil 1 Navedek Povezava do prispevka
ZippeR Objavljeno 16. april 2026 Share Objavljeno 16. april 2026 Benx reče Dne, 10. 4. 2026 at 12:04: Hvala, sem naročil, dobil naslednji dan. naslednji dan od narocila? se nagibam k isti sceni, pixel 7 je na izhodnih vratih zaradi crknjenega touchscreena (kar iz lepega se je vdal) ker bi rad cimbolj kompakten telefon, se zdi da je leta 2026 to zgolj (pa se to debatable) galaxy S. ze pixel 7 mi je cist prevec beefy, pa je v primerjavi s tem kaj se dans prodaja dost mali Navedek Povezava do prispevka
Priporočeni prispevki
Pridruži se debati
Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.