Skoči na vsebino

Huawei


LordFebo

Priporočeni prispevki

Izkušnja glede Deto d.o.o

 

V torek sem poslal po hitri pošti telefon na servis. Defektni mikrofon, sogovornik me ni slišal prvih 10s pogovora (potem telefon avtomatsko preklopi na prostoročnega).

 

Menjali so mi komplet charging board in na mojo željo še baterijo.

 

Telefon so prejeli v sredo, ga še isti dan popravili in predali nazaj na pošto tako, da je bil telefon v četrtek popoldne pri meni.

 

Cena popravila 85€.

 

fejk board + baterija me na aliju prideta reda 40€ :rofl:

 

 

 

Povezava do prispevka
  • 2 mesca kasneje...

China v cca 6 letih vzpostavila lastno proizvodnjo polprevodnikov

 

 

Navedek
 
Trending
 
CONNECT WITH US
 
 

Huawei unveils flagship smartphone with satellite connection support

Jingyue Hsiao, DIGITIMES Asia, TaipeiWednesday 30 August 20230
 
1_b.jpg

China-based Huawei surprisingly launched its latest flagship model, Mate 60 Pro. Although Huawei is under US sanctions, the new smartphone model reportedly features SMIC's N+2 technology with a potential network support of 5G.

 

Amidst a visit by US Commerce Secretary Gina Raimondo to China to ensure the bilateral ties do not go out of control, Huawei surprisingly launched the previously-rumored flagship smartphone, Mate 60 Pro as a demonstration of its capability despite US sanctions. It is priced at CNY6,999 (US$961) and features Harmony 4.0. Huawei touted Mate 60 Pro as the first smartphone to support satellite communication.

Chinese news site MyDrivers, citing software benchmark tool AnTuTu's results, reported that Mate 60 Pro is powered by Kirin 9000s, which has 12 cores, including two A34 cores, six custom A789AE cores, and four A510 cores. Mate 60 Pro features a customized GPU Maleoon, with details remain unclear.

Huawei does not mention whether the Mate 60 Pro is 4G or 5G-capable on its official online store VMall. CNA, citing multiple test videos from Chinese social networks, reported that the maximum download speed averages between 500-800Mbps, surpassing the 300Mbps limit of 4G. It is also reported that Kirin 9000s was made by SMIC's N+2 technology, which the foundry once touted as the same level as TSMC's first-generation 7nm.

Meanwhile, the Mate 60 Pro's components or software are Chinese-made or Chinese-developed, including Kunlun Glass 2, Harmony 4.0, and the Pangu AI model.

Huawei has been under US bans from acquiring US software and technologies and has not launched any 5G-capable phones since 2021.

 

uredilo bitje Kruz
Povezava do prispevka
  • 2 mesca kasneje...
Nighthawk reče Dne, 29. 5. 2023 at 21:27:

Izkušnja glede Deto d.o.o

 

V torek sem poslal po hitri pošti telefon na servis. Defektni mikrofon, sogovornik me ni slišal prvih 10s pogovora (potem telefon avtomatsko preklopi na prostoročnega).

 

Menjali so mi komplet charging board in na mojo željo še baterijo.

 

Telefon so prejeli v sredo, ga še isti dan popravili in predali nazaj na pošto tako, da je bil telefon v četrtek popoldne pri meni.

 

Cena popravila 85€.

 

fejk board + baterija me na aliju prideta reda 40€ :rofl:

 

 

 

Kaj misliš s tem fejk board? Kaj da ni orginalna? 

Povezava do prispevka
Menethil reče pred 6 urami:

Zakaj pa noben kao ne kupuje več Huawei? Jz sm 3 leta nazaj ga kupil, pa mi je miljonkrat padu po tleh, še dela, baterija še dela, šteka pa tud nič ne. Čist fajn je.

 

Ker nima Gugelja, povprečnemu človeku se pa ne da ukvarjati s tweakanjem, da lahko uporablja svoje priljubljene appe.

 

Pa poceni tudi glih niso ne.

Povezava do prispevka
MorskaGlista reče pred 10 urami:

 

Ker nima Gugelja, povprečnemu človeku se pa ne da ukvarjati s tweakanjem, da lahko uporablja svoje priljubljene appe.

 

Pa poceni tudi glih niso ne.

ja sm k sm jz kupu pa to, sicer na blef. padu mi je miljonkrat na tla v čisti temi, še razbil sm se tm ob en betonski stebriček, delu prevale po asfaltu kokr mobi. you ain't pulling my leg?

uredilo bitje Menethil
Povezava do prispevka
MorskaGlista reče pred 1 minuto:

Če ti je padel na tla v čisti temi še vedel ni, da je sploh padel na tla, kamoli da bi se razbil. Pa nima veze, če je on Huawei.

lej cel je razbit pa kr dela. sm pravm it works. zdej kako je pa zdej, pa ne vem. sm povem ti kokr sm doživel.

Povezava do prispevka
Menethil reče pred 19 urami:

Zakaj pa noben kao ne kupuje več Huawei? Jz sm 3 leta nazaj ga kupil, pa mi je miljonkrat padu po tleh, še dela, baterija še dela, šteka pa tud nič ne. Čist fajn je.

 

Ker nima uradne google podpore

 

Sej se oz so se trudili s svojo trgovino in lokalnimi appi ampak to še vedno ni to

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...