Skoči na vsebino

neuradna tema o kolesarjenju


Priporočeni prispevki

gorann reče pred 13 minutami:

A ma fonda  kaj rabljenih za prodat da so se ok :D

 

Bo pa najbolje, če ga vprašaš :) 

 

Meni je ponujal testne ampak sva potem ugotovila, da jih je že oddal, tako da sem vzel nove. Mi je pa dal možnost vračila v 30 dneh (na strani od absolute black piše, da jih ne moreš vrniti če so bli zmontirani in uporabljeni).

 

Zorz reče pred 12 minutami:

 

s kje si doma če smem vprašat? ker vidim da dost v okolici tolmina bicikliraš :D

 

Baška grapa :) 

Povezava do prispevka

Sem spucal danes verige najprej z eno krtačo k sm jo kupu za pucat zobnike, pol pa kar s Prilom pa gobico. Ni mi uspelo še iti v Vital kupt tist čistil za kolo. A je panika, če pustim do jutr, da se posušita kolesa preden nanašam lube? Se mi zdi, da je še skoz mal vode med zobniki, verigo, itd.

uredilo bitje dilar
Povezava do prispevka
erted45 reče pred 46 minutami:

Ste vidli Fondo na 24ur?

Ja, smo ujel članek. To je bio-mehanik iz Radovljice, ki pripravlja pogonske sklope za kolesa. Trenutno njegova ketna omogoča od 7-10watt več kot konkurenca. Trenutno eksperimentira z ovalnimi gonilkami. Kar smo v gorskem svetu že videl in se uporablja že par let.

 

Mogoče bo njegov naslednji izum instantni in silent pogon zadnjega huba (like Onyx in Id9 Hydra), kot to poznamo že nekaj let v MTB? :)

uredilo bitje Car
Povezava do prispevka

problem slovenskih inovacij v svetu kolesarstva je ta da so potem dost nesposobni to patentirat in zacet prodajat. Ko sm jst zacel malo resno dirkat so se zacele vozit pesta ehub

Sem dobil na test par felten in zadeva je bla res dobra. Edino kar je blo dost shit da je bila feltna malenkost tezja. 

Vozil je tudi brajko tele hube ampak zal so kot je v navadi za slovenijo vse skupaj propadlo. 

 

1228071210_ani3.jpg

Povezava do prispevka

Nisem :|

Samo sem slišal nek kovinski kos odfukat po asfaltu 2 tedna nazaj, sem iskal sigurno 10 minut pa nisem našel nič (nit nisem vedu kaj sploh iščem, na kolesu mi ni nič manjkal), dons na servisu mi je pa reku, da mi manjka nekaj kle gor.

 

edit: pizda sem hlod, na narobn stran sem gleda, maš prav boris :D vijak je, poj je pa še na zunanji navoj neki pršraufan, tist del mi manjka, ampak se bo zrihtal

 

 

uredilo bitje Šimšalamima Huhu
Povezava do prispevka

A na servisu ni mel vijaka?

kaksen mode gonilke je? Naroci si na netu. Na gonilki gor mas eno kodo in preko nje najdes tocen model gonilke

 

ce mas pod garancijo bajk nej ti zamenjajo oz narocijo vijak. Ce se je odvil je nek defekt na navoju ali na vijak 

uredilo bitje Boris
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...