Skoči na vsebino

neuradna tema o kolesarjenju


Priporočeni prispevki

Šimšalamima Huhu reče pred 34 minutami:

Spark ja. Potopna je dodatna teža, plus še več evrov za zmetat v bajk ... Nisem se še čist odločil, samo če zalutam in padem v tak teren kot je bil tukaj bi prišla prav. Dileme dileme.

Sej ne tekmujes da bos na tezo gledal, potopna je vredna dnarja, verjem :D

Povezava do prispevka

Sej 100 al pa 125 bom vzel, pa AXS, če že mam shifter pa da ne vlečem dratov. Samo sezona se bo počas izpela, ful neki v visokogorje ne bom več hodil zarad temepratur in vremena, s potopno bi tud mal še znižal balanco, tuhtam tud, da bi pedala dal na gravela in kle zmontiral nekaj jačega, ampak bo to zimski projekt.

Povezava do prispevka

Ja Nino voz brez potopne :) Pa dost projev voz s potopno. Sej niti ni tok fora, a zvozim a ne, pod črto mi ni težko bajk nest, če je res kriza, tud odpelal sem se že marsikje mimo folka na endurotih s pol več hoda kot jaz, samo kje je potopna razlika med vožnjo po jajcih in užitkom. Se jebat z imubsom pa lovit nastavitve sedeža vsakič se mi pa tud ne da.

 

Te snobovske potopne so kar precej dražje, za en cel decathlon bajk po komadu.

Povezava do prispevka
Šimšalamima Huhu reče pred 2 urama:

vajnez.thumb.jpg.0c410bfd3cee33b6060a85934d0d93c1.jpg

 

Za letos mam pomoje dost Karavank, spet sem končal nek v pizdi materni, srečal 2 planinca sred enga gramoza, k sta me gledala, ko da sem z lune padu (ni bilo daleč od resnice verjeten). Grem spomlad, ko zmonitram potopno mogoš še probat kakšno stezico. Je bilo pa ful lepo :P

Stamare so to

Povezava do prispevka

ne vem jzt sem gledal PNW components pa so okrog 150. sej to ni neka znanost. glavno da gre gor pa dol. moj je verjetno cist un tanajbolj pocen pa mi je okej.

 

drgac pa sej pravim. lahk tud investiras v svoje skillse in brez dropperja boljs furas kot uni z njim. to je najvecji car mtbja pomoje, da najvec s cim pridobis je s svojimi skillsi.

Povezava do prispevka

za goranna imam info tip, ki rad cross sestavlja mtb in road komponente. Gevenalle ponuja retro shifterje, ki lahko šiftajo mtb ali road derailleurje. Samo morajo biti montirani na Tektro STI ročkah in bremzah. Podoben je Retroshift cx2 (slednji sam za road groupe)

edit: Retroshift je sedaj Gevenalle

uredilo bitje Car
Povezava do prispevka
Šimšalamima Huhu reče pred 17 urami:

Sej 100 al pa 125 bom vzel, pa AXS, če že mam shifter pa da ne vlečem dratov. Samo sezona se bo počas izpela, ful neki v visokogorje ne bom več hodil zarad temepratur in vremena, s potopno bi tud mal še znižal balanco, tuhtam tud, da bi pedala dal na gravela in kle zmontiral nekaj jačega, ampak bo to zimski projekt.

 

https://www.bolha.com/gorska-kolesa/scott-spark-wc-axs-2020-oglas-4672902

 

že naveliču :P

Povezava do prispevka
Zorz reče Pravkar:

Kam pa spravite robo? Ajde na gorcu maš itak nahrbtnik, čeprav ta XC racer se ga verjetno boji ko hudič križa :D

odvisn kaj, zracnco pa pajsrcke pa pumpo lahk das na okvir pa s trakom pricvrstis

 

drugac pa kva fali torbici, to se teli pedrcki roadiji nekj usajajo ponavad

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   1 član

×
×
  • Ustvari novo...