Skoči na vsebino

neuradna tema o kolesarjenju


Priporočeni prispevki

Šimšalamima Huhu reče pred 40 minutami:

Jaz mam en 10 litrski nahrbtnik, če rabim kaj nost s sabo, not mam zračnico za vsak slučaj, pumpo, orodje, vetrovko pa frutabele. Pa telefon, če bi me mogla žena pridet kam iskat :D

 

Kaj mi bojo 4-batne goran?

ej ne vem, dobre so, pa poceni 

 

sej ko sm mel mt400 dvobatne so ble tud ok na fuel ex 7, tko da ja ne rabis 4 batnih

 

a nima glih sram boljse modulacije

 

 

 

Povezava do prispevka
Šimšalamima Huhu reče pred 12 minutami:

A boš prebolu kdaj moj no-skill drevored komentar

 

da bi ga prebolel, bi me prvo sploh moral prizadet

 

jzt sam povem tko kot tle preberem. nasteti so bli fakti predstavljeni v tej temi.

 

drgac mi je pa res mal zgresena logika to s potopno sedezno. najprej sem mislil, da mas to pac nek star bajk (k se ne spoznam na te modele) in tuhtas ali se sploh splaca investirat za potopno. pol sem bil pa mal presunjen k sem videl ceno bajka.

Povezava do prispevka
gorann reče pred 5 minutami:

kva pa mas zdj za ene gor na sparku

 

Level TLM

 

drevored reče pred 1 minuto:

 

da bi ga prebolel, bi me prvo sploh moral prizadet

 

jzt sam povem tko kot tle preberem. nasteti so bli fakti predstavljeni v tej temi.

 

drgac mi je pa res mal zgresena logika to s potopno sedezno. najprej sem mislil, da mas to pac nek star bajk (k se ne spoznam na te modele) in tuhtas ali se sploh splaca investirat za potopno. pol sem bil pa mal presunjen k sem videl ceno bajka.

 

Bajk je tekmovalni XC, potopna je dost stvar osebne izbire (in kot si sam omenu, skilla). In dost velik razmisleka pri takem kolesu gre pod črto tud v težo, potopna jo hočeš nočeš doda.

Povezava do prispevka
drevored reče pred 6 minutami:

 

da bi ga prebolel, bi me prvo sploh moral prizadet

 

jzt sam povem tko kot tle preberem. nasteti so bli fakti predstavljeni v tej temi.

 

drgac mi je pa res mal zgresena logika to s potopno sedezno. najprej sem mislil, da mas to pac nek star bajk (k se ne spoznam na te modele) in tuhtas ali se sploh splaca investirat za potopno. pol sem bil pa mal presunjen k sem videl ceno bajka.

na bajke cx se po pravilu ne montira potopne sedezne. Pa tudi ce je bajk za 20k

Povezava do prispevka
gorann reče pred 1 minuto:

kaksna so to pravila

 

das ali ne das, se na gravlih majo potopne, zakaj ne bi na xc dajal, ko velik vec rabjo za spuste

 

tud vsi trejl bajki nimajo potopnih

na gravel bajk je dal spec pred 3 4 meseci 

To je k da bi reku das 10k za cestaka pa koj kurac ni gor potopne.Pac je ne rabis. Tko k je 90% ne rabis na xc kolesu. Sicer pa kaj bosta vi2 vedla k na bajkih iz dekatlona pac tega tko al tko ni

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...