Skoči na vsebino

neuradna tema o kolesarjenju


Priporočeni prispevki

Mal gledam nov bicikelj. Dost bolana opcija

https://www.wiggle.co.uk/colnago-egrv-disc-gravel-e-bike-2021
 

Če maš podobno kot Tadej na sliki še eno takšno seksi baterijco namesto bidona, dobiš 500Wh baterijo.

To je že kar vredu, 60km/h bi lahko jaz amater ene 50km peljal

 

40km/h pa ene 70km

 

Na navadni specialki, aero poz ne poznam


Edit: kurba kak zobnik ma kle

 

GettyImages-1273498159-920x613.jpg

uredilo bitje Marvak
Povezava do prispevka

Prijatelj Denis mi pred leti auspuh naštimu da šlo na uro ziher 70

 

Zdej se pa s temi elektrikami ukvarja

 

250w dodatnih dobiš, zih te do 60 potegne

 

Edit: ma gledam zdej tale hub, ima zobnike notr wtf, da ti da navor za pospešvat, toj pol krneki

 

edit? Pa nek cadence sistem za assist, prehitr sm reku, vbistvu sranje. Je pa lep

uredilo bitje Marvak
Povezava do prispevka
RAD!OACTIVE reče pred 2 urama:

 

ebajki so zakonsko omejen na 25kmh, pol odklop pomoč

 

drgač bi te potegnu do ene 40-50 bp

 

Kaj vas vse tok skrbi kako so zakonsko omejeni. Pizda če kupim specialko za 6000evrov jo bom valda 60kmh vozu, ne 25 lolwtf

 

Električna specialka zakonsko omejena na 25kmh. Ne vem če kaj bolj neumnega

 

Sej zdej mi ebicikelj tud do 50kmh potegne, za več mam pa prešvoh prestavno razmerje, pa k na torque deluje pol ne vrti več

 

Pač updejtaš software, al neki žičke iz plavo na rdečo, kaj jst vem, ni lih rocket science

uredilo bitje Marvak
Povezava do prispevka

Ja sej to ne vem, ziher bolj varno nek konkreten fat tyre gorski bicikelj za 60kmh

 

Sam specialka ma vseen svoj čar, če jih lahko že tko sexy, dost lahke, z 500wh baterijo nardijo

 

More bit tud epic

 

Pa če taka znanost ta aerodinamika, sploh pr večjih hitrostih, pa smo tako omejeni z kapaciteto baterij, pol tud neka logika da si v aero pozi pr 60 da te čim dlje potegne

 

Edit: evo to pa druga opcija nasproti specialke https://www.erockit.de/en/home-2/

 

Isto na pedala poganjaš, sam da pač debela krava

uredilo bitje Marvak
Povezava do prispevka
Mutombo reče pred 1 uro:

Gledam da bi nabavu 105 R7000 pa je grupa povsod razprodana. A je kaj podobnega za podobno ceno?

 

Lahko pogledaš primerljive grupe pri sramu in campagnolotu, ampak jaz bi raje izbral shimano. Mogoče se stegneš do ultegre, drugače pa očitno ne bo druge, kot da počakaš na zalogo. Itak gre sezona h koncu, tako da se ti verjetno ne mudi pretirano?

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...