Skoči na vsebino

neuradna tema o kolesarjenju


Priporočeni prispevki

Boris reče pred 13 urami:

Ce se cefurji ne znate obnasat v prometu. Tkoj je treba ebajk cipirat na 70kmh po plocnikih itd. 
Pol se pa Žan nemore furat ker ga hapsijo 

 

Kako blo epic tam začetek Aprila al kdaj bili najhujši dnevi pandemije. Ko so zaprli občine prva dva dni. Ponoč šel eno turo po Ljubljani, povsem prazno vse, dobesedno enga klošarja sem srečal na kerga sem se zadrl ko prasec, ko se potiho na ebajku zraven pripeljal. Na uro ziher 60kmh po Petkovškovem nabrežju, Čopovi, okoli Kongresca.
 

uredilo bitje Marvak
Povezava do prispevka
Car reče pred 18 urami:

@Mrvak

1. v EU je stroga omejitev 25km/h, proizvajalci niso neki pussiji, ker nebi znali narest hitrega motorja ampak kazni so zelo visoke in je bz izdelovat take motorje brez omejitev za razne mrvake 

2. iz Taiwana si lahko naročiš SUR RON X BIKE, za okoli 4k ojrov elektro-kroska, brez pedal piči do 70km/h, pa ne pozabit odpret nove teme, za nova vozila

3. Avstralci ti lahko prodajo Stealth Bomber e-bike, DW predelan v elektro-kross, piči 90km/h, odlična stvar za vas samomorilske rednecke. V Aus ni omejitev, samo nevem, kako je z uvozom. Youtube je polen teh review.

 

Najraj bi imel tole. https://www.stromerbike.com/en/models/st5


Če je to moped brez izpita s katerim čefurji ustrahujemo Žana so be it

In ja, zadeva ima verjetno celo variabilen oziroma progresiven način zaviranja z motorjem. Tako da 60kmh ni noben bavbav, sploh s takimi gumami

Edit: Tele delajo legalno tud do 45kmh pa ga registriraš. Sam kaj pol si na istem kot z mopedom, ko pogruntaš da 45kmh lih tok da serješ ljudem po cesti, dosti bolj varno da normalno 60 voziš v omejtivi 50
Že na mopedu te ljudje nervozno prehitevajo po istem voznem pasu, da greš s kolesom v promet, pa te en debel kekec v avtomobilu vid da neki poganjaš, lih malo prepočasi za njega, sej se mu na licu mesta zmeša kaj se dogaja.
 

stromer-st5-electric-bike-review-1200x600-c-default.jpg

uredilo bitje Marvak
Povezava do prispevka
Marvak reče pred 10 urami:

 

Kako blo epic tam začetek Aprila al kdaj bili najhujši dnevi pandemije. Ko so zaprli občine prva dva dni. Ponoč šel eno turo po Ljubljani, povsem prazno vse, dobesedno enga klošarja sem srečal na kerga sem se zadrl ko prasec, ko se potiho na ebajku zraven pripeljal. Na uro ziher 60kmh po Petkovškovem nabrežju, Čopovi, okoli Kongresca.
 

 

Ti mas tezave, predlagam klinicnega psihologa za zacetek. Ceneje kot elektricni mopedi o katerih tle bluzis

Povezava do prispevka

Električni mopedi, Glocki in sicilianska mafija

 

to so moje sanje

 

sorry ker sem drugačen od tebe

 

Pa ne bi rekel da samo sanjam, koliko časa sem Tomosu pa potem Hidrii težil naj naredimo neko električno kolo

 

pa sedaj leta 2020 Španci uletijo z nekim bednim geared pesto motorjem

 

Pa vam povem kaj so mi rekli na tomosu

 

Da nočejo oziroma se jim ne splača delati nekega open source električnega kolesa

 

neko sranje kako ne smejo prodajati mopedov za katere vedo da se dajo sami popraviti

K to je točno to kar je

Al maš nek open source magar se peleš 100

 

alpa neki zaprtga, monopol, bosch middle drive is save for the kids

angela merkel approve bosch middle drive 25kmh safe for the kids

 

K bi se ziher dalo prodajati ogrodje in vseskupno integracijo

 

pa naj folk pol gor namontera 500000kw motor če jim paše

Sam kao ne EU

 

PA POJMA NIMAM KAKO SE TO NAREDI, JAZ SAMO SANJAM O ELEKTRIČNIH MOPEDIH MED SICILIANSKI MAFIJI Z GLOCKOM

 

pa rečem Hidrii naj naredi moped po moji sliki

 

pa niso hotli

Povezava do prispevka

Ti nisi n'kol slišal za Mate Rimca in Greyp kolesa :D Ali pa za Trifecta? Pa avstralski Stealth, pa taiwanski Sur Ron don't ring any bells?

 

Problem je, da te extreme bikes se ne prodajajo dobro, ni zanimanja. Specialized alone z svojimi mtb in road e-bike proda več, kot vse naštete firme skupaj. ;)

uredilo bitje Car
Povezava do prispevka

ma mate rimac se lahko nalima na kurac z Greyp in 3g sistemsko integracijo z mobitelom

 

Govorimo o Tomosu

 

Oziroma smo, zdej pa res že pod rušo

 

Za začetek samo aluminijasto ogrodje. To majo v Hidrii mašine za masovno proizvodnjo

 

Najame se neko hudo pičko da zriše se zgradi pa pošle naprej geekom na matematiko

uredilo bitje Marvak
Povezava do prispevka

Tomos je zgrešu nišo z e-mopedom (do 45km/h). Juced Scorpion je pravi hit v usa med e-mopedi. Po obliki je podoben tomosovemu avtomatiku. Tukaj bi lahko koperčani kaj ustvarli. Sem pa prebral govorice, da so pri nemškem Juiced, kot oblikobvzel tomosov colibri.

 

ps: prosim, ne spemaj z multi posti, ker to ni gnoj

uredilo bitje Car
Povezava do prispevka

Sorry, samo k mi pride nova misel pa se mi zdi da treba nov post potem. Bolan bicikelj. Samo koliko ljudje tukaj radi vozijo specialke, se mi zdi tudi za električno kolo primerna neka bolj agresivna poza

 

Edit: sej sem nalimal švicarje kakšen kolo delajo. Se vam lahko posveti v kakšno smer treba iti. Samo pač vse čimbolj DIY. Če pa to prodajaš se mi zdi pa da treba pač ogrodje prodajati. Zato rabiš hudo piško da cevi zriše kako stojijo

Edit: I dont know what am reading, lih prava pijanost ko ne bom pozabil, pa vseeno komplet bruhanje iz možgana

uredilo bitje Marvak
Povezava do prispevka

Dober moderation. Se opravičujem šerifom da morate moje sranje brisati. Ma mi všeč mnenjalnik, predvsem gnojišče, kjer lahko človek po mili volji sranje producira. Pa nisem še preklopil da si želite ostale izbe nekje na nivoju obrdžati. Again, se opravičujem in pozdravljam vaš trud. Upam da mi opravičite eno glasbeno željo, nepovezano z temo o kolesih.
 

 

Povezava do prispevka
Vučko reče pred 1 uro:

Gorann a mas ze ogledan kak gravel bike? 

zaenkrat ni potrebe, imam emtb je dovolj 

 

mogoce ce kdaj ostanem brez specialke, pol bi gravel takoj, samo ne nekj predragega tam 1500-2000, mogoce bi stisnu tja do 3 jurje, ce bi bil res hud

 

https://www.ribblecycles.co.uk/ribble-cgr-ti-grx/

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...