Skoči na vsebino

neuradna tema o kolesarjenju


Priporočeni prispevki

Lol kamen v karbon. Karbon je cca 30-40% bolj odporen na vse udarce kot alu. 
titanium okvirji se zvijajo bolj kot alu ter krbon. V casih preden je prsu carbon v kolesarsko i dustrijo so furali profiji tudi titan okvirje ampak se niso obnesli ker so kot cigumiji

 

kolega je ex pro od leta 90-98 in se je sam nasmejal k sm ga vprasal po titanium okvirjih. 
 

 

 

Povezava do prispevka
Zorz reče pred 1 uro:

Kaj naj bi bilo tolk fajnega na titanu v primerjavi s klasičnim aluminijem oz. karbonom?

Stvar okusa, lahk tud jeklo damo sem 

 

Titan je bolj udoben in dlje zdrži okvir, če je verjet kar pišejo

 

Profici pač ne furajo udobnih ampak da je čim bolj stiff

 

Povezava do prispevka

Jaz sn drgace malo raziskoval (verjetno premalo) gravel ceste po Dravskem polju, pa je samo taki grobi makedam, sfukan od traktorjev, poln teh vecjih kamnov. Nisem se uspel najti taki makedam, da bi bil lepi fini, ko iz ovih ameriskih gravel posnetkov. Kr po tistem grobem makedamu se dlje cajta vozit, ni glih zabavno. Ce ma kdo kake varijante gravel fur za Stajersko se priporocam.

uredilo bitje uros678
Povezava do prispevka
gorann reče pred 22 minutami:

sej ni gravel samo za makadam, to je za vse, razen downhilla

 

Ja se vem, mogoce bi se mogo bolj usmerit proti pohorju, tam so ziher neke lepe varijante. Ker dravsko polje, ce se morem dve uri vozit po onem makedamu, se mi vtrga. Al tote sirse gume, ko so tubeless pa manj napumpane ublazijo dovolj da je voznja po vecjem makedamu prijetna?

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...