Skoči na vsebino

neuradna tema o kolesarjenju


Priporočeni prispevki

Dobro, to mate tam probleme v CH, mi tu na jugu po ravnicah nimamo teh tezav. ;) Drgace pa mene pozimi  zebe spredj v ramena in zgornji del roke od vetra najveckrat. Samo se nisem videl da bi kera jakna mela ta del ekstra ojacan...

uredilo bitje uros678
Povezava do prispevka
Boris reče pred 3 urami:

jake kar se rokavic tice jst med 5-10 vedno startam v yimskih termo k niso tolk deebele. Jst mam rad da je filing na prstih in da cutis prestave in rocke. Pol na klance dam gor kratke. Pa ya spuste spet menjam ce je mray. jebe me tipkovnica

Saj imam neke tanke rokavice, samo hotel sem reči da imam očitno dobro prekrvavitev v dlaneh in me ne zebe prav velikokrat v roke. Ali pa sem se iz prejšnje službe tolk utrdil, ko smo celo zimo zmrzovali v delavnici :D

Povezava do prispevka

Jaz imam northwave bibtight dolge pajkice z naramnicam, tko da si do popka pa sred hrbta :lagodn:,  zgoraj pa al kratko švic majco al pa dolgo podmajco,  northwave extreme jakno in gore dost tanke rokavice, ampak s polnimi prsti. Po potrebi dam v čelado podkapo pa bandano okrog vratu.

 

Drugač pa #zimskadilema, a se spravim rezat ror od belance al pustim tko? :D

 

belanca.jpg.6cb671b89759e75872380e32b712e498.jpg

 

 

Povezava do prispevka
Šimšalamima Huhu reče pred 47 minutami:

Jaz imam northwave bibtight dolge pajkice z naramnicam, tko da si do popka pa sred hrbta :lagodn:,  zgoraj pa al kratko švic majco al pa dolgo podmajco,  northwave extreme jakno in gore dost tanke rokavice, ampak s polnimi prsti. Po potrebi dam v čelado podkapo pa bandano okrog vratu.

 

Drugač pa #zimskadilema, a se spravim rezat ror od belance al pustim tko? :D

 

belanca.jpg.6cb671b89759e75872380e32b712e498.jpg

 

 

 

ce ne bos dvigoval rezi. Jst rezem vedno v nulo vse. Itaq ne mislim prodajat pol pa puscat 10cm vilce. 

uredilo bitje Boris
Povezava do prispevka
Šimšalamima Huhu reče Dne, 13. 10. 2020 at 21:04:

Kje kupujete potrošno robo? Pakne stanejo več ko SATA SSD za eno staro gajbo v klet, jebemti 2 pleha z mal smole, menjam jih pa lahko parkrat na let.

Kranj: https://www.valy.si/

Ko sem nazadnje gledal, so bile cene presenetljivo blizu tistimi na Bike24. Extremevital je pa očitno extremno drag.

Povezava do prispevka
S<3NEC reče pred 14 urami:

Kranj: https://www.valy.si/

Ko sem nazadnje gledal, so bile cene presenetljivo blizu tistimi na Bike24. Extremevital je pa očitno extremno drag.

 

Extremevital čist odvisno kaj kupuješ, jst če najdem kje cenej, jim dam link, pa dajo itak po isti ceni kot je drugje, če je slovenska trgovina. Ene parkrat sm to naredil, da nisem iz tiste ljubljanske trgovine naročal, ki ne plačuje delavcev, ki jo dissa Boris skoz.

Povezava do prispevka

Smrad iz veba je izkoriscal pa lagal. Ni hotu placat potnih pa malce. Pol sm vidu da me sploh ni prjavu ne nic. Sm sel stran. Ni placu za en mesec dela. 
 

sej pol je slo stran se par mehanikov. Spomnem se en bogi so ga nonstop iz banke klical k je mel kredit za avto da ni olacu obroka. Pa je mogu dol hodit fehtat da mu nakaze placo k je zamujala. 
 

pac jst od takrat vsem recem nej ne kupujejo tam kernje tip gnoj. Pol je on hotu da je On sponzor Balohu za raam leta 2015 al 16. In mu je Mare reku dokler mi ne placa kar mi je dolzen da nima kej klicat in sprasevat da bi mu delal reklamo. 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...