Skoči na vsebino

neuradna tema o kolesarjenju


Priporočeni prispevki

Sm šel danes dopoldne na kolo pred službo, sm mel plan it do Lučin, pa je fak tok pihal po Poljanski dolini, da me je skor s ceste odnesl parkrat. Sm že mislu, da sm kej bolan, k se nism nikamor premaknil :D Tko da pol sm sam eno ravninsko ardensko udaru. Je pa nazaj tok bolj letel, sm šov tko med 40-50 po ravnin :lol:

Povezava do prispevka
Boris reče pred 6 minutami:

a to je gnoj kordis v avatarju? Jao dilar zdej so sle tocke dol na pune

 

Lol zajebavam se, to je nek default avatar pomoje, ker si ga sam nism določu :) To sm reku, ker je Gorann insinuiral, da moj avatar nakazuje, da sem iz Loke, ne vem kaj ma avatar veze s Škofjo Loko :D Poznam pa Kordiša drgač, iz vrtca naprej, smo ista generacija. Ampak dost je blo offtopica :)

uredilo bitje dilar
Povezava do prispevka
dilar reče Dne, 20. 10. 2020 at 21:20:

 

dej raj fotke bajka, da vidmo a je za skurcat/pohvalt :D

Bajk je za skurcat.

 

Precej sem si omejil budget in mislm da za 300 € ne bi dobil kej več od tega (lahko pa se motim ker sem noob kar se tega tiče).

 

Nekej denarja bo šlo še za upgrade (sm že naročil sedež in spd pedala), trenutno pa bidam še za 105 compact crankset.

IMG_20201006_170617.jpg

Povezava do prispevka

Res je rabljen od enega tekmovalca v mlajših kategorijah, on je prerastu in ma dva nova bicikla, tega je pa je prodal. Ker sem nižji mi je okvir 52 glih prov.

 

Pedala so že naročena, tud ketno bom dal novo z gonilko, tape je sicer zgledal v redu, ampak zaradi higiene in estetike bo šel nov črn gor.

Povezava do prispevka

mislim, da so zabarikadiral tiste skoke s skalami, ker je folk naceloma v "hold my beer" modu in bi lahk kdo umrl.

 

tle se poraja vprasanje a je sploh smiselno gradit take skoke glede na to, da jih je samo pescica ljudi v sloveniji sposobna preskocit. verjetno bi lahk dnar porabili bolj koristno.

Povezava do prispevka

Dejansko so mi najbolj udobne, prve, kjer mi po par 10 km ne mrtvič prstov. Pa pomoje nisem probal samo sidi (prej sem nucal shimano in five ten, sem pa probal še specialized in northwave). Je pa res, da sem potem čakal še 14 dni, da sem dobil črno-rumene :D Pa zlo nek osnoven model so, nisem hotu tvegat pr čevlih dokler nisem zih, da mi sedejo.

 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...