Skoči na vsebino

neuradna tema o kolesarjenju


Priporočeni prispevki

a ni 18.5kg? nekje sem videl v enem reviewu

 

jzt sem tud nabavljal zascitno opremo. ene komolcnike pa race face kolencnike. upam da mi tile ne bodo dol lezli, ker majo vec strapsov pa se golenico ti zascitijo k so dolgi.

 

probal sem tud smith mainline celado in mi je bla okej, sam mogu sem pravilne inserte not dat.

 

@keba ker bajk cakas?

Povezava do prispevka
Boris reče pred 5 minutami:

Mi jih dobimo naslednji teden 140 120 so prsli ze

 

gleda da posiljajo veli europi enako zna da dobis tudi ti naslednji teden

 

to bi bilo super, če res pridejo naslednji teden..

kolk mate pa cene za ta model pri vas, ker vidim, da so po evropi različne cene, tudi do 250 eur.

Povezava do prispevka

Vidim, da tut v tej temi poteka goran vs. cel svet :D

 

Nikjer ne najdem ugodnega rabljenega shimano 105 crankseta, verjetno bom tule naroči tega http://www.bajkdoktor.com/?product=gonilka-z-verizniki-shimano-105-fc-5800-2 , še dolžine gonilk lahko zbiram in 106 evrov je v primerjavi z "deali" na ebayu za rabljene dokaj v redu cena.

 

Prvič se bom sam lotu takšnega posla, upam da mi rata potem prednji menjalnik nastavt, verjetnu ga je treba znižat zaradi manjšega zobnika. 

 

Danes sm se drgać kr držal na klancu Prebold - Podmeja, zadnjih 400-500 m pa skorej kapitulacija, dobesedno čez celo cesto sm vijugal do vrha. Nujno rabim še nekej hribovskih prestav.

Povezava do prispevka

Sj vem in verjemi, km se nabirajo dnevno, sploh odkar lahko delam od doma. Me pa srbijo klanci, potlej me pa valda živcirajo, ko ne morem.

 

Ne vidim pa razloga, zakaj bi trpel s 53-39, če lahko dam trenutno gor kompaktno ali semikompaktno gonilko pa uživam ne lepih turah, čez čas, ko pa se km naberejo in noge ojačajo, pa še zmerej lahko nazaj zmontiram.

Povezava do prispevka

@gorann, ti boš mel kmal spredi manj zobnikov kot zadej :D Ampak te štekam, jst sm danes naredil tole turo:

 

 

komoot.jpg

 

Do Lučin super cesta, lih prav klanc, tam pod 10% večino časa, potem sem šel pa nazaj prot Lok po drugi poti čez neke zaselke, pa sam takoj 13,14, 17% :D Si sploh ne predstavljam s profi kaseto furat takih klancev, jaz že na 32 umiram. Je bla pa opasna na spustu, ki gre večinoma po gozdu. Mokra, umazana cesta, pa še kup listja na njej. Sem čist presran šel na dol. Sej se vid iz profila, kolk je strm klanc na dol, pa ves čas neki ful ostri ovinki.

uredilo bitje dilar
Povezava do prispevka
thepeach reče pred 10 minutami:

Goran brez zamere, tega si na pladnu prnesu...moja kolena nosijo cca 50% manj teže od tvojih, če me moje sporadično spremljanje foruma ne vara. Mislm, da bojo v redu. Skini 15 kil boš vidu kok bodo kolena vesela. 

sparat kolena za stara leta treba, mene ne bolijo nic, lahk prlezem tud z 34 spredaj zadaj 28 na klance od 10-15% brez da crknem

ampak nocem, rad bi z visjo kadenco vrtel

 

32 je drugac cist ok zame, samo hocem bit bolj na izi za klance

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...