Skoči na vsebino

neuradna tema o kolesarjenju


Priporočeni prispevki

S<3NEC reče pred 14 urami:

@Šimšalamima Huhu koliko km makadama oz podobnih površin pa ocenjuješ da je tam v okolici? Meni se zdi, da bi z gravelom prej ali slej končal na asfaltu.

 

Mislm brez ceste ne gre nikjer, razen če se z avtom voziš na štarte. Ampak jaz sicer kot domačin poznam tok enih poti, ki jih imajo kmetje za dostope, raznih sprehajalnih stez, gorskih cest itd. da bi iz glave reku, da imam ful več in ful bolj zanimive makedamske ture kot asfalt.

 

Sem šel dons po tednu al tko spet na XC, ni primerjave :D Kakšen teren vse spleza, pa kok samozavestno se lahko voziš pri brzini po svašta enih terenih. Sem bil pa na dol v 6 slojih pa še sem zmrzoval, letošnja sezona gre k koncu.

 

spark_smokuski.jpg.4560df27e99cb2210534ede67af313a3.jpg

Povezava do prispevka

Dobil dons končn Assos Mille Gt winter dolge hlače. Sm vzel pol S, pa so mi lih kul se mi zdi, kvaliteta pa res vrhunska, sicer so moje Castelii tud ql, sam delujejo te vsaj na prvi pogled še bolj trdožive :) Klinc sam k je pomoje res bolj konc sezone za cestake :/ Ko bi se lh vsaj na primorsk zategnu za kšno vikend turo al pa Kras :/

Povezava do prispevka

Pobje, pozna kdo kak hack kako preprečit svinjariji vstop v čevlje pri furanju z MTB? Se sliši bizarno ampak po vsaki furi imam polne čevlje kamnov, zemlje, listja, vejc, in podobnega sranja. Če se furam po kaki zemlji (sploh če je mokro) moram po vsaki furi prat čevlje. 

A bi pomagal kakšen blatnik? Gledal sem tudi kaj takega, ampak dvomim, da bo to stalo na mestu.

Povezava do prispevka
Mutombo reče pred 1 uro:

@dilar kako assos jakna? Vredna denarja? 

 

Jaz mam tole, sem kupu ko je bla na strani 180

https://www.bike-components.de/de/ASSOS/Mille-GT-Winter-Jacke-p67579/?v=29492-black-series

 

Zelo zadovoljen, dobro diha pa vseen greje dobr za to kok tanka je. Mogoce bi vzel ultraz varjanto ki je mal drazja, ampak ne vem ce bi rabu, pri tezkem minusu grem itak samo v sluzbo s kolesom in dam gor puhico. 

 

Edina stvar k me mal mot na tem modelu je da ni zepa z zadrgo, ceprav ne pada nic ven iz navadnih zepov. Pa mogoce se to, da ne pokrije zadaj dovolj riti, na kolesarskih hlacah ni panike pri navadnih (za commute) pa. V glavnem dobra jakna, jo pa sprobaj prej ce se da vidis kako ti stoji. 

Povezava do prispevka
Vučko reče pred 2 minutama:

 

Jaz mam tole, sem kupu ko je bla na strani 180

https://www.bike-components.de/de/ASSOS/Mille-GT-Winter-Jacke-p67579/?v=29492-black-series

 

Zelo zadovoljen, dobro diha pa vseen greje dobr za to kok tanka je. Mogoce bi vzel ultraz varjanto ki je mal drazja, ampak ne vem ce bi rabu, pri tezkem minusu grem itak samo v sluzbo s kolesom in dam gor puhico. 

 

Edina stvar k me mal mot na tem modelu je da ni zepa z zadrgo, ceprav ne pada nic ven iz navadnih zepov. Pa mogoce se to, da ne pokrije zadaj dovolj riti, na kolesarskih hlacah ni panike pri navadnih (za commute) pa. V glavnem dobra jakna, jo pa sprobaj prej ce se da vidis kako ti stoji. 

 

To da mi gor leze jakna, mam tud jst problem, isto z dresi, ne vem kako ne morjo nardit to bolj konkretno, da bi se boljš oprijel.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...