Skoči na vsebino

neuradna tema o kolesarjenju


Priporočeni prispevki

Boris reče pred 4 minutami:

zleze ti gor k mas spredi prevec materjala pa povlece obleko gor :D hec

Jaz sem 180 pa 72 kg :D.  Za assos morm rect da ne leze neki gor na kolesarskih hlacah, pri kavbojkah pa zna. Ene isadore jakne majo zadi tak flap, si mel kdaj? 

Povezava do prispevka
Boris reče Pravkar:

zleze ti gor k mas spredi prevec materjala pa povlece obleko gor :D hec

 

Pomoje ce bi ga mev kej mn bi šov že v negativo :D 

 

Vučko reče pred 6 minutami:

Jaz sem 180 pa 72 kg :D.  Za assos morm rect da ne leze neki gor na kolesarskih hlacah, pri kavbojkah pa zna. Ene isadore jakne majo zadi tak flap, si mel kdaj? 

 

Maš tud pri Castelliju pri eni dežni jakni (Idro Pro 2 se mi zdi), da je daljša čez rit, da te ne napere.

Povezava do prispevka

specsi https://www.rosebikes.com/rose-backroad-grx-rx600-1x11-2692724?product_shape=deepest+purple&article_size=55cm

 

Sej prej sem bil del cestne golazni kar dost časa in se mal naveličal samo asfalta, sploh ko se je po lanski vuelti začela norija na cestah in nobenga miru več nikjer. Komaj čakam, da bom lahko šel pojest sendvič nekam, kjer je mir in lep razgled, sam da ne bo šimša delal gužve po teh gorenjskih klopcah :D

Povezava do prispevka
Vučko reče pred 12 urami:

Najs, dobrodosel v elitni gravel klub. Dej napis se specse, pa za gorana kok mas zadnjo kaseto 

42 

 

me prehitu nimas kj, treba ukrent kaj kmalu

 

lep bajk, vsec mi je x1 grupa, pa siroke gume, barva je glih lepa za zraven pajkic

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Povezava do prispevka
Šimšalamima Huhu reče pred 8 urami:

No, to je osnova, zdej začnejo gor hodit nosilci za GPS,  boršaza spalko spredej, vreča pod štango za sendvič in cunje, vsaj 3 nosilci za bidon, "lightweight" strehce pa obvezno custom headset cap. Poj pa bo to proper gravel :P

 

ti mešaš gravel in bikepacking ;)

Povezava do prispevka
gorann reče pred 9 urami:

barva je glih lepa za zraven pajkic

 

v rl je ful bolj temno vijolčna, tko da še boljš, sej drugač sm bil tko skor 3 mesce odločen, da bom zelenga sam pol sm nedolg nazaj vidu v živo ta purple model in se v trenutku premislil, ker je res pure secks

 

fak komej čakam, kje je šele april...

Povezava do prispevka

te razumem, sam ne bi tolk cakal ni sans, vzel bi prvega za jurja in se fural dokler ta ne bi bil na zalogi, pol bi prodal unga za ene 200eur manj in si preracunas da mas 40eur mesecno izgube kar ni veliko, na konc bi mogoce cel let se fural s tistim pa bi mel se manj izgube sorazmerno

 

ampak to sm jest

 

razen ce mas zdj kaj za vozit in ni panike pol, nisi brez

Povezava do prispevka
gorann reče pred 2 minutama:

te razumem, sam ne bi tolk cakal ni sans, vzel bi prvega za jurja in se fural dokler ta ne bi bil na zalogi, pol bi prodal unga za ene 200eur manj in si preracunas da mas 40eur mesecno izgube kar ni veliko, na konc bi mogoce cel let se fural s tistim pa bi mel se manj izgube sorazmerno

 

ampak to sm jest

 

razen ce mas zdj kaj za vozit in ni panike pol, nisi brez

 

mam cestaka doma, tko da mi ni blo bed počakat oz. itak nisem mel izbire, ker se trenutno vse bajke čaka. Izbiral sem med canyonom(dobava željenega modela konec aprila 21) in rose (k so mel cel čas clo napisan, da nimajo sploh  datuma, pol so pa včeraj poslal mejle subscriberjem, da majo končno "zalogo" in sm sam s prve naroču) in sm reku ajd do decembra enkrat počakam, pol pa naročim canyon, če pa ne bi blo nič od tega, so mi pa pr Španu šparal Bmc k jih dobijo februarja/marca.

Povezava do prispevka
saosin reče pred 6 minutami:

 

mam cestaka doma, tko da mi ni blo bed počakat oz. itak nisem mel izbire, ker se trenutno vse bajke čaka. Izbiral sem med canyonom(dobava željenega modela konec aprila 21) in rose (k so mel cel čas clo napisan, da nimajo sploh  datuma, pol so pa včeraj poslal mejle subscriberjem, da majo končno "zalogo" in sm sam s prve naroču) in sm reku ajd do decembra enkrat počakam, pol pa naročim canyon, če pa ne bi blo nič od tega, so mi pa pr Španu šparal Bmc k jih dobijo februarja/marca.

 

Kva maš ti za enga cestaka @saosin? A si že kazal tle? Če ne, daj prilepi kej :)

Povezava do prispevka
dilar reče pred 9 minutami:

 

Kva maš ti za enga cestaka @saosin? A si že kazal tle? Če ne, daj prilepi kej :)

 

uff nisem kazal z razlogom, mam mega starega 2001 festina s-works k pomoje šteje že med oldtimerje :D nimam nobene lastne fotke

hud bajk za tiste čase in defintivno skrajni čas za nekaj novega 

2001%20Specialized%20S-Works%20M4%20Road

Povezava do prispevka

Problem teh "resničnih" svetov je da je vse skupi zelo nedodelano.

 

Sm probal večino teh aplikacij (free trial povsod) in niso blizu dodelanosti zwifta. Rouvy je mogoče še najbližje. 

 

Drugi del je pa community. Drugje ga prakticno ni. Zwift ma tega milijon in vsak dobi nekaj zase. Lahko se udelezis raznih tekem, odpelješ kaksno grup o vožnjo... 

 

Maš tud trening plane če ti pa nič od tega ni povseci se pa lahko furas po enem izmed svetov. Najbolj dodelana je Watopia ki ima tudi kopijo Alp DHueza. Pred kratkim so dodali še Mont ventoux ki pa ga nisem še sprobal. 

 

Za sam čisti trening sta pa verjetno boljša trainer Road in sufferfest. Slednji ima to hibo da nima android aplikacije. 

Povezava do prispevka

Jaz nažigam trainerroad in zraven gledam serije. Meni je ql, ni se mi še zmešalo :D. Neki napredka pa tudi je, kar me tudi najbolj motivira na koncu. Bv se mi zdi, da bi plačeval za recimo zwift, kjer bi nekaj na random pedaliral naokoli. Imam raje vsaj približno strukturirano zadevo.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...