Skoči na vsebino

neuradna tema o kolesarjenju


Priporočeni prispevki

Zjutri sem nerviral borisa, k "mam bajk kr na tleh", mazal na nov vilco pa grip mast na belanco, k mi je šlo na kurac, da neki poka. Opoldan pa prva letošnja mal bolj resna fura po hosti, znerviral pastirja, vse ma že vonj po frišni sezoni.

 

Je bil pa z nami en model, ki samo kapo dol. Paraplegik, od kolen nižje ne čuti nič, težko hodi, zdravniki so ga obsodil na voziček. Kupil XS električnega fullya, na katerega lahko zleze sam brez pomoči, in vozi traile (jaz sem šel bolj po jajcih za njim kot on). Jutri gre pa smučat.

vilca_servis.jpg

Povezava do prispevka
Šimšalamima Huhu reče pred 1 uro:

Ni ne, sej pomoje tud če bi samo grip mast dal na belanco bi blo OK, al pa mogoč zategnu vse šraufe še enkrat, samo jebi ga, če ne bi bi pa 2x drkal.

Probi namazat droper cev z carbon pasto. Zna da ti tam poka. Pa pedala namazi. Plus vijak od shoxa tam tudi zna radi pokat

Povezava do prispevka

Jest bi reku go for it. Sam si jih sicer ne bi nikol namontiral na specialko, sam jest mam specialko samo za turce kot ti praviš. Če bi pa imel za na šiht, pa ja, zakaj ne. Daj si to gor kar ti paše in kar ti da največjo svobodo. Kakšna pa je sploh druga možnost? Da kupiš dva para pedal in in jih menjaš pred vsako furo? 

Povezava do prispevka
vantage_amv8 reče pred 2 urama:

Kakšne so vaše izkušnje z pedalkami, ki imajo na eni strani SPD/look način pripenjanja na drugi pa civilno pedalko?

 

iščem opcije za svojo specialko, ki jo uporabljam zaenx 40 % commuting in 60 % turce za kšne dve urce

 

 

 

jaz mam take na cestnem, samo še nikol nisem pelu s civilnimi čevlji, tko da tud če bi mel obojestranski spd

 

samo če maš za v službo, zakaj pa ne, jaz problemov nimam nobenih

Povezava do prispevka

Na trenažerju sem nekako uspel nalomit praktično vsak 10. člen verige. To sem opazil danes, ko sem šel prvič ven in po 50m padel s kolesa, ker sem jo strgal x.x

Verjetno je kriva moja prizadeta navada, da na začetku zelo hitro poženem v prazno, nakar se trenažer zbudi in vklopi breme. Te sunki so bili očitno dovolj močni, da so povzročili razpoke.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...