Skoči na vsebino

neuradna tema o kolesarjenju


Priporočeni prispevki

Fitting se še malo igram ampak dejansko mi sede zic malo nižje. 

 

Glede mtb/specialka debate. Imel sem oboje in se mi je zdelo da mi vedno nekaj manjka glede na ceste tle okol. 

 

Tko da sem vsa prejšnja kolesa prodal in to je to. 

 

Plus da me hudo privlači bike packing in gravel se mi je zdel dobra izbira za tak dopust. 

Povezava do prispevka

Jst sm šov včeraj prvič letos (!) na bajk, sem šov sam do Lučn pa nazaj, pa si rečem tja grede: "fak, sej mi čist ql gre, izi", nazaj me je pa sam headwind usekov :D Dons sm pa en easy recovery ride naredu do Javorj. 

 

Prvič sem mel danes Assos zimske hlače, k je tok bril, fak top shit @Boris, udobne za popizdit, will buy again. 

Povezava do prispevka
Boris reče pred 7 minutami:

seveda so udobne assos je top shit roba. 

 

Do zdej res ne morm ene slabe besede rečt čez Assos, je blo vse kar sm kupu proper.

 

Morm pa enkrat v kratkem si sposodt tist Specialized Power Arc sedež, da vidm, kako je, ker na temu k ga mam,  me skoz začne od leve rame prot vratu vse bolet. Me zanima, če bo mal širši sedež pomagu al bo treba bike fit delat tud...

Povezava do prispevka
dilar reče pred 11 minutami:

 

Do zdej res ne morm ene slabe besede rečt čez Assos, je blo vse kar sm kupu proper.

 

Morm pa enkrat v kratkem si sposodt tist Specialized Power Arc sedež, da vidm, kako je, ker na temu k ga mam,  me skoz začne od leve rame prot vratu vse bolet. Me zanima, če bo mal širši sedež pomagu al bo treba bike fit delat tud...

To ni zarad sedeza bolecina

 

Ce noces fitinga si bos pac sam moral najt pozicijo k te ne moti in nimas bolecin

 

 

Povezava do prispevka
Boris reče pred 8 minutami:

Gres v trg k ma spec sedeze nej ti izmeri supak in vzami pravilni sedez. 

 

sicer da te boli roka oz vrat sedez ponavadi nima veze. Ampak tvoja drza na bajku. 

 

Ja sej sm bil v Vitalu, pa so mi Power Arc predlagal 143 mm. Ja sej se strinjam, z zicom bi bolj neudobje samo pr sedenju pa mravljince razrešu. 

 

Za vrat pa ne vem, kaj bi lahko popravu pr sami drži.

 

 

Povezava do prispevka

A sedis postrani na sedezu, lahk da je to ce je preozki, jest k sm vidu da je original 130mm sirine sm ga prec dol fuknu in dal starga gor, na takmu sedezu nimas kj pocet sploh

A ce na vrhu drzis balanco je kaj bolje

Lahk tud da je sedez prevec nazaj in mas prevec stegnjene roke

Lahk je balanca presiroka zate, 42cm mam jest in me sili drzat bolj nazaj h krivini namesto.rockah, rabil bi 40cm da bi bil komot

Povezava do prispevka
dilar reče pred 7 minutami:

 

Ja sej sm bil v Vitalu, pa so mi Power Arc predlagal 143 mm. Ja sej se strinjam, z zicom bi bolj neudobje samo pr sedenju pa mravljince razrešu. 

 

Za vrat pa ne vem, kaj bi lahko popravu pr sami drži.

 

 

vrat pac mores natrenirat misice. Mene vedno na zacetku sezone boli prvih 10 fur pol se vnese pocasi. Tezko ti povem kaj je tvoj problem. Probaj z krajso fajfo lahko si prevec raztegnjen

Povezava do prispevka
gorann reče pred 3 minutami:

A sedis postrani na sedezu, lahk da je to ce je preozki, jest k sm vidu da je original 130mm sirine sm ga prec dol fuknu in dal starga gor, na takmu sedezu nimas kj pocet sploh

A ce na vrhu drzis balanco je kaj bolje

Lahk tud da je sedez prevec nazaj in mas prevec stegnjene roke

Lahk je balanca presiroka zate, 42cm mam jest in me sili drzat bolj nazaj h krivini namesto.rockah, rabil bi 40cm da bi bil komot

 

Ja za sedež so mi namerl, da naj bi bil 143 od Specialized v redu, tist Syncros je pa 135 se mi zdi.

 

Od ostalih stvari bi lh pa karkol blo, od preširoke balance do prevelke raztegnjenosti.

 

Boris reče pred 49 minutami:

vrat pac mores natrenirat misice. Mene vedno na zacetku sezone boli prvih 10 fur pol se vnese pocasi. Tezko ti povem kaj je tvoj problem. Probaj z krajso fajfo lahko si prevec raztegnjen

 

Ja verjetn bo po par kilometrih mal bolš :) Še dobr d sm se mal bremzu vsaj, da nism šov takoj na polno 2 dni zapored :D 

Povezava do prispevka
b4d reče pred 3 urami:

@boris

Rabim pomoc s podrocja kolesarske mode... A pasejo navadni Shimano SPD pedali (ne trail verzija z okvirjem) na Scott Sparka (ni RC)? Hvala :)

Kva to berem ej

 

Na xc gres lahk v supergah sploh pa na non rc, ki je mal boljsa verzija renoja recimo rs megane, za tu je fajn met najk air max

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...