Skoči na vsebino

neuradna tema o kolesarjenju


Priporočeni prispevki

ker hud deal sem nasel v dekatlonu

https://www.decathlon.com/collections/bike-pumps/products/bike-repair-kit-pump-tire-lever-multitool-306765?variant=31627725537342

17 eur za pumpo, multitool in pripomocka za menjat gumo.

jutr napumpan in grem eno furco. a se splaca kam peljat v okolici lj, na kaksen hrib (~20km krog). mislim da se folk nekam na tosko celo vozi al nekam. a je to kaka makadamska pot al je skos cesta?

Povezava do prispevka

Goran srecni vi na vzhodu, sem ze vceraj oboleval, ker je kazalo da ne bo dezja na tisti strani...

 

Evo meni je ratalo med tem ko ni padalo razturavat pol ure pumptrack pri Lepi Zogi. Pa malo okrog po asfaltu, da bicikla ne umazem. :panika:

 

To je to, narocil Sidi Eagle 10, crne, da grem lahko cez Preserca, te stare modro/rdece niso in trenutno, bom spravu za naseldnjo sezono :D

 

Pa pedale sem kar XT vzel, pise da rabijo manj vzdrzevanja, to je kljucna prednost :D

uredilo bitje b4d
Povezava do prispevka

Kaj pa nosilci za kolo? Mal sem gledal in sem našel enega res cheaaaap....

 

https://www.matsport.si/i_34601_nosilec-za-kolesa-thule-hangon-9708

 

Sami reviewi niti niso slabi.

http://www.carbikeracksguide.com/listings/thule-hangon-9708/

 

 

Ampak to je 3x cenejše od alternative. Rabil pa 3x na let, če gremo kam na izlet za vikend z družino, da kolesa fuknem zadej....

Povezava do prispevka

sidi.thumb.jpg.95c423a4ba083bb80fdbec162d49d546.jpg

 

Evo po 13ih letih Eagle 5 smo preskocili na Eagle 10. Pravijo da so jih stare brkate italijanske mojstrice na roke sestavile :D

 

SPD blokeje sem postavil isto kot so bli na starih, a je kaksen simpl nacin za preverit ce je to res optimalna postavitev (meritve, obcutek na biciklu, itd)?

uredilo bitje b4d
Povezava do prispevka

E vidis, ti jezicki, enega sem slucajno odtrgal po enem letu na starih, drug je odpadel lani, precej globoko v vpetju, sem mislil da bo treba kupit nove pascke... Pa nikoli ni popustil.

Nazaj k vprasanju, ja na starih je drsal, vedno bolj se je odpiral in na koncu odpadel, a me ni kaj prevec motilo.

 

Fun fact, gledam navodila in pise da moras po nastavitvi tega "sliderja" odvecni trak dejansko odrezat.

Povezava do prispevka

jaz sem predelal enih par njihovih instructions video na YT, pa nism nikjer zasledil, da je namenjeno za rezat...

Sem jih prelepil iz ducktejpom, sam takoj odpusti če kam zahaklam. ne upam pa rezat, ker skozi kej drklam s tem plastičnim paščkom. :ninja:

uredilo bitje bozicekman
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...