Skoči na vsebino

neuradna tema o kolesarjenju


Priporočeni prispevki

gorann reče pred 9 urami:

Za 60eur nafutram in sebe in šimeta in jake-ja

:D

 

a jebiga, sej pravm, za dan dva se ti ne splača, za 1 teden se pa men je. Nisem mel konkretnega dopusta že kšn let (no, sej tud en teden ni lihk konkretn dopust), tko da je komad sedl. Pa res je lepo dol, sem bil na Lošinju v podobnih obdobjih že dostkrat, ampak pizda, da je Korčula še komad lepša. Pa itak ni blo nobenga dol zdejle, bli smo v Korčuli, ni blo 10 ljudi v celmu starmu jedru z domačini vred. 

 

Drgač pa naslednjič ko bom dam, pa bom mel mal več kondicije, grem tole odfurat, hudi klanci, pomoje gre komad gasa downhill, k so dokaj ravni spusti:

 

 

komoot.jpg

Povezava do prispevka

@dilar: To sem jaz odfural leta, hmmm, 2014 se mi zdi. Super lepo. Sli smo Brac (Supetar - Sumartin) - Makarska - Drvenik - Hvar ( Sucuraj - Stari Grad, Stari Grad - Hvar - Brusje - Stari Grad), Korcula (Korcula - Vela Luka), Lastovo (Uble - Lastovo) in pole nazaj. Najboljsi kolesarski izlet ever (do zdaj), pa se z nekimi penzici sem bil, tak da sem se pocutil kot goran ko je ne e-bajku. Vecdnevni izlet je bil seveda to.

 

lp

uredilo bitje uros678
Povezava do prispevka
uros678 reče pred 19 minutami:

@dilar: To sem jaz odfural leta, hmmm, 2014 se mi zdi. Super lepo. Sli smo Brac (Supetar - Sumartin) - Makarska - Drvenik - Hvar ( Sucuraj - Stari Grad, Stari Grad - Hvar - Brusje - Stari Grad), Korcula (Korcula - Vela Luka), Lastovo (Uble - Lastovo) in pole nazaj. Najboljsi kolesarski izlet ever (do zdaj), pa se z nekimi penzici sem bil, tak da sem se pocutil kot goran ko je ne e-bajku. Vecdnevni izlet je bil seveda to.

 

lp

 

Top, je tud mene prijel, da bi šel bikepackat po otokih, res je komad lepo.

 

@Boris Valda ne greš med glavno sezono, sam sej pravm, sploh teli južni otoki so popolnoma prazni pred junijem pa po septembru. Se pa tud kšnga alpskega prelaza ne bi branil :)

Povezava do prispevka
Boris reče pred 1 uro:

Je pa tole poleti grozno vozit ker neprekinjeno te avto prehitrvajo

 

Si upam trdit, da je 90% cest takih. Živim v pički materini, furam se po starih,  vaških cestah, pa so poleti vseeno ceste polne Nizozemcev z jumbo avtodomi, Nemcev, Italjanov ... 

 

Včasih se vprašam, kje dobijo take rupetine, za katere še večji delež Slovenije ne ve.

Povezava do prispevka

Tle Kjer jst atm zivim so hitre ceste skozi dolino in so regionalne prazne. Doloceni prelazi imajo tunele in vecinoma tursitov oz prometa tece po teh cestah tako da je res mir in uzitek furat. Vcasih prefuramo 50-60km V stric brez da bi sploh kak avto prehiteval. 

D9BBFFD5-A60D-4F24-9DCC-357700854E91.jpeg

FABC66ED-4E52-439E-A21B-B14EBDAE1417.jpeg

9C3F2974-253E-498D-BE33-05F3A6B609CD.jpeg

Povezava do prispevka
Šimšalamima Huhu reče pred 6 urami:

Valda majo motivacijske msg. Sicer sem si večino kupil rumene, da bojo pasal k okviju pa čevlom, samo nisem mogu bit tok direkten s fotko.

 

V nedeljo če bo vreme grem verjeten peš v hribe, smo že neki zmenjeni.

sej bomo pomoje tud mi peš rinil gor:D

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   1 član

×
×
  • Ustvari novo...