Skoči na vsebino

neuradna tema o kolesarjenju


Priporočeni prispevki

dilar reče pred 57 minutami:

goran in co., ste prežvel? :) 

Pa ves da smo, lepih 100km pa 1700 visincev smo nardil, sli iz mojstrane na vrsic pa nazaj, pol se na bled na pico pa nazaj v mojstrano

 

Tihi Mi53k reče pred 23 minutami:

 

komi

 

@gorann je gonu na vršič k norc

Zakon vreme smo mel

Screenshot_20210509-212640_Connect.jpg

20210509_114552.jpg

20210509_105842.jpg

20210509_104921.jpg

20210509_124156.jpg

20210509_104746.jpg

20210509_145205.jpg

20210509_124152.jpg

20210509_114511.jpg

Povezava do prispevka
Šimšalamima Huhu reče pred 7 minutami:

Bravo, pice sicer zgledajo zanič, samo to ste si sami krivi, da niste lokalce vprašal, tura pa konkretna. Kdaj boš zdej nehal basat kok maš kil.

Kil mam ene 96, pice so prsle prav ko regres pred dopust

 

Se bom jutr zvagal zjutrj

Povezava do prispevka

Ah samo kozmetika, nabavljal sem pa sem se te bootse dal v kosaro. Morda se bom bolje pocutil :)

Pedala so ze speglana na vse strani, ampak to drugace ne gre :D

 

Upam da vreme zdrzi da grem potestirat GPS. Zdej se zafrkavam z data fieldi, prevec jih je :D

 

Pa kaj sem ugotovu, syncros lever za zadnje kolo gre lahko ven in ga potem ponucas za 6mm imbus za prednjo akso... Revelation! Pa se lepo ga das nazaj da zgleda tako kot se spodobi...

uredilo bitje b4d
Povezava do prispevka

Včer ga s frendom bombava v Završnici po gozdni cesti na gor in prpizdi en mulo, ful face čelada, ful susp biciku, poza ko da je v Mariboru na tekmi, za jedva zgreši frenda, neki proba bremzat itak ni imel fore in odgoni naprej. Frendu se je snel, 15 minut je še pizdil, "12 let sem tekmoval pa nikol nismo bli taki retardi, da bi po cest dirkal", ne vem kako mu je ratal odvit folk nižje za nam, k je blo še cel kup kolesarjev in sprehajalcev. Da bi bil kakšen avto al pa traktor bi itak imel izbiro samo graben al pa čelna v pleh.

Men to res ni jasno, kaj imaš od tega, da se spustiš po jebenem urejenem makedamu (ki je na strmih odsekih celo asfaltiran), tko nula skilla, samo budala moreš bit. Še dons me razpizdeva, če se spomnim. Pa totalno mi je absurdno, da se je matral pridet tja gor in se je dol odpeljal po jebeni cesti, pr vseh poteh in trailih, ki so na voljo.

Drugač je bilo pa super :P

Povezava do prispevka

tko so nam trije mulci tam v radovni v un tahud klanc preden prides na vrh iz blejske strani ko smo sli nazaj

prpizdijo trije mulci brez celade na ful zgoraj dol, en mulc kr po levi se je skor v klemna zaletel, tko da sm se jest na sredino ceste zapeljal da je su mim mene po moji desni

ne vem mal je manjkal pa bi ga odfukal v graben tam

Povezava do prispevka

rabim nasvet, se mi zdi še najboljš vprašat tukaj

 

iščem kolo za rekreacijo, večinoma po cesti + včasih po makadamu/gozdu (torej treking? hibrid?)

višina 200cm, teža 90kg - se pravi čim večji okvir rabim

razumem da je to drag špas, ampak šele začenjam s tem hobijem in ne mislim takoj zagnat jurja, treba najprej videt če je to zame - se pravi je zaželjena čim nižja cena za začetek, tam nekje okrog 500 si predstavljam

 

ima kdo kak nasvet, kje iskati dovolj veliko kolo? v raznih večjih trgovinah po lj nič ne najdem, oziroma pravijo da bo jeseni. manjših trgovin je pa miljon, kaki predlogi, kak hud deal/popust? tud naročanje iz tujine pride v poštev.

Povezava do prispevka

ja sej si predstavljam, sam dost velikega ne najdem nikjer. mam na seznamu kar precej trgovin za poklicat/obiskat, ampak sem mislil še tle vprašat, če ima kdo kak predlog glede tega, da si mal skrajšam proces iskanja

 

hervis je mel do pred kratkim nek KTM fun XT za 600eur, ki bi bil pogojno dovolj velik, ampak sem lih dans klical in jih ni več, spet čez kak mesec

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...