Skoči na vsebino

neuradna tema o kolesarjenju


Priporočeni prispevki

Melah reče pred 33 minutami:

@dilar a tukaj: https://www.a2u.si/ si kej gledal? Imajo kar nekaj popustov. Sicer ne poznam, ampak sem ravno naletel na stran. 

 

Hej Melah, sm gledal tud. Pomoje sem pogledal vse večje trgovine, pa poklical še cel kup manjših :D Na konc sem pa dons tistega Scotta najdel v Kranju :D skor na najbližji lokaciji do kuče :D Sem bil danes že tam s kešom, da bi ga takoj vzel, če bi mi bil ql, a valda niso mel sestavljenga :D Tko da če bo bog dal, bom v sredo trošil :)

Povezava do prispevka
dilar reče pred 5 urami:

Kakšne mate kej čelade, čevlje, pedala? 

 

Jst sm gledal mal Poc ventral air spin, ki mi lepo sede na glavo, sicer zgleda mal balonasta :D Huda mi je tud Oakley Aro5, sam nisem nikjer zasledil, da se to sploh da kje probat v slo...

 

Pedala Look classic keo pa nimam nobenih problemov, zadovoljen. Čevlji Ekoi ker so bili močno znižani, na začetku so bili malo tesni, ampak zdaj so super. 

Z mojega vidika se z opremo mal preveč komplicira, važno da se nabirajo kilometri. 

Povezava do prispevka

Ne rabs nc poleti, kaksn brezrokavnik ce se bos glih s 3000m dol spuscal

Pa dezno jakno ce ves da te bo dez dobil mas take tanke k das zadaj v zep na dresu

Itk bos videl kdaj ti bo vse pasalo furat pa se bos lazje takrat odlocil

 

Poleti tud ce je dez ni mrzlo

Povezava do prispevka
gorančuga reče Dne, 16. 6. 2020 at 5:01:

A ti nc ne skripa med blokejem in pedalom

jest mam tud look ze druga pedala, pa me to skripanje moti, pa spucas vmes pa spet cez cajt skripa

 

To mas ti neka narobe...mam tudi look keo pa mi nic ne skripa...

 

lep lp

Povezava do prispevka

kva mate pa zaene števce, GPS computerje? Jst gledam tele tri:

 

https://www.extremevital.com/en/cycling/garmin-edge-130-hr-bundle-p-26189.html

 

https://www.veb-company.si/stevci-gps/stevec-wahoo-elemnt-bolt-23699881

 

https://www.veb-company.si/stevci-gps/garmin-edge-520-plus-13561573

 

A to če hočeš, da ti hitrost belež, morš še vseen tiste dodatne senzorje kupt? Pa a kdo ve, a se da Suunto ure recimo povezat na Wahoo? Garmin skor dvomim, da bi se dal? Sprašujem, ker mam športno uro Suunto Spartan Trainer, pa me zanima, če se da to povezat, da ti recimo bi kazal srčni utrip na računalniku. K če tiste bundle nabavlaš, je pa takoj vse 300 evrov, če hočeš met še navigacijo...

Povezava do prispevka

kva sem ga vceraj razvaljival ne mors verjet. tile traili so narejeni tko da te ubijejo. tko ovinki mal levo desno pol pa kr naenkrat jump. k se nisem bil poravnan sem zletel z zadnjim kolesom izven proge in jedel zemljo. sam na sreco nic zlomljeno na biciklu niti na meni.

 

je pa mtb most fun kar ga lahk mas pri teh hitrostih. jebes motor k se takoj ubijes k zajebes. pa skos te je strah da bos unicil motor. mtb sam gres yolo.

Povezava do prispevka
drevored reče pred 8 minutami:

 

 

je pa mtb most fun kar ga lahk mas pri teh hitrostih. jebes motor k se takoj ubijes k zajebes. pa skos te je strah da bos unicil motor. mtb sam gres yolo.

jsst sm na zacetku precej padal. Je pa res da nimam okoli bajte easy flow trailov in so vse tehnicni spusti. Mi je pa zato lazje ko grem zdej na te pussy flow traile kjer je sam zemlja pa korenine. 

Medtem ko ti nardis en spust sm jih jst naredu 10 :D Ta 700wh bat me prou ubije vsakic k grem na furo. Nazadnje sm se zgural na 2300 visine in je bil spust (urejen trail za enduro) res dolg in sm se vmes 3x ustavu da sm nekako prezivu do doline.

 

Dilar jst wahujev ne poznam tko da ti ne znam tu svetovat. stegni se vsaj za 530 garmina sam ni taé skrin tko da meni gre to na kurac in sm vzel 830. 

Povezava do prispevka

Okej mojstri, kupujem kolo za mojo, pa mi je tale nekako najbolj všeč:

Kona mahuna - vem da bo Boris reku ne kupuj od Veba k so drekci pekci, sam zaenkrat sem imel z njimi dobre izkušnje, tud moj Cube je bil kupljen tam. 

 

Gledal sem tudi Vituse, ampak so jih včeraj ko so prišli nazaj na zalogo, takoj razprodali. Kaj več kot toliko denarja ne bi dajal, ker nisem ziher da se bo sploh vozila oziroma jo bo potegnilo do te mere da bi bilo upravičeno plačevati kaj več. Kaj naj še gledam? Cube? 

Povezava do prispevka
Jake the Mess reče pred 1 uro:

Okej mojstri, kupujem kolo za mojo, pa mi je tale nekako najbolj všeč:

Kona mahuna - vem da bo Boris reku ne kupuj od Veba k so drekci pekci, sam zaenkrat sem imel z njimi dobre izkušnje, tud moj Cube je bil kupljen tam. 

 

Gledal sem tudi Vituse, ampak so jih včeraj ko so prišli nazaj na zalogo, takoj razprodali. Kaj več kot toliko denarja ne bi dajal, ker nisem ziher da se bo sploh vozila oziroma jo bo potegnilo do te mere da bi bilo upravičeno plačevati kaj več. Kaj naj še gledam? Cube? 

Ona naj izbere, ce ji bo vsec se bo vozila :)

 

v tem rangu so prblizn vsi enake kvalitete

Povezava do prispevka
Jake the Mess reče pred 1 uro:

 

Kona mahuna - vem da bo Boris reku ne kupuj od Veba k so drekci pekci, sam zaenkrat sem imel z njimi dobre izkušnje, tud moj Cube je bil kupljen tam. 

 

 

Ce podpiras slo podjetnike k ne placujejo svojih delavcev posteno pa da jih zaposluejjo na crno. Ne izplacujejo plac. Potem le nosi denar v veba. 

Poglej kolk je notr folka od starega personala. Fantje ki so se delali na celovski. 

Povezava do prispevka
dilar reče pred 2 urama:

kva mate pa zaene števce, GPS computerje? Jst gledam tele tri:

 

https://www.extremevital.com/en/cycling/garmin-edge-130-hr-bundle-p-26189.html

 

https://www.veb-company.si/stevci-gps/stevec-wahoo-elemnt-bolt-23699881

 

https://www.veb-company.si/stevci-gps/garmin-edge-520-plus-13561573

 

A to če hočeš, da ti hitrost belež, morš še vseen tiste dodatne senzorje kupt? Pa a kdo ve, a se da Suunto ure recimo povezat na Wahoo? Garmin skor dvomim, da bi se dal? Sprašujem, ker mam športno uro Suunto Spartan Trainer, pa me zanima, če se da to povezat, da ti recimo bi kazal srčni utrip na računalniku. K če tiste bundle nabavlaš, je pa takoj vse 300 evrov, če hočeš met še navigacijo...

 

jaz mam wahoo-ja...ne vem ce se da suunto gor povezat..jaz mam za utrip merit od wahooja pasek, ki sem ga dobo zraven.. drgac samo navigacijo ma ze wahoo sam po sebi, ne rabis bundla kupovat...

Povezava do prispevka
Boris reče pred 1 uro:

Ce podpiras slo podjetnike k ne placujejo svojih delavcev posteno pa da jih zaposluejjo na crno. Ne izplacujejo plac. Potem le nosi denar v veba. 

Poglej kolk je notr folka od starega personala. Fantje ki so se delali na celovski. 

Hej, hvala za tale info. Takih ljudi itak ne mislim podpirati, sem bil predolgo zaposlen pri podobnem primeru. Zdi se mi samo da do sedaj še nisi bil tako sprcifičen kaj te pri njih moti. Ker njihov prodajalec (z očali in brado) je res super, zna svetovati in ne turinajdražje robe kar jo imajo. Da je pa šef tak pezde si pa nisem mislil. A so zamenjali vso ekipo ali kaj? Tale prodajalec je tam že kar nekaj let pomoje. 

Povezava do prispevka

Matjaz ven da je sel v 111 mislim da nekje pri kranju. Blaz je ze zdavnej sel ko mu je dopizdlo delat po 10ur za 500.-

tale fant z brado je bil prej mehanik. 

Kolko krat ga je mogu prosit za kes oz placo ker je mel banki za placat obrok kredita

 

Sem bil tam ene dva ali tri tedne dokler nism vidu da me ni prijavil. Zacel mutit z potnimi da jih ne bo placal. Cas za malco odbil od place itd. 
 

Seveda denarja za tisti cas ko sem bil tam nisem nikoli videl. 
 

sem bil vedno redna stranka pri vebu. 
 

Pac ta clovek je navaden gnoj. Nic novega kr se tice slovenskih delodajalcev. 
 

Moje izkusnje z vebom

 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...