Skoči na vsebino

neuradna tema o kolesarjenju


Priporočeni prispevki

To bi se najbrž dalo debatirat, ampak recimo da mi je ideja podpirati ljudi ki so pezdetje dokaj mimo. Sej to je najbrž popolnoma nepomembno, sploh ob dejstvu da zdaj itak vsem kolesarskim štacunam pohajajo zaloge in je to eno boljših obdobij za njih. Moj nakup kolesa ne bo v tem smislu prav nič spremenil. Ampak vseeno, zakaj ne bi raje podprl trgovino kjer veš da dobro ravnajo s svojimi zaposlenimi, kot pa nekoga ki poizkuša denar služiti na delavcih in s čudnimi poslovnimi praksami. Da bodo pa zdaj delavci imeli za plače ker bom jaz kupil kolo, ta je pa dobra. Če delodajalec nima namena izplačevati plač tako kot se zagre, lahko jaz pokupim celo trgovino, pa bo našel izgovor, zakaj niso dobili plač. 

 

Saj mogoče je pa bolje še malo počakati, itak se bo v roku kakšnega leta ogromno koles prodajalo, ko ljudje ne bodo več imeli toliko časa kot ga imajo sedaj. 

 

 

Povezava do prispevka

Evo, jst sm opravu nakup :) Fak je hud bajk, sm reku, če mi dajo kao kej popusta na ostalo opremo, če kupm na keš, pa mi tip reče kao ja evo, za tok ti spustim pedala, pa mi najav ceno, k je itak že na spletu objavljena (10% dol lol :D). Pol sm šov pa do vitala pa sm tm ubodu ultegra pedala, čevlje sm pa tele od Shimanota vzel:

 

https://www.extremevital.com/en/cycling/cycling-shoes-shimano-sh-rc500-p-32354.html

 

A je garmin edge 530 vreden 40 evrov več kot Wahoo Elemnt Bolt? V maxisportu ga prodajajo za 240...

Povezava do prispevka
dilar reče pred 20 minutami:

Evo, jst sm opravu nakup :) Fak je hud bajk, sm reku, če mi dajo kao kej popusta na ostalo opremo, če kupm na keš, pa mi tip reče kao ja evo, za tok ti spustim pedala, pa mi najav ceno, k je itak že na spletu objavljena (10% dol lol :D). Pol sm šov pa do vitala pa sm tm ubodu ultegra pedala, čevlje sm pa tele od Shimanota vzel:

 

https://www.extremevital.com/en/cycling/cycling-shoes-shimano-sh-rc500-p-32354.html

 

A je garmin edge 530 vreden 40 evrov več kot Wahoo Elemnt Bolt? V maxisportu ga prodajajo za 240...

Dej slikj bajk, ce je res tolk hud :D

 

Osebno raje 530 kot wahoo, ipak je to garmin k je ze dolg v tem

 

A si cevlje kaj ceneje dobil?

Povezava do prispevka
gorančuga reče pred 36 minutami:

Dej slikj bajk, ce je res tolk hud :D

 

Osebno raje 530 kot wahoo, ipak je to garmin k je ze dolg v tem

 

A si cevlje kaj ceneje dobil?

 

Čevlje sem dal 120 tok kot je na spletni strani, sej to majo tud fore, kao akcija, da če kupš čevlje, so pedala 30% cenej, pa tok so itak že v vsakmu primeru znižana, pač ne dobiš nč več :D

Povezava do prispevka

Kok vam pa ta bike fitting pomaga? Me resno zanima ker nekateri pravijo da se splača

Jaz sem pač od oka naštimal + potem tinkering vsake tok ko mi kaj ne paše oz. se česa spomnim. 

Sicer res da ne delam rajdov daljših od 100 - 120 km tako da na neki hudi preizkušnji z vidika pozicije še nisem bil. 

Povezava do prispevka

Bike fitting je za te amatercke da se pocutijo profiji..

dilar reče pred 12 urami:

Evo, jst sm opravu nakup :) Fak je hud bajk, sm reku, če mi dajo kao kej popusta na ostalo opremo, če kupm na keš, pa mi tip reče kao ja evo, za tok ti spustim pedala, pa mi najav ceno, k je itak že na spletu objavljena (10% dol lol :D). Pol sm šov pa do vitala pa sm tm ubodu ultegra pedala, čevlje sm pa tele od Shimanota vzel:

 

https://www.extremevital.com/en/cycling/cycling-shoes-shimano-sh-rc500-p-32354.html

 

A je garmin edge 530 vreden 40 evrov več kot Wahoo Elemnt Bolt? V maxisportu ga prodajajo za 240...

 

To samo racunalnik al kak komplet? 220 al tu neki sem jaz dal za komplet z senzorji..

 

Boris reče pred 11 urami:

Da

 

Jaka razlaga Boris...v cem bi bil boljsi? Zato ker je barvni zaslon? Oba dva sta dobra racunalnika za na bicikl pomoje kolko sn mel priliko videt...tak da pomoje ne z enim ne z drugim ne mores kaj fejst v temo brcnit...

Povezava do prispevka
Melah reče pred 7 urami:

Kok vam pa ta bike fitting pomaga? Me resno zanima ker nekateri pravijo da se splača

Jaz sem pač od oka naštimal + potem tinkering vsake tok ko mi kaj ne paše oz. se česa spomnim. 

Sicer res da ne delam rajdov daljših od 100 - 120 km tako da na neki hudi preizkušnji z vidika pozicije še nisem bil. 

Pomaga ce mas tezave - bolecine v kolenih, vrat, roke, hrbet, mravljinci v prstih, jajcih itd, nastela blokeje na cevljih...

Vecina ne rabi, lahk pa da grejo da jim nastavi optimalno drzo, da je najboljsi izkoristek na kolesu

Namest stevca za 500€ nabavis enga za 100€ in fiting za 150€ pa se za dobre cevlje ti ostane in dobro celado :)

gorančuga reče pred 9 urami:

 

 

Povezava do prispevka
uros678 reče pred 51 minutami:

Bike fitting je za te amatercke da se pocutijo profiji..

 

To samo racunalnik al kak komplet? 220 al tu neki sem jaz dal za komplet z senzorji..

 

 

Jaka razlaga Boris...v cem bi bil boljsi? Zato ker je barvni zaslon? Oba dva sta dobra racunalnika za na bicikl pomoje kolko sn mel priliko videt...tak da pomoje ne z enim ne z drugim ne mores kaj fejst v temo brcnit...

Men je boljs ce ni touch zaslon, pa tud ce je barvni ni prednosti glih zarad tega

Vseen bi raje garmina ker so taglavni v tem in je dobra podpora, pa 530 je res hud

Tist wahoo bi moral bit pod 200€, nosilcek majo pa zanimiv tak aero

 

Povezava do prispevka
gorančuga reče pred 9 urami:

Sm vidu da tud un dela fitting k mi je tud prodal bajk, grem pa v bl sport do nikota

Se poznava od prej sem ze delal fiting pri njemu ene 7 let nazaj, pa dobr je zna fajn nastimat

 

Ce mas dnar mas boruta fondo v radovljjci, je pa zelo drag ma pa top baje

Do fonde je šel kolega k je ironman 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...