Skoči na vsebino

neuradna tema o kolesarjenju


Priporočeni prispevki

gorančuga reče pred 48 minutami:

Decathlon pa nbene robe nima vec vsaj ta v celju, sem mislu kj nabavt za oblect ce bi blo kj pametnega pa nic

 

Ene hlace majo za 50€ a je kdo ze nabavlou pri njih

 

Punca ma neke bib shortse pa dolge kolesarske hlače. Ene je kupila res ful pocen in zgledajo popoln ološ, tiste dražje so pa mal boljš, ampak še vseen vsaj na otip pa po izgledu men res ne potegnejo. Sem pa sicer videl, da so nekatere dražje pa zelo v redu ocenjene, sam tam so cene itak že tam 50, 60 EUR za bib shortse, kar si pa pol itak že na spodnjem nivoju cen brandov kolesarskih.

Povezava do prispevka

Evo, sm naredu dve sliki svojga novga Scotta, sicer gledam zdejle da nisem ravno najbolj posrečen background izbral :D

 

bike2.thumb.jpg.f8be55db8c5cbf76393a388d294f777e.jpg

 

bike1.thumb.jpg.7285ad9e27deac44ccdb22cfd58a8da8.jpg

 

Dons sm šov pol še v Vitala po Garmina Edge 530, pismo sam morm rečt, da mi ni najbolj user friendly za naštimat :) Sm hotu iz Komoot eno turco nov uvozt, sm rabu faking eno uro, da sm pogruntu, da morš neki na manual uvažat... svašta :) Sm si splanirov že vse kk bom šov kr s prve jutr na Star vrh čez Poljansko dolino, pa sm se pol mal nazaj potegnu, ko sm vidu da bo treba mal cleatse naštudirat :D Da ne bom že s prve crashnu v kšn jark, k se ne bom uspel odpet XD

  • Račka +1 2
  • Na jagodo +1 1
Povezava do prispevka
dilar reče pred 1 uro:

 

Dons sm šov pol še v Vitala po Garmina Edge 530, pismo sam morm rečt, da mi ni najbolj user friendly za naštimat :) Sm hotu iz Komoot eno turco nov uvozt, sm rabu faking eno uro, da sm pogruntu, da morš neki na manual uvažat... svašta :) Sm si splanirov že vse kk bom šov kr s prve jutr na Star vrh čez Poljansko dolino, pa sm se pol mal nazaj potegnu, ko sm vidu da bo treba mal cleatse naštudirat :D Da ne bom že s prve crashnu v kšn jark, k se ne bom uspel odpet XD

 

? Saj maš direkt uvoz, ni nič manual... To so nazadnje spremenil (strava, koomot) in ne rabiš več 3rd party appov za uvoz. 

 

Drugac si lahko narediš tud garmin acc in maš tam courses in jih uvozis not. 

Povezava do prispevka

kva pa to k sem zadnjic bil na golovcu in skos k je en mal bolj glasno zasaltal sem slisal zaskrbljene vzklike

zgleda se folk full boji za ketne

 

tud prodajalec v shopu je rekel, da je on menjaval ketno na dva mesca al kolk k je mal bolj goranove postave in je dost navkeber vozil

 

zdej men ni jasno a je to res tak problem s ketnami? pa ce je tak problem zakaj so pol sli na te tiny ketne, k kolk se spomnim iz otroskih casov so ble ketne bolj beefy in so zdrzale lajftajm kolesa.

Povezava do prispevka
drevored reče pred 38 minutami:

lep hipsterski sedez.

 

a drgac obratomer pa wattomer si tud ze nabavil?

also, ne pozab obrit nog!

 

Ne, pol sm kupu samo garmina brez bundla, powerpmetri so pa tud takoj 400 evrov na eno gonilko al je tle kšn budget price performance varianta?

 

glede kocin bom pa za začetk mal ko Sagan s kosmatimi pomoje :D ko se bom pa uspel normaln clip innat se bomo pa naprej pogovarjal :D

Povezava do prispevka
gorančuga reče pred 4 minutami:

A je kdo vidu v sosednji temi da salta jumbo na cervelote

 

 

 

Ja, kr bed če je res, men so bli vseen hudi celeste green bianchiji pa črni chronoti od Rogliča, kljub temu da je folk neki pizdil da ne sede z rumeno od Jumbo Visme...

Povezava do prispevka
drevored reče pred 7 minutami:

kva pa to k sem zadnjic bil na golovcu in skos k je en mal bolj glasno zasaltal sem slisal zaskrbljene vzklike

zgleda se folk full boji za ketne

 

tud prodajalec v shopu je rekel, da je on menjaval ketno na dva mesca al kolk k je mal bolj goranove postave in je dost navkeber vozil

 

zdej men ni jasno a je to res tak problem s ketnami? pa ce je tak problem zakaj so pol sli na te tiny ketne, k kolk se spomnim iz otroskih casov so ble ketne bolj beefy in so zdrzale lajftajm kolesa.

Ker so svoh materiali, ce se naucis saltat vmes ko za trenutk  nehas poganjat pol si safe

Ketna za 12 redne kasete je tanjsa dost ker je razmik med zobniki manjsi

Povezava do prispevka
dilar reče pred 2 minutama:

 

Ja, kr bed če je res, men so bli vseen hudi celeste green bianchiji pa črni chronoti od Rogliča, kljub temu da je folk neki pizdil da ne sede z rumeno od Jumbo Visme...

Pa ne cervelo to je tko  kot ce bi sli lidlovci (quick step) alpa bora s speca na merido

Povezava do prispevka
dilar reče pred 18 minutami:

 

Ne, pol sm kupu samo garmina brez bundla, powerpmetri so pa tud takoj 400 evrov na eno gonilko al je tle kšn budget price performance varianta?

 

glede kocin bom pa za začetk mal ko Sagan s kosmatimi pomoje :D ko se bom pa uspel normaln clip innat se bomo pa naprej pogovarjal :D

Mas za 350€

https://www.veb-company.si/power-metri/stages-power-meter-shimano-19205177

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   1 član

×
×
  • Ustvari novo...