Skoči na vsebino

neuradna tema o kolesarjenju


Priporočeni prispevki

Boris reče pred 18 urami:

blurajo zato

ker bajki bodo mal

mix vsega da bodo sploh sli ven ker kosov ni. Dobil bos bajk z sram zavorami v opisu je shimano. Nam dostavljajo bajke brez amortizerjev. Pol ce dobis od kaksnega drugega dobavitelja. Al pac pocakas da ti posljejo kar manjka. Jeba je

 

 

 

 

ti verjetno nimaš problemov z nemščino :D

 

se mi pa zdi 5600€ dost poceni za DA Di2 :huh:

Povezava do prispevka
Zorz reče pred 22 urami:

@S<3NEC pa saj ravno o tem se meniva z borisom zgoraj :lol:. so namigovanja, da naj bi šlo za novi dura ace in ultegra (oboje Di2) grupi, če je to res, bomo pa videli konec meseca oz. začetek septembra.

Ups, sry. Sem dojel, da v videu ni bilo top spec kolesa, pa potem nisem pomislil, ko sem gledal spletno stran.

Povezava do prispevka

krofi rajd je samo ko se gre na trojane, mogoce naslednji teden ali pa ta vikend, ko uzgem spet eno daljso

 jutri ciljam na 100km+

 

:blink:

 

 

zdj sm trak menjal, enga za 6,9 eur sm vzel baje je cist ok pa sm reku ajd da probam

zadnji je biu 20eur pa se je v enem tednu zacel sjebavat, sramota za trak

 

podmazal pedala cist suhi navoji so bili, pokalo je za popizdit, upam da ne bo vec, ce pa se bo pa ne vem kaj narest mogoce lezaji znotrj pedal 

 

 

 

 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...