Skoči na vsebino

neuradna tema o kolesarjenju


Priporočeni prispevki

mam vse scitnike gorc ne skrbi. edin chest protector mi fali sam jebiga.

 

kere mate kej gume na mtb bajkih?

 

zdej sem komi proper pogledal in mam naprej 2,50 sirine high roller 2 odzadi pa rekon sirine 2,40 od maxxisa. a je to ok? iz drugih vozil sem navajen da so sirse bolj grippy gume zadaj. tle je pa lih obratno. ne vem ce je to good? high roller ne sam da je sirsa tud dost bolj agresivna guma zgleda.

uredilo bitje drevored
Povezava do prispevka
Boris reče pred 9 minutami:

Drevored zakj rabis fullface celado na 140 hoda?

 

 

k sem neroden pa nocem zgubit zob. kot da ma veze kolk hoda mas z opremo k jo mas.

 

ze tko sem cel presran k grem dol in mi full face celada daje nek peace of mind.

 

a gledate kdaj pinkbike friday fails? no tam sem ze vidu, da je model mel full face pa udaril v skalo lih z odprtino. se dobro da je mel gogglse. enga druzga sem vidu na kroski cist nedolzen padec pa se mu je palca zapicila skoz lice (mel je full face). tko da niti full face te ne more zascitit kaj sele odprta.

 

na 20 sec pade

 

spet nedolzen padec. s full face mu neb blo cist nic. tko ma pa presekano ustnico al whatever.

Povezava do prispevka

torej ne smes met cestne celade (tud na pussy trailih). pod 140mm tud full face ne smes met. 

 

to so tile borisovi pogledi na kolesarstvo.

 

zadnjic si tud omenil, da ti z elektricnim naredis 10 spustov medtem k jaz 3. no tacas k ti s cestakom naredis 100km naredim jzt z motorjem 400km. if you catch my drift.

 

zelo ozek pogled mas na kolesarstvo glede na to da ti je to poklic.

Povezava do prispevka

Nism reku da ne smes ampak je pac neumnost in tega folk ne prakticira tko

kot ne nizke stumfe na cestaka. Al pa ta elika ocala ce nimas fullface celade se isto ne fura. Tko kot se ti smejes cehu k ma stumfe pod papucami se kolesarju zdis ti smesen z fullface celado ko pedaliras po asfaltu 

Povezava do prispevka

Ce Rachel lahko, vsak lahko :D

Se pa strinjam da izpade smesno.

 

A imet navadna ocala pod trakci celade je se blasfemija, al to je ze ok?

 

Screenshot_2020-06-21_09-42-54.png

 

Pa ne gatekeepat folk, bodo mislili da ce nimas matchy-matchy barv ne smes na bicikl. Dejmo furat!

uredilo bitje b4d
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   1 član

×
×
  • Ustvari novo...