Skoči na vsebino

neuradna tema o kolesarjenju


Priporočeni prispevki

tuerk reče pred 3 urami:

Kaj takšnega? Review-i niso tako slabi

https://www.a2u.si/garmin-tacx-boost-bundle

 

A misliš, da so sub 400 zanič?

 

če že imaš senzor hitrosti na kolesu, potem je vseeno, če kupiš za 100eur trenažer iz decathlona

 

lahko pa prišparaš teh 100-300eur in takoj kupiš to kar ti je gorann predlagal, smart trenažer elite suito, ker to boš slej ko prej nabavu, če boš gonu trenažer, če ga ne boš gonu pol nič ne nabavit

Povezava do prispevka
b4d reče pred 1 uro:

 

 

zakaj izumljajo skos neke nove termine? a ni ta bajk namenjen dobesedno temu kar ima v imenu - trail? torej: xc - trail - all mountain - enduro - downhill

Povezava do prispevka

Zjutrj sm ovsene pojedu sam nism mogu velik

Pol vmes banane tablice 

Na mangartu en golaz pa polento res jadna porcija

Zdj en mali burger kle na rudniku od larsa

Pomoje sem par jurjev v minusu

 

Doma bom zihr se nekj pojedu

 

Tkole je tezje hujsat kot vsak dan urca kolesa, prevec si sestradan pol da bi zdrzalo tko

600kcal deficita na dan ni tak problem ce je tud intenzivnost nizja

Povezava do prispevka
gorann reče pred 18 urami:

zeblo me je a hkrati sem svical v klanec, tko da ni blo nic fajn zame

 

najbolj. beden. obcutek. ever. :D samo da pomislm na to kombinacijo, se mi potelesno sprozi kurja koza. brrrrr.

 

Goran, vse pohvale, tole so pa ze precej resni podvigi. casovna komponenta gor ali dol. bravo! 

 

  • Račka +1 1
  • Na jagodo +1 1
Povezava do prispevka
hawa meyta reče pred 34 minutami:

 

najbolj. beden. obcutek. ever. :D samo da pomislm na to kombinacijo, se mi potelesno sprozi kurja koza. brrrrr.

 

Goran, vse pohvale, tole so pa ze precej resni podvigi. casovna komponenta gor ali dol. bravo! 

 

Hvala lepa, zame orenk podvig, sem res ponosen sam nase

Moral bi met eno svic majco k deluje kot treba, mam sam ene stare k vpije svic in ne odvaja vec fajn, pa bi blo se slabs pol

 

 

Povezava do prispevka
gorann reče pred 1 minuto:

Moral bi met eno svic majco k deluje kot treba, mam sam ene stare k vpije svic in ne odvaja vec fajn, pa bi blo se slabs pol

 

sam druge efektivne solucije kot preoblacenje na vrhu ne poznam. 

 

se hujse je mokra glava, to me zaradi preteklih zdravstvenih tezav, ki so pustile dolocene posledice (izredno obcutljiv sluhovod) naravnost ubija. brez silikonskih zamaskov v usesih sploh ne morem vozit, posledicno pa zelo slabo slisim prihajajoca vozila. :cry:

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...